Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a drogie są takie osłony?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a drogie są takie osłony?

Kilka dyszek za komplet
Opublikowano

Na forumie w ogłoszeniach często jest wszystko z osłonami w kompletach.

Opublikowano

a drogie są takie osłony?

Kilka dyszek za komplet
Tylko w ASO czy jakieś zamienniki tez są? Bo przymierzam się do jednego zestawu 288mm na tył ale nie ma w komplecie osłon.
Opublikowano

90 zl sztuka w aso. Nie ma zamiennikow

Opublikowano

Toć to prawie jak za free :wink:

Brać bo koledze do flaszki na BT brakuje :grin:

:hi:

Wysłane z Ipka

Edytowane przez miszka

Opublikowano

A nie bylo przypadkiem, że na mleko dla dzieci?... [emoji14] cena już teraz atrakcyjna. Ale tylko dla ludzi z wiazka high, u mnie jest low i wszystkie graty pogonilem bo nie chcialo mi sie dlubac w tej materii kabelkowej :/

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

na mleko już na czymś innym przytuliłem :grin:

Opublikowano

A nie bylo przypadkiem, że na mleko dla dzieci?... [emoji14] cena już teraz atrakcyjna. Ale tylko dla ludzi z wiazka high, u mnie jest low i wszystkie graty pogonilem bo nie chcialo mi sie dlubac w tej materii kabelkowej :/

wysłane z Galaktycznej S5

Ja cały czas graty trzymam, ale jakoś zabrać sie za to nie mogę :wink:

Wysłane z Ipka

Tez mam low :(

Wysłane z Ipka

na mleko już na czymś innym przytuliłem :grin:

To mleko z wódką bleeeeeee :wink::grin:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

btw moje auto będzie na sell, szukam Q :kox:

Opublikowano

btw moje auto będzie na sell, szukam Q :kox:

a kto to kupi :decayed: :decayed: :decayed: na chyba że z zestawem naprawczych :wink:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

misiu łącznie z rozrządem wszystko jest porobione na świeżo :wink: u mnie na wsi to trzech mnie molestuje łącznie z szwagierką :grin:

Opublikowano

To wstaw sobie Q i woź sie tą maszyna :) koszt to ok 2tysie i masz full kpl pod mod dokladki Q

wysłane z Galaktycznej S5

A na sprzedazy 2.5tdi to traci sie w hoooj chyba, ze trafi sie jeleń co poleci na wyglad i wyposazenie a nie poczyta o silnikach :) btw jak masz kupcow z wioski to pusc ktoremuś, chyba że wszyscy mało chcą dać lub obawa jest, że miejscowy kupiec przyjdzie kiedys i z zemsty narobi biedy w podziece za fure :D

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

nie chce mi sie pieprzyć z wstawką poza tym w VINie też inaczej to wygląda. Na temat silnika nie chce mi się z nikim dyskutować, w szczególności, gdy bazuje tylko na opiniach osób trzecich. Wyglądu to to nie ma, ale technicznie jest doprowadzona tak o :good: i wiem, że pierwszy kto przyjedzie to zabierze, z resztą mam manie że nie sprzedam auta z wadami... No i młodsze coś chcę.

Opublikowano

... No i młodsze coś chcę.

Ale chociaż 6 lat młodszego

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

Na B7 się nie wysram raczej...

Opublikowano

misiu łącznie z rozrządem wszystko jest porobione na świeżo :wink: u mnie na wsi to trzech mnie molestuje łącznie z szwagierką :grin:

Nie no przecież gdziesz bym śmiał tak oczerniać twojego furacza. Jak wszystko jest na tip top to tylko czekać na kupca. Ja na temat tego silnika nawet sie nie wypowiadam bo mam tylko wiedzę teoretyczną - czyli to co wyposują po forach. Ale z tego co zauważyłem to jest też garstka ludzi którzy chwalą tą motorownie , wiec coś musi w tym być.

Jak kto dba tak ma !!!!

:good::wink::grin:

Wysłane z Ipka

Opublikowano

Też mam 2.5 i złego słowa nie powiem chociaż podobno każdy swoje chwali.....;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.