Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nic do nikogo nie mam , każdy powinien zaczynać osądzać innych będąc w porządku wobec siebie....chciałbym, żeby co nie którzy zauważyli, że forum tworzą ludzie a nie pseudo kukiełki co maja przerost ambicji nad treścią...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany warto kupić zamiennik błotnika???

Opublikowano

Daje w ciemno okeyke dla gościa Rafi78

Musimy sie zjednoczyć i obalić ten system rządzący (nie każdego) jak odsuniecie od władzy PO ;)

Sent from my Iphone 6

Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna.

Opublikowano

Division zaraz tez zabiją dechami [emoji37]

Opublikowano

brawo dla moderatora ...wolność słowa w komunie była większa :facepalm: kogo uraziłem się pytam panie wrc....?

Opublikowano

Daje w ciemno okeyke dla gościa Rafi78

Musimy sie zjednoczyć i obalić ten system rządzący (nie każdego) jak odsuniecie od władzy PO ;)

Sent from my Iphone 6

Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna.

wlasnie widać jak traktujecie ludzi takim podejściem :facelamp:

Marcin czy jesteś tu na na siłę ?

No tu akurat Marcin ma rację bo nie powinno się ludkowi który poświęcił od uja czasu, zdrowia i kasy żeby być i pomagać na forum powiedzieć spier... jak Ci się nie podoba.... lipa chyba trochę co?

Lipa to jest pisanie Marcina o obalaniu.

Jak widzisz nie robimy nic innego tylko chcemy trochę więcej przestrzegania regulaminu.

Z czystej litości popraw ten wyraz.

Edytowane przez poziek

Opublikowano

Daje w ciemno okeyke dla gościa Rafi78

Musimy sie zjednoczyć i obalić ten system rządzący (nie każdego) jak odsuniecie od władzy PO ;)

Sent from my Iphone 6

Zawsze możecie przejść na inne forum. Droga wolna.

a ponoć ryba psuje się od głowy kolego :grin:

Opublikowano

brawo dla moderatora ...wolność słowa w komunie była większa :facepalm: kogo uraziłem się pytam panie wrc....?

Użyłeś wulgaryzmu. Jestem w szoku, że tego nie rozumiesz.

Opublikowano

powiedz mi jakie to słowo , które jest w słowniku języka polskiego ?

Opublikowano

poziek widze czestym gosciem tu ostatnio :decayed:

Opublikowano

Powiem tylko tyle...jest regulamin i powinniśmy się go trzymać a to że ZK nie chce się ugiąć i pozwolić na pewne odchyły od normy to już ich sprawa i nic na to nie poradzimy. Panowie dalsze bicie piany nie ma sensu, ja też się wiele razy wkur.... ale co by nie było i jak bym kogoś nie trawił to z mojej strony szanuje każdego niezależnie czy to vip czy mod, bo sam będąc klubowiczem nie czuje się lepszy od innych... Amen :decayed:

wladi my to musimy sie kiedyś naje..... :drinks: napić :P

daje lajka

lubie_to_2013-11-12_22-00-53.jpg

Opublikowano

Wczoraj wydawało się, że zrozumieliście ocb.

Opublikowano

Wczoraj wydawało się, że zrozumieliście ocb.

widzisz a tak pochwaliles divizjon :decayed:

Opublikowano

poziek widze czestym gosciem tu ostatnio :decayed:

stara się chłopak :grin:

Opublikowano

Wczoraj wydawało się, że zrozumieliście ocb.

widać nie wszyscy....zdziwiony ?

Opublikowano

Poziek nie podoba mi się Twój podpis, moje dzieci to czytają :whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

Wladi maly ot. Chodzisz czasem na trefl?

Opublikowano

Poziek nie podoba mi się Twój podpis, moje dzieci to czytają :whistling::whistling::whistling::whistling:

:grin: :grin: :grin::wink:

Opublikowano

brawo dla moderatora ...wolność słowa w komunie była większa :facepalm: kogo uraziłem się pytam panie wrc....?

Bez przesady ;) a niby po co ktos cos takiego zgłasza ?

Za to dostałes kropka :)

nowa grupa.... vip mega c**jozzza

Opublikowano

Wczoraj wydawało się, że zrozumieliście ocb.

Poziek nie martw się zrozumieliśmy chyba nikogo nie obraziłem wyrażając swoje słowo :wink:

Wladi maly ot. Chodzisz czasem na trefl?

Kilka razy byłem ale nie ostatnio bo brak czasu :kwasny: prędzej sam klepałem w 3 lidze :wink:
Nie wiedzialem ze Ty koszykarz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.