Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

btw wydaje mi sie ze 2 tys to spora przesada. Kupilem sobie od 3,0 TDI B7 praktyczie to samo ( bez wiatraka i sterownika ) za 900 zl bez wiekszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sixu no ok ale totalnie wszystko potrzebujesz ? Belke mam oddam tanio , kly jakies mam, sam goly pas kupisz za 3 stowki , chlodnice klimy mam oddam za 120 zł , Chlodnica wody to koszt kolo 200 zl wiec kurfa jakim cudem i za co oni chca 2000 zl ? Jakbym potrzebowal caly na szybki i totalnie kompletny dalbym maks 1500 :)

Podeslij no mi foto twojego rozbitka na pw zobaczymy co potrzebujesz i poszukamy czegos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Tego co z nim gadałem ostatnio to sprzedał do żyda za 18.000 :polew: powycierane przełączniki koło dwumasowe już klekotało, zawieszenie roz..b..ne, i wtryski lały mówi że nie był zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie było może poduszek przednich foteli i tych gniazdek do pasów ? :cool1:

a dokładnie ???? bo jeszcze mam te fotele :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem silnik na swapa:

Tylko jeszcze quattro nie ma, ale chyba da rade :polew:

http://allegro.pl/silnik-bugatti-veyron-8-0-v16-1001km-dowoz-wymiana-i1364432066.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kojarzy kto na forum rozklejal/przerabial lampy z b7 ? Chodzi mi o rozebranie i pomalowanie w black + wyeksmitowanie pomaranczki ;) [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 13:47_________________________________________________Dobra juz nie trzeba :polew:

dscf0020d.th.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kojarzy kto na forum rozklejal/przerabial lampy z b7 ? Chodzi mi o rozebranie i pomalowanie w black + wyeksmitowanie pomaranczki ;) [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 13:47_________________________________________________Dobra juz nie trzeba :polew:

dscf0020d.th.jpg

:kox:

czym bedziesz malował?? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sixu no ok ale totalnie wszystko potrzebujesz ? Belke mam oddam tanio , kly jakies mam, sam goly pas kupisz za 3 stowki , chlodnice klimy mam oddam za 120 zł , Chlodnica wody to koszt kolo 200 zl wiec kurfa jakim cudem i za co oni chca 2000 zl ? Jakbym potrzebowal caly na szybki i totalnie kompletny dalbym maks 1500 :)

Podeslij no mi foto twojego rozbitka na pw zobaczymy co potrzebujesz i poszukamy czegos ;)

Nosb Ty powinienes mieć nick allegro :decayed: Tylko dużo tańsze części w ofercie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...