Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: zapałki w oczy i jedziemy z robotą

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Witam . Panowie nie mogę znaleźć w etce nr. Łapy skrzyni do 1.8t GDT . Pomożecie? :D

Opublikowano

Siema:hi: Artur pamiętasz?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Kurcze znalazłem ale wygląda na to że ten element z poduszką jest razem :/ pozycja 10 na stronie 399-20 w etce . Mylę się?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie mam pytanko na temat LPG.

Jestem w trakcie przekładki z multitronica na manuala + quattro. Auto ma instalacje gazową.

I teraz kilka pytań..

Czy modyfikacja w ECU silnika spowoduje złe działanie gazu ? Będzie wgrywany soft z takiego samego silnika co mam, tylko że od manuala.

Co w wypadku podniesienia mocy podczas wgrywania nowego softu? Na benzynie będzie wszystko ok, a co wtedy z gazem ? Można jeździć bezpiecznie do momentu wystrojenia, czy odpuścić wtedy całkowicie jazdę na LPG bez strojenia ?

ECU w moim aucie nie przyjęło kodowania skrzyni biegów z automatycznej na

manualną, dlatego do ECU wgrywane będzie całkowicie inne oprogramowanie niż

dotychczasowe z wersji ze skrzynią automatyczną.

Co w wypadku fizycznej zmiany ECU na egzemplarz z innego auta (z manualną

skrzynią biegów)? Jak wtedy zareaguje instalacja gazowa ?

i że tak sobię pozwole odnośnie ecu: A NIE MÓWIŁEM?! :hi:

Panowie mam pytanko na temat LPG.

Jestem w trakcie przekładki z multitronica na manuala + quattro. Auto ma instalacje gazową.

I teraz kilka pytań..

Czy modyfikacja w ECU silnika spowoduje złe działanie gazu ? Będzie wgrywany soft z takiego samego silnika co mam, tylko że od manuala.

Co w wypadku podniesienia mocy podczas wgrywania nowego softu? Na benzynie będzie wszystko ok, a co wtedy z gazem ? Można jeździć bezpiecznie do momentu wystrojenia, czy odpuścić wtedy całkowicie jazdę na LPG bez strojenia ?

ECU w moim aucie nie przyjęło kodowania skrzyni biegów z automatycznej na

manualną, dlatego do ECU wgrywane będzie całkowicie inne oprogramowanie niż

dotychczasowe z wersji ze skrzynią automatyczną.

Co w wypadku fizycznej zmiany ECU na egzemplarz z innego auta (z manualną

skrzynią biegów)? Jak wtedy zareaguje instalacja gazowa ?

i że tak sobię pozwole odnośnie ecu: A NIE MÓWIŁEM?! :hi:
Opublikowano

Ciekawe czy przyjmie eku z 1.8t manual skrzynkę z 3.0 manual :/ .

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Ciekawe czy przyjmie eku z 1.8t manual skrzynkę z 3.0 manual :/ .

nie.

Opublikowano

Ale nie da się wgrać softu ?

Myślałem że tylko w automacie jest dodatkowy komp a w manualu byle pasowała skrzynka przełożeniami i fizycznie pasowała gabarytowo i mocowaniami.

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Panowie, szybka akcja po psich piniondzach:

Wizytownik chrom bez pakietu światło 50zł z wysyłką:

u2UBxCx.jpg

Komplet granatowych kratek 55zł z wysyłką, kratki świecą, wszystko git, gratis odmucham powietrzem z kurzu :grin: :

ErEldNM.jpg

Concert II z kodem wizualnie jak na fotce, do wymiany boczne blaszki mocujące w tunelu, radio ściąga, płytę czyta bez zarzutu, 170zł z wysyłką:

poqvoeQ.jpg

Symphony II z kodem, nie ściąga radia, zmieniarka chodzi bez zarzutu, stan jak na fotce, 130zł z wysyłką:

6mu4hMD.jpg

Kratka czarna środkowa stan jak na foto, sprawna, cena 35zł z wysyłką:

Vy7blQx.jpg

Tylne zaślepki lamp zwykłych/xenon prawa i lewa, 30zł z wysyłką za obie:\

tiA3ipo.jpg

Za chwilę też wszystko w giełdzie :wink:

Opublikowano

Hi.

Gajos funkcjonuje jeszcze? Robi dalej wysyłkę?

Opublikowano

Ryju co z tym radiem nie tak II din? Idzie naprawić bo szukam takiego

Opublikowano

Wandej łocapa odczytaj :)

Opublikowano

Panowie mam pytanko na temat LPG.

Jestem w trakcie przekładki z multitronica na manuala + quattro. Auto ma instalacje gazową.

I teraz kilka pytań..

Czy modyfikacja w ECU silnika spowoduje złe działanie gazu ? Będzie wgrywany soft z takiego samego silnika co mam, tylko że od manuala.

Co w wypadku podniesienia mocy podczas wgrywania nowego softu? Na benzynie będzie wszystko ok, a co wtedy z gazem ? Można jeździć bezpiecznie do momentu wystrojenia, czy odpuścić wtedy całkowicie jazdę na LPG bez strojenia ?

ECU w moim aucie nie przyjęło kodowania skrzyni biegów z automatycznej na

manualną, dlatego do ECU wgrywane będzie całkowicie inne oprogramowanie niż

dotychczasowe z wersji ze skrzynią automatyczną.

Co w wypadku fizycznej zmiany ECU na egzemplarz z innego auta (z manualną

skrzynią biegów)? Jak wtedy zareaguje instalacja gazowa ?

i że tak sobię pozwole odnośnie ecu: A NIE MÓWIŁEM?! :hi:

Panowie mam pytanko na temat LPG.

Jestem w trakcie przekładki z multitronica na manuala + quattro. Auto ma instalacje gazową.

I teraz kilka pytań..

Czy modyfikacja w ECU silnika spowoduje złe działanie gazu ? Będzie wgrywany soft z takiego samego silnika co mam, tylko że od manuala.

Co w wypadku podniesienia mocy podczas wgrywania nowego softu? Na benzynie będzie wszystko ok, a co wtedy z gazem ? Można jeździć bezpiecznie do momentu wystrojenia, czy odpuścić wtedy całkowicie jazdę na LPG bez strojenia ?

ECU w moim aucie nie przyjęło kodowania skrzyni biegów z automatycznej na

manualną, dlatego do ECU wgrywane będzie całkowicie inne oprogramowanie niż

dotychczasowe z wersji ze skrzynią automatyczną.

Co w wypadku fizycznej zmiany ECU na egzemplarz z innego auta (z manualną

skrzynią biegów)? Jak wtedy zareaguje instalacja gazowa ?

i że tak sobię pozwole odnośnie ecu: A NIE MÓWIŁEM?! :hi:

No to było wiadome że nie przyjmie kodowania. Ale wgrać całkowicie nowy soft z BEX manuala można przecież do tego kompa

Opublikowano

Ryju co z tym radiem nie tak II din? Idzie naprawić bo szukam takiego

Radia nie ściąga, bankowo idzie to zrobić, daj na whatsappa

Opublikowano

Pany :hi:

Concert II obesługuje płyty nagrane z utworami wrzuconymi po prostu na płyte w mp3 czy musze nagrywac w audio ? :wink:


dvd tez czyta w audio lub wrzucone mp3 ? radio z b7 concert II

Opublikowano

Siema:hi: Artur pamiętasz?

Tapnięte z SGS5

o f*ck zapomnialem jutyro pojdzie zlecenie :)

Opublikowano

Tylko AudioCD.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.