Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, jak zdemontować listwy chrom z drzwi?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, jak zdemontować listwy chrom z drzwi?

szybko :)

a tak na poważnie to napisz pw co dokładnie chcesz robić....

Opublikowano

Panowie, jak zdemontować listwy chrom z drzwi?

wystarczy pociągnąć żeby wyskoczyły z zatrzasków

Opublikowano

mam kierę od a6 c6 i również poduszkę od tego modelu. Chcę zmienić samo koło kierownicy.

Czy ta poduszka którą mam, będzie pasować do kierownicy np z a4 b7 lub podobnych 3ramiennych z tą poduszką?

chodzi oczywiście o taką:

P6kCtMs.jpg

Opublikowano

Gdzie tu są jakieś discopolowcy :banan: paczta co odkopałem, pamiętam jak dziś za bajtla jak się przy tym latało:

https://www.youtube.com/watch?v=BJfFuLj6cGc

:dancing:

Opublikowano

mam kierę od a6 c6 i również poduszkę od tego modelu. Chcę zmienić samo koło kierownicy.

Czy ta poduszka którą mam, będzie pasować do kierownicy np z a4 b7 lub podobnych 3ramiennych z tą poduszką?

chodzi oczywiście o taką:

P6kCtMs.jpg

Możesz :hi:

Opublikowano

Gdzie tu są jakieś discopolowcy :banan: paczta co odkopałem, pamiętam jak dziś za bajtla jak się przy tym latało:

https://www.youtube.com/watch?v=BJfFuLj6cGc

Mówisz, że latałeś :decayed::wink:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

:decayed::grin:

Opublikowano

Pany ktoś wie jak podłączyć wtyke mini jack do Concert II ? domin79 podpowiedział mi że podłączyć jack do cd-r, cd-l, i s gnd . Mam słuchawki KOSS które specjalnie pod to poświęciłem :) odciąłem prawą słuchawke i wpiąłem do cd-r i analogicznie drugą do cd-l, a do pinu s-gnd wziąłem mase z radia (wyczytałem w necie)

iMHzk8w.jpg

przekodowałem radio na obsluge zmieniarki, zmieniając ostatnią cyfre na 2. klikam 2x na CD w concercie wywala ze NO CD I aux nie działa... :facepalm: w czym problem ? :hi:

Edytowane przez aleksbend

Opublikowano

cd-r,cd-l,s-gnd do pinu ,a nie do masy radia ,u mnie tak działało

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Gdzie tu są jakieś discopolowcy :banan: paczta co odkopałem, pamiętam jak dziś za bajtla jak się przy tym latało:

https://www.youtube.com/watch?v=BJfFuLj6cGc

:dancing:

No jak nie jak tak :naughty:

Opublikowano

A Ty gdzie się ostatnio podziewasz bo cicho siedzisz?:whistling:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

KTÓRY CHCE ZDERZAK S-LINE TYŁ NA DWA WYDECHY ZA ŚWIETNĄ KASĘ ? :naughty:


A Ty gdzie się ostatnio podziewasz bo cicho siedzisz? :whistling:

Tapnięte z SGS5

muszę ostro pracować żeby zrobić zakupy u Ciebie :grin:

Opublikowano

Avant czy sedan ?

Opublikowano

Świetna to 300zl:decayed: No a ferodo poszło 10% w gore

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

No jest za 350 :wink: kurde nie wiem czy sedan czy avant :kwasny: Wandej mnie to nie interesuje to już Twój problem, jedynie będziesz 10 % w plecy :P

Opublikowano

Świetna to 300zl:decayed: No a ferodo poszło 10% w gore

Tapnięte z SGS5

bohater, klientów z forum ściągnął to prajs winduje - mam Ci też podnieść? :punish::grin:
Opublikowano

Pany, kupował ktoś u tego użytkownika zawór EGR?

http://allegro.pl/zawor-egr-wahler-7372d-oe-audi-a4-b6-a6-c5-1-9tdi-i4960246783.html

Oryginał?

Wystawia paragon bądź fakturę, ale to i tak nigdy nie wiadomo :kwasny:

U mnie po 350zl :wink:
Opublikowano

No jest za 350 :wink: kurde nie wiem czy sedan czy avant :kwasny: Wandej mnie to nie interesuje to już Twój problem, jedynie będziesz 10 % w plecy :P

:polew: :polew:

Już ja Cie potraktuje odpowiednio :decayed:

Świetna to 300zl:decayed: No a ferodo poszło 10% w gore

Tapnięte z SGS5

bohater, klientów z forum ściągnął to prajs winduje - mam Ci też podnieść? :punish::grin:

Ten zapas co mi wyslałeś starczy na pół roku myślę :decayed: Chociaż rolkę bąbla już prawie jedną zmarnowałem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.