Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

lyknal bym je z checia ale ostatnio sporo zakupow zrobilem i jak moja wyczai to mnie z domu wypierdzieli razem z tymi listwami:decayed:

daj cene na pw:decayed:

+1

jak wyczai ze webasto biore to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

dlatego moja nawet nie wie, że klape us kupiłem - odbiorę od kumpla jak będę wracał z lotniska - stęskniona przynajmniej nie będzie mi brzęczeć nad uchem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego moja nawet nie wie, że klape us kupiłem - odbiorę od kumpla jak będę wracał z lotniska - stęskniona przynajmniej nie będzie mi brzęczeć nad uchem :grin:

:polew::polew::polew::polew:

musze tak isystem u siebie wprowadzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego moja nawet nie wie, że klape us kupiłem - odbiorę od kumpla jak będę wracał z lotniska - stęskniona przynajmniej nie będzie mi brzęczeć nad uchem :grin:

:polew::polew::polew::polew:

musze tak isystem u siebie wprowadzic

ostatnio to zadziałało jak mi cwiara klamoty przywiózł przy okazji picia donkowego bimbra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłeś u Babajów czy własny interes :wink:

:hi:

Angol miał myjkę i komis samochodowy a ja jak widać na gąbce napierdzielałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już swojej nie mam, miał być ślub po wakacjach i w z końcem roku się wszystko rozpadło ;/ , teraz mogę rezac do upadłego albo do braku środków pieniężnych , przynajmniej auto mnie nie zostawi

co do podświetlanych klamek to świeca jak pol d*py za krzaka , chyba by dobrze było widać to podświetlenie gdzieś na zadupiu w lesie w nocy , diody trzeba by wyrezac na białe tak jak Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już swojej nie mam, miał być ślub po wakacjach i w z końcem roku się wszystko rozpadło ;/ , teraz mogę rezac do upadłego albo do braku środków pieniężnych , przynajmniej auto mnie nie zostawi

co do podświetlanych klamek to świeca jak pol d*py za krzaka , chyba by dobrze było widać to podświetlenie gdzieś na zadupiu w lesie w nocy , diody trzeba by wyrezac na białe tak jak Marcin

nie ta to inna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na końcu jeszcze kazała mi sprzedać samochód żeby pokazać jaj ja kocham, jak bym sie posłuchał to bym został bez auta i bez niej ^^

jak to powiedzieć na jakimś polskim filmie, jak bym dal palca sobie uciąć to teraz bym chodził bez reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na końcu jeszcze kazała mi sprzedać samochód żeby pokazać jaj ja kocham, jak bym sie posłuchał to bym został bez auta i bez niej ^^

:shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na końcu jeszcze kazała mi sprzedać samochód żeby pokazać jaj ja kocham, jak bym sie posłuchał to bym został bez auta i bez niej ^^

o jjjj............aaaaaaaaaa :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3::shock3::shock3: Za każdym razem jak będziesz żałował rozstania to przeczytaj sobie to zdanie :shock3::shock3::shock3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**uj tyle lat i od nowa trzeba zaczynać, i reazc , dobrze ze mam co lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że wszystko wyszło teraz a nie po ślubie bo dopiero by było :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dał bym sobie za nią rękę obciąć i wiesz co..... i bym teraz k**wa nie miał ręki. "Chłopaki nie płaczą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze się ze przynajmniej to się tak skończyło , a nie po ślubie brać rozwód itd , jak bym uległ to bym teraz latał fabia bi turbo 1.2 75 HP na bębnotarczach ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezle, moja poznalem jak czarna B6 podjechalem po nia.. Potem jak zmienilem juz po slubie na golfa IV to obrazila sie wiec kupilem znow B6 hehe takiej szukaj babuszki :*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja co w aucie mam zrobić to po co ci to, na co ci to hehe Mówię że kupie buldoga francuskiego to będzie miała zwierzątko to nie. A za dwa dni chce Yorka bo ja mam auto a ona będzie miała pieska i żebym sobie robił w aucie co chce :facepalm: Ale swoje 2 słowa wszędzie musi dac hehe.

Baby, ach te baby. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...