Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez przesady. Standardowe ciśnienie dla 235/45/17 przy dwóch osobach to przecież 2.3.

Przy 3 osobach i bez większego ładunku - a jednocześnie niższym profilu opony,nie pompowałbym więcej niż 2.4, max 2.5. Zależy jeszcze , jak ciężkie te osoby.

Ja przy dwóch osobach i bez ładunku jeżdżę zazwyczaj przy 2.4. i to po mieście ze zwalonymi krawężniaki i koszmarnymi torami tramwajowymi.

True. 2.6 to już beton na cienkiej gumie :kwasny:
Co Ty swirujesz! Ja mam 225/40 r18 i wiatru 2.6 i jest zaje***** ;-) kiedyś jeździłem na 3.0 ale trochę twardo było...

Edytowane przez cwiara

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy jest różnica w listwach oświetlenia tablicy rejestracyjnej z A4 B6 i B7?

I czy mogę sobie założyć zamiennie bez zamka? Teraz mam z zamkiem. Ewentualnie czy problemem jest przekładka wkładki?

Opublikowano

Wladi => :drinks:

Opublikowano

różnica jedynie z materiału z którego jest to wykonane alu a od 04r plastik

Opublikowano

pany ciężko jest wymienic mała gałke od rns-e ? duża poszła a do małej trzeba rozbierać rnsa?

Opublikowano

Tomek wypożycze ci moja kobietę na parę dni i ci to załatwi,u mnie już wystarczy szarpać i sama schodzi :grin:

Opublikowano

Tomek sorry ale to górna schodzi,do auta aż poszedłem

20150330_185319.jpg

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Tomek wypożycze ci moja kobietę na parę dni i ci to załatwi,u mnie już wystarczy szarpać i sama schodzi :grin:

dzięki mam swoja :grin:

Musisz wyświetlacz i przedni panel ściągnąć żeby gałkę wymienić

tak przeczówałem fenkju :kwasny::wink:

Opublikowano

dzięki mam swoja
:grin:

Ale moja potrafi czynić cuda w destrukcji :facepalm:

Opublikowano

Tomek sorry ale to górna schodzi,do auta aż poszedłem

20150330_185319.jpg

no z górna nie było problemów ta mała to skurczybyk ;)

Opublikowano

Pany znalazłem na allegro błotniki do b6 zamiennik najwyższej jakości malowane pod kolor i niby ocynk za 320 sztuka. Pisałem do osób które kupiły te błotniki i były zadowolone. Że problemu ze spasem nie ma itd.. Miał już ktoś styczność z tymi błotnikami? U mnie obydwa rudy bierze. Na allegro ciężko znaleźć coś zdrowego. Nie wiem co robić.

Opublikowano

Siema. Krótka piłka

Poszła przednia szyba na emeryturę, jaką firmę wstawić bo w okolicy wszyscy NordGlass wpychaja?

Że podobno są już Ok?

Opublikowano

A co było montowane na ori? Ewentualnie może używka z tego samego rocznika? :P

Opublikowano

Siema. Krótka piłka

Poszła przednia szyba na emeryturę, jaką firmę wstawić bo w okolicy wszyscy NordGlass wpychaja?

Że podobno są już Ok?

ja bym brał b7 pod czuje deszczu
Opublikowano

Siema. Krótka piłka

Poszła przednia szyba na emeryturę, jaką firmę wstawić bo w okolicy wszyscy NordGlass wpychaja?

Że podobno są już Ok?

Nie baw się w to, słabej jakości są ich szyby. Jakiś czas temu do golfa kupiłem to po pół roku była ściorana jak oryginał który w aucie ze mną przynajmniej przejeździł 3 lata...a od nowości 13:D
Opublikowano

Kumpel co ma firmę z szybami mówi że najlepiej cena / jakość to jakiś Shenzen.

Nawet nazwa masakra.

I też uważa że ten Polski NordGlass do pupy jest.

Ale...

http://moto.wp.pl/martykul.html?kat=15953&wid=14878395

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Koledzy mechaniz wycieraczek z B7 podejdzie do B6?

Opublikowano

Czytałem, że wiele osób poleca szyby Pilkingtona.

Kshyhu87, podeślij mi na pw linka do tych błotników. Ja też kupiłem dwa z Allegro ocynkowane w kolor i aż mój lakiernik był w szoku z jakości wykonania. Nie było żadnego problemu ze spasowaniem :thumbup1:

Opublikowano

Koledzy mechaniz wycieraczek z B7 podejdzie do B6?

podejdzie

Opublikowano

Pilkington nie był na pierwszy montaż?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.