Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oryginał

Ma ktoś na forum? Czy to aż taki rarytas?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raryts , a co masz taką ?

Opublikowano

Nie, tylko tak się zastanawiałem, jak wpadłem na ten filmik czy to ori.

Wygląda napewno lepiej niż w b5

Opublikowano

U kogo kupić palniki do lampy b6 z soczewka od b8?

Opublikowano

Z oponek to chyba jeszcze Vikingi sa nie najgorsze?

wysłane z Galaktycznej S5

Tak dokładnie Daniel dosyć dobre i tanie :wink:
Ja mam Vikingi od roku i przejezdzilem poprzedni sezon i zlego slowa na nie nie powiem a ceny sa przystepne jak na 18" ;)
Opublikowano

Wandej - jezeli tylko pyknie mi z wolnym w robo, to odbieram tarcze w BT. :)

turzol - ta przeplywke chcesz do klekota? Jesli tak to nie duzym kosztem polecam ją wylaczyc. :)

A z opon niskobudzetowych to polecic moge Nexen n'fera. :)

Opublikowano

Potrzebuje porady... Robic zderzak s lina na gładko tam gdzie jest miejsce na tablice czy zostawić wglebiebie? Może ktoś podrzucić zdjęcie jak na gładko wygląda...

Naciapane z Zetki

Opublikowano

woeafvhj,kkdEF

AEDSD;vlie:Nd

kfvsda;sobal ;AVBLef :good:

Opublikowano

Mówiłem przestań cpac bo to winiszcza organizm. ...

Opublikowano

:grin: kaju niezła faza

Opublikowano

Mówiłem przestań cpac bo to winiszcza organizm. ...

On się zadaje z Whyme nie dziw się :bag:

Opublikowano

Mówiłem przestań cpac bo to winiszcza organizm. ...

On się zadaje z Whyme nie dziw się :bag:

za***ać Ci? gdzie mój olej to raz. dwa - zapomnij o modułach szyb... :punish:

Opublikowano

Mówiłem przestań cpac bo to winiszcza organizm. ...

On się zadaje z Whyme nie dziw się :bag:

za***ać Ci? gdzie mój olej to raz. dwa - zapomnij o modułach szyb... :punish:

Olej dopiero dzisiaj spuściłem ze swojego :decayed:

Jutro paczkę będziesz miał :hi:

A od modułów się odpier... :decayed:

Opublikowano

No jo na FB się macaja :D

Opublikowano

No jo na FB się macaja :D

Widzisz, Ty jesteś konkret typ. Maty dzisiaj przyszły, a oszukista standardowy temat.... :whistling: a ja mu chciałem robić kolumne weselno... :facepalm::decayed:

Opublikowano

Wandej musisz teraz przebić cenę :decayed: Dobranoc :hi:

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dobra idziem w kime na nartach pojeździć, bo ten yyy no... także tego :hi: allah akbar!

Opublikowano

Potrzebuje porady... Robic zderzak s lina na gładko tam gdzie jest miejsce na tablice czy zostawić wglebiebie? Może ktoś podrzucić zdjęcie jak na gładko wygląda...

Naciapane z Zetki

Ktoś coś?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

No jo na FB się macaja :D

Widzisz, Ty jesteś konkret typ. Maty dzisiaj przyszły, a oszukista standardowy temat.... :whistling: a ja mu chciałem robić kolumne weselno... :facepalm::decayed:

Przecież wiesz od kogo zamawiasz towar tak? Nie wiem czego Ty oczekiwałeś :decayed::kox: A serio to mnie jebneli w jednej hurtowni z olejem wystawili fv a nie dotarł i zamówiłem z innego miejsca i dzisiaj dotarł :hi: Kurier będzie wybitnie miły jak komentarz przeczyta z listu :bag:

Potrzebuje porady... Robic zderzak s lina na gładko tam gdzie jest miejsce na tablice czy zostawić wglebiebie? Może ktoś podrzucić zdjęcie jak na gładko wygląda...

Naciapane z Zetki

Ktoś coś?

Naciapane z Zetki

Za tydzień będziesz wiedział jak wygląda zespawany :jerk::naughty:

nawet w Twoim kolorze :decayed:

Opublikowano

jak będzie podjebka motula, to już wiesz co będziesz miał polane na weselu... :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.