Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś coś z ASO? jutro odwiedzam... :whistling:

Ogarniesz klucze do rns-e?

Nie mają tam na miejscu.

mówisz? a na zamówienie?
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

efc6accdb4bdae58c452d94f6b0ff330.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

jaki dokładnie drut do foteli potrzebujesz ? Może ja coś mam za mniejsze pieniądze :decayed:

Józek Ty w drutach masz doświadczenie :grin::grin:

fak ju tu :decayed:

Wandej whatsapppppp :wink:

Opublikowano

ktoś coś z ASO? jutro odwiedzam... :whistling:

Ogarniesz klucze do rns-e?

Wyjmaki do RNS-e można kupic na allegro za grosze.

Opublikowano

ktoś coś z ASO? jutro odwiedzam... :whistling:

Ogarniesz klucze do rns-e?

Wyjmaki do RNS-e można kupic na allegro za grosze.

Juz jedne mialem. Malo co i przedni panel by wyszedl z wyjmakami. Tylko ori.

Opublikowano

ktoś coś z ASO? jutro odwiedzam... :whistling:

Ogarniesz klucze do rns-e?

Wyjmaki do RNS-e można kupic na allegro za grosze.

Juz jedne mialem. Malo co i przedni panel by wyszedl z wyjmakami. Tylko ori.

to już wiem, dlaczego wiszą u mnie w garażu... :punish: zajade do Ciebie zaraz to masz kopa :grin:

Opublikowano

Ja wyciągałem bez żadnych problemów - i concerta i rns-e.

Ale to nie były najtańsze wyjmaki.

Opublikowano

179242f9aba5e1a86d24331692650dce.jpg

komuś pdc przód tył z b6? wiązka na dniach się wyreza :wink:

Opublikowano

jaki dokładnie drut do foteli potrzebujesz ? Może ja coś mam za mniejsze pieniądze :decayed:

ten dolny co trzyma mechanizm podpierania lędźwi :wink: drugi raz już urwałem :facepalm: I niech tylko który zasugeruje żebym schudł :przebiegly:

jaki dokładnie drut do foteli potrzebujesz ? Może ja coś mam za mniejsze pieniądze :decayed:

Józek Ty w drutach masz doświadczenie :grin::grin:

:polew: :polew:

Wndej ja naprawialem ten drut,użyłem pretu do obniżania sufitów i opasek

Może to druciarstwo ale przeszło dwa lata spełnia swoją rolę

jest/był wątek o tym

:bry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

179242f9aba5e1a86d24331692650dce.jpg

komuś pdc przód tył z b6? wiązka na dniach się wyreza :wink:

Ja bym podjechał jak nie daleko
Opublikowano

zapraszam. lokalizacja w profilu. mam też coß takiego za 85 z kw:

91c421889176aa269ab29cde8caaf73c.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wujki wyjmaki do rns kosztują w aso 40zł bez znizek... wiec chyba sie nie opłaca kupowac na alledrogo.

Opublikowano

ktoś coś z ASO? jutro odwiedzam... :whistling:

Ogarniesz klucze do rns-e?

Wyjmaki do RNS-e można kupic na allegro za grosze.

Juz jedne mialem. Malo co i przedni panel by wyszedl z wyjmakami. Tylko ori.

miałem podobnie jak ty z wyjmakami z allegro myślałem że panel zdejmę ale jakoś z wyczuciem dałem radę

Opublikowano

panowie miałem montować do siebie ale zmienił się plan, więc mam na sell climatronic z b6 2din pod grzane dupska

b87f43fb2451ea9f546feb0b8b6c873f.jpge2910997ec91074ef15adfe5e3e57182.jpg

za 180 z wysyłem, zaraz leci w odpowiedni dział jakby co

Opublikowano

Weź to smalcem powmaruj:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Weź to smalcem powmaruj:decayed:

Tapnięte z SGS5

Chupin na w ..uj smalcu bo ostatnio smalcował b6 :grin:

Opublikowano

Wandej Ty c**ju! :grin:

Opublikowano

:hi: siema miszcze

wiecie może o co kaman

Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.