Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bidzio1 - polecam

również polecam

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jakiś temat/namiar?

Opublikowano

Bidzio zawalony robota a gwerty od dzis już praktycznie dostepny.

Miał wypadek.i teraz dochodzi do siebie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Skąd wiesz o qwerty? A kto robi lepsza robotę ze tak zapytam

Opublikowano

Pany Jaki może byc przyblizony koszt wymiany Multitronica na manuala ?? :) :)

Opublikowano

Zależy czy multi git czy podupada już...

Opublikowano

Ile powinny wytrzymać km amorki bilsteina b8 wszystkie rodzaje tras ?

Opublikowano

Skąd wiesz o qwerty? A kto robi lepsza robotę ze tak zapytam

Bo.z nim rozmawiałem,wszyscy zajmujący sie lampami robią bardzo dobrze.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

ja celuje w komfort, że pływa/ł. przewody to ewentualnie któryś can - mi się urwała inklinacja teraz, to wszystkie szyby chodziły poza kierowcy - stanęła w połowie i weź tu teraz gdzieś auto zostaw...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie ale .... Kto by też chciał 2,5 drapnąć ???[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Szybciej przez to otwarte okno piątaka ktoś wrzuci przyszłościowo na wtryski bądź pompę [emoji106][emoji41][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Opublikowano

:hi:

ja celuje w komfort, że pływa/ł. przewody to ewentualnie któryś can - mi się urwała inklinacja teraz, to wszystkie szyby chodziły poza kierowcy - stanęła w połowie i weź tu teraz gdzieś auto zostaw...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie ale .... Kto by też chciał 2,5 drapnąć ???[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Szybciej przez to otwarte okno piątaka ktoś wrzuci przyszłościowo na wtryski bądź pompę [emoji106][emoji41][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

chyba w kondonie :decayed:

Opublikowano

Skąd wiesz o qwerty? A kto robi lepsza robotę ze tak

zapytam

Bo.z nim rozmawiałem,wszyscy zajmujący sie lampami robią bardzo dobrze.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

No tak ale ceny różne +/- 50zl

Opublikowano

Zależy czy multi git czy podupada już...

a jakie sa to widełki ?? Pytam sie orientacyjnie :)

Sterownik był robiony i serwis skrzyni robiony u Bartka ....

Opublikowano

Panowie, wielka prośba. Mam auto do kupienia i wszystko wygląda ok, ale chciał bym sprawdzić vin WAUZZZ8KX9NO28876

Czy jest ktoś na na forum, kto by mi to ogarnął?

Opublikowano

Panowie, wielka prośba. Mam auto do kupienia i wszystko wygląda ok, ale chciał bym sprawdzić vin WAUZZZ8KX9NO28876

Czy jest ktoś na na forum, kto by mi to ogarnął?

Stanley na katowicach napisz mu pw

Daj no linka to obadamy

Opublikowano

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-comfortline-serwis-tylko-w-vw-stan-bdb-2kpl-kol-promocja-v-tech-ID6ycAv9.html#2e70eeabaf

Przelaciałem miernikiem i wychodzi na to, że robiony był tylko błotnik tylny, jest trochę szpachli, ale nie ma co świrować. Nie jest najgorzej. Cała reszta wydaje się być w porządku. Facet nie robił problemu z podaniem vinu i nie robi problemu z wizyta na jakimś warsztacie przeze mnie wybranym. Zwija się dobrze, jak na 140km, nie ściąga go przy hamowaniu silnik mega kulturalnie pracuje, nie tak jak 1.9 TDI :wink: ....ogólnie jest ok. Minusy, to maska wypiaskowana, ten tylny błotnik, brak xenonów i fotele te zwykłe, ale by się dorezało. I rozrząd trzeba zrobić za około 5 tys km.


Wyżej podałem zły vin...pośpiech :facepalm:

WVWZZZ3CZCE046989 - to jest ten od passka

Opublikowano

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-comfortline-serwis-tylko-w-vw-stan-bdb-2kpl-kol-promocja-v-tech-ID6ycAv9.html#2e70eeabaf

Przelaciałem miernikiem i wychodzi na to, że robiony był tylko błotnik tylny, jest trochę szpachli, ale nie ma co świrować. Nie jest najgorzej. Cała reszta wydaje się być w porządku. Facet nie robił problemu z podaniem vinu i nie robi problemu z wizyta na jakimś warsztacie przeze mnie wybranym. Zwija się dobrze, jak na 140km, nie ściąga go przy hamowaniu silnik mega kulturalnie pracuje, nie tak jak 1.9 TDI :wink: ....ogólnie jest ok. Minusy, to maska wypiaskowana, ten tylny błotnik, brak xenonów i fotele te zwykłe, ale by się dorezało. I rozrząd trzeba zrobić za około 5 tys km.

Wyżej podałem zły vin...pośpiech :facepalm:

WVWZZZ3CZCE046989 - to jest ten od passka

Rozrząd podobny hajs jak w A4 :decayed:

Opublikowano

Siema ryju, podobny, tzn?

Opublikowano

Siema ryju, podobny, tzn?

około 700zł kpl wychodzi. 1 rolka więcej tam jest z teco co kojarzę. Bo to CR już tak?

Opublikowano

Zależy czy multi git czy podupada już...

a jakie sa to widełki ?? Pytam sie orientacyjnie :)

Sterownik był robiony i serwis skrzyni robiony u Bartka ....

Jak Twoja skrzynia działa OK i jest po serwisie to po sprzedaży tej skrzyni powinieneś wyjść na zero max kilka stówek w plecy...

Opublikowano

Tak, CR. Koleś mówił, że około 1800 poza ASO kosztuje. Oglądałem dziś też A4B8, ale jakaś taka dziwna była......Ten Passek, jeśli będzie wszystko ok, to na prawdę dobry temat, nawet jak jest 100k zdjęte z licznika, to i tak silnika pszczółeczka......okaże się jutro :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.