Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: chłopaki jest jakis zestaw naprawczy tj pod jakims numerkiem paczuszka srubek do przykrecenia oslony silnika i skrzyni biegow? Chcialbym miec to zrobione jak nalezy a na alledrogo to jakies shit pseudozamienniki chyba co maja niewiele wspolnego z ori srubkami/wkretami?

wysłane z Galaktycznej S5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: chłopaki jest jakis zestaw naprawczy tj pod jakims numerkiem paczuszka srubek do przykrecenia oslony silnika i skrzyni biegow? Chcialbym miec to zrobione jak nalezy a na alledrogo to jakies shit pseudozamienniki chyba co maja niewiele wspolnego z ori srubkami/wkretami?

wysłane z Galaktycznej S5

ja w serwisie kupowalem komplet bodajze 65 zeta czy cos

Opublikowano

i dziś jazda top down zaliczona :decayed: zastanawiałem się czy dzisiaj już nie założyć letnich do B6.. w najgorszym wypadku postoi w garażu i nie będę jeździł :naughty:

Opublikowano

i dziś jazda top down zaliczona :decayed: zastanawiałem się czy dzisiaj już nie założyć letnich do B6.. w najgorszym wypadku postoi w garażu i nie będę jeździł :naughty:

Tez bym już założył ale napewno za wcześnie jeszcze

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

i dziś jazda top down zaliczona :decayed: zastanawiałem się czy dzisiaj już nie założyć letnich do B6.. w najgorszym wypadku postoi w garażu i nie będę jeździł :naughty:
Mam ten sam dylemat....ale może jeszcze z tydzień...
Opublikowano

:hi:


gdy by chcieli kupić palniki z allegro

Bo trzeba mieć sprawdzonego sprzedawcę :naughty: (z własnego doświadczenia i polecenia osoby zamieszkującej niedaleko sprzedającego, polecam amt24_eu )

Edytowane przez feniks

Opublikowano

ja chyba za tydzień wrzucam koło letnie jak dystansy dojadą na tył

Opublikowano

Ja czekam aż drogi polepią :decayed:

Opublikowano

:grin::grin::grin: jeszcze zima przyjdzie bez obaw :decayed:

Opublikowano

Hehe w tantym roku w kwietniu na wielkanoc jak byłem w PL to był śnieg więc trudno wyczuć z tą wymianą. Ja bym już też zmienił bo w NL zero śniegu tylko lekkie przymrozki rano ale muszę letnie fele wypucować haha :grin:

Opublikowano

Hehe w tantym roku w kwietniu na wielkanoc jak byłem w PL to był śnieg więc trudno wyczuć z tą wymianą. Ja bym już też zmienił bo w NL zero śniegu tylko lekkie przymrozki rano ale muszę letnie fele wypucować haha :grin:

Chyba dwa lata temu :wink:

Opublikowano

też mi się wydaje że dwa lata temu to było pamiętam że wymieniłem fele w marcu a w kwietniu dosypało i pierwszego dnia zakopałem się na parkingu :facepalm:

Opublikowano

A no tak. W tamtym roku nie było mnie w PL na wielkanoc. :facepalm:

Jak ten czas zpierdziela. Masakra. Ucieka życie nie wiadomo kiedy.

Opublikowano

wie ktoś jak zwiększyć wskazanie spalania na fisie ewentualnie jakiś link do tematu jak to zrobić będę wdzięczny

Opublikowano

dzięki trafne spostrzeżenie bo ostatnio jakoś nic mi się nie chce


ale to chyba przez te pochmurne dni depresji sezonowej dostałem :decayed:


licznik w vcds to grupa 17 instruments?

Opublikowano

:hi: co myślicie o takim wzorze felg do b6?

Ładne...ale tylko w 19"

Dużo by pisać...

Edytowane przez Roboform550

Opublikowano

Wandej ja teraz się kapnąłem, że nie wysłałem Ci jeszcze dystansów.

Sorry zapomniałem poprawie sie i w poniedziałek leci!

Opublikowano

Dziś wleciał czarny sufit....

Którędy go wrzucałeś? Szyba out?

Opublikowano

Którędy go wrzucałeś? Szyba out?

Nom...przez boczną udało się go wcisnąć ten mały trójkącik...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.