Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Małysz już swoje zrobił, teraz czas na młodszych :wink:
No jak najbardziej ale medalu olimpijskiego nie zdobył:whistling::decayed:

A to srebra się nie liczą? :decayed::wink:

Teee cfaniak złoto to złoto:naughty::decayed:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Małysz już swoje zrobił, teraz czas na młodszych :wink:
No jak najbardziej ale medalu olimpijskiego nie zdobył:whistling::decayed:

A to srebra się nie liczą? :decayed::wink:

Teee cfaniak złoto to złoto:naughty::decayed:

Ale dziewczyny wolą brąz :grin::decayed:

Opublikowano
Małysz już swoje zrobił, teraz czas na młodszych :wink:
No jak najbardziej ale medalu olimpijskiego nie zdobył:whistling::decayed:

A to srebra się nie liczą? :decayed::wink:

Teee cfaniak złoto to złoto:naughty::decayed:

Ale dziewczyny wolą brąz :grin::decayed:

Szczególnie na klacie....:polew::polew::polew:
Opublikowano

w bixie postojówka to bax9s ?

Opublikowano
kupile te zarowki

ŻARÓWKA LED W5W CANBUS 1LED SMD5050 HIT!!!!!!!!!!! (3892860856) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pojechalem na nich odrazu po zalozeniu w gory po dojeznie na miejsce okazalo sie ze styli sie stopily i ten okragly lepek odpadl od reszty .. i sie przysmazylo wszystko.

to juz 3 komplet ledow w5w mam tego dosc

a ja wsadziłem jakieś tanie po 1,60 kupowałem bez żadnych CANBUSów dwa lata temu do B7 na oświetlenie nóg i wsadziłem to jako postojówki teraz do B6 i nawet nie pieje o błąd żarówki :grin: MCE High oczywiście :wink:

Opublikowano
kupile te zarowki

ŻARÓWKA LED W5W CANBUS 1LED SMD5050 HIT!!!!!!!!!!! (3892860856) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pojechalem na nich odrazu po zalozeniu w gory po dojeznie na miejsce okazalo sie ze styli sie stopily i ten okragly lepek odpadl od reszty .. i sie przysmazylo wszystko.

to juz 3 komplet ledow w5w mam tego dosc

a ja wsadziłem jakieś tanie po 1,60 kupowałem bez żadnych CANBUSów dwa lata temu do B7 na oświetlenie nóg i wsadziłem to jako postojówki teraz do B6 i nawet nie pieje o błąd żarówki :grin: MCE High oczywiście :wink:

mialem takie tez bez canbusa za 1,60 to wyskakiwal blad i mrugaly caly czas

Opublikowano
w bixie postojówka to bax9s ?
h6w
Opublikowano
kupile te zarowki

ŻARÓWKA LED W5W CANBUS 1LED SMD5050 HIT!!!!!!!!!!! (3892860856) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pojechalem na nich odrazu po zalozeniu w gory po dojeznie na miejsce okazalo sie ze styli sie stopily i ten okragly lepek odpadl od reszty .. i sie przysmazylo wszystko.

to juz 3 komplet ledow w5w mam tego dosc

Napisz do kolegi Tomnik. Mam od niego postojówki w5w i nic sie nie dzieje.

Opublikowano
kupile te zarowki

ŻARÓWKA LED W5W CANBUS 1LED SMD5050 HIT!!!!!!!!!!! (3892860856) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pojechalem na nich odrazu po zalozeniu w gory po dojeznie na miejsce okazalo sie ze styli sie stopily i ten okragly lepek odpadl od reszty .. i sie przysmazylo wszystko.

to juz 3 komplet ledow w5w mam tego dosc

a ja wsadziłem jakieś tanie po 1,60 kupowałem bez żadnych CANBUSów dwa lata temu do B7 na oświetlenie nóg i wsadziłem to jako postojówki teraz do B6 i nawet nie pieje o błąd żarówki :grin: MCE High oczywiście :wink:

mialem takie tez bez canbusa za 1,60 to wyskakiwal blad i mrugaly caly czas

u mnie totalnie nic - sam się dziwiłem, ale cwiara świadkiem, bo z nim wtedy składałem u mnie całego ryja i też się dziwił :grin:

Opublikowano

pany za ile mogę pchać zderzaki przód/tył sline bez pdc i bez siku, ale np przód mam kompletne z kratkami i halo, listwy zewnętrzne, klape do sedana z lotką - wyceni ktoś coś?

Opublikowano

zderzak 600-700 + kratki i halo za 450

listwy 500-600 a sa nawet po 700

klapa nic nie warta, lotka 400pln

tył około 450-500 ale to taki na 2 wydechy czy gatki ?

mogę się mylić, można dostać taniej ale taniej to zawsze jest DOBRA cena i szybko schodzi. Jak ktoś wie lepiej można mnie poprawić :wink:

Opublikowano
pany za ile mogę pchać zderzaki przód/tył sline bez pdc i bez siku, ale np przód mam kompletne z kratkami i halo, listwy zewnętrzne, klape do sedana z lotką - wyceni ktoś coś?

A tył z wydechami? Przód spkojnie z kratkami 1.2k:wink: tył jak z kominami to z 700zl

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
zderzak 600-700 + kratki i halo za 450

listwy 500-600 a sa nawet po 700

klapa nic nie warta, lotka 400pln

tył około 450-500 ale to taki na 2 wydechy czy gatki ?

mogę się mylić, można dostać taniej ale taniej to zawsze jest DOBRA cena i szybko schodzi. Jak ktoś wie lepiej można mnie poprawić :wink:

Za komplet zderzak trzeba dać więcej, a jak się chce w kolor tym bardziej. Najtańsze listwy 600zł na allegro, dochodzą do 800zł. Listwa na klapę sedan można wyrwać nawet za 200zł, z klapą od 400zł w górę. W tyle się nie orientuje. Ogólnie nie ma co uogólniać, bo jak ktoś będzie szukał konkretnego koloru i np ma dać 1200zł do malowania lub 1400 w kolor to pewno skusi się na drugą opcję.

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

A tak ogólnie na allegro jest deficyt jeśli chodzi o kompletne zderzaki S-line. W jeden dzień trafi się kilka sztuk w dobrej cenie, a później przez miecha nie ma nic.

Opublikowano

co prawda to prawda, w ogolę dostać s-line pod PDC i spryski to jest sztuka :decayed:

Opublikowano
zderzak 600-700 + kratki i halo za 450

listwy 500-600 a sa nawet po 700

klapa nic nie warta, lotka 400pln

tył około 450-500 ale to taki na 2 wydechy czy gatki ?

mogę się mylić, można dostać taniej ale taniej to zawsze jest DOBRA cena i szybko schodzi. Jak ktoś wie lepiej można mnie poprawić :wink:

Za komplet zderzak trzeba dać więcej, a jak się chce w kolor tym bardziej. Najtańsze listwy 600zł na allegro, dochodzą do 800zł. Listwa na klapę sedan można wyrwać nawet za 200zł, z klapą od 400zł w górę. W tyle się nie orientuje. Ogólnie nie ma co uogólniać, bo jak ktoś będzie szukał konkretnego koloru i np ma dać 1200zł do malowania lub 1400 w kolor to pewno skusi się na drugą opcję.

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

A tak ogólnie na allegro jest deficyt jeśli chodzi o kompletne zderzaki S-line. W jeden dzień trafi się kilka sztuk w dobrej cenie, a później przez miecha nie ma nic.

Wez traf w kolor zderzak s-line:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Przy naszych przynajmniej 10letnich autach liczycie na zderzak w kolor w stanie do założenia?

Opublikowano
zderzak 600-700 + kratki i halo za 450

listwy 500-600 a sa nawet po 700

klapa nic nie warta, lotka 400pln

tył około 450-500 ale to taki na 2 wydechy czy gatki ?

mogę się mylić, można dostać taniej ale taniej to zawsze jest DOBRA cena i szybko schodzi. Jak ktoś wie lepiej można mnie poprawić :wink:

Za komplet zderzak trzeba dać więcej, a jak się chce w kolor tym bardziej. Najtańsze listwy 600zł na allegro, dochodzą do 800zł. Listwa na klapę sedan można wyrwać nawet za 200zł, z klapą od 400zł w górę. W tyle się nie orientuje. Ogólnie nie ma co uogólniać, bo jak ktoś będzie szukał konkretnego koloru i np ma dać 1200zł do malowania lub 1400 w kolor to pewno skusi się na drugą opcję.

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

A tak ogólnie na allegro jest deficyt jeśli chodzi o kompletne zderzaki S-line. W jeden dzień trafi się kilka sztuk w dobrej cenie, a później przez miecha nie ma nic.

Wez traf w kolor zderzak s-line:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A ile to roboty. Naliczyłem 3szt na stanie :grin: Nie jest to oferta handlowa, od razu mówię :whistling:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Przy naszych przynajmniej 10letnich autach liczycie na zderzak w kolor w stanie do założenia?

Jak najbardziej. Jeżeli zderzak nie pochodzi od typowego handlarza, nie jest leżakiem magazynowym, a poprzedni właściciel auta, z którego pochodzi zderzak nie mył auta druciakiem to nie będzie żadnego problemu :wink: Wszystko idzie dostać, ale cena będzie adekwatna do stanu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.