Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mobilki :decayed: mam pytanko :wink: czy dokładka zderzaka tył z sedana podejdzie do avantowego :question::eusathink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie

Opublikowano
:notworthy: Marcinie
Opublikowano

He no to na bogato chłopaki :polew:

Opublikowano

3mkh.jpg

d0p5.jpg

Opublikowano

Tak troszkę zmieniając temata :decayed: powiem wam, że takie połączenie w drineczku nawet nawet ...

wcr9axf.jpg

+

AK1xExA.jpg

+

tVxm4Z5.jpg

:wink: :wink: :wink:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Oczywiście proporcje w/g fotek :grin:

Opublikowano

No to napewno mocny taki drin hehe

Ja tam ostatnio Pana Tadziusia popijam i smakuje. :wink:

Opublikowano
Tak troszkę zmieniając temata :decayed: powiem wam, że takie połączenie w drineczku nawet nawet ...

http://i.imgur.com/wcr9axf.jpg

+

http://i.imgur.com/AK1xExA.jpg

+

http://i.imgur.com/tVxm4Z5.jpg

:wink: :wink: :wink:

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Oczywiście proporcje w/g fotek :grin:

toż to prawie kociołek panoramixa :polew:

Opublikowano

w odpowiednich proporcjach jest ok :kox:

Opublikowano

gdzie dorwe wiazke do przeplywomierza ???

Opublikowano

Panowie potrzebuje rady. A EGR leje mi się juz jak z kaczej d.... Chcę to ustrojstwo wyrzucić, i tu pytanie: w jaki sposób najlepiej go wykluczyć? Może dokupić jakąś flanszę w miarę normalnych piniądzach?

Opublikowano

odpinasz wężyk i zaślepiasz rurkę od egr do kolektora ,ja wogóle ją wyrzuciłem i zaślepka pod egr i na kolektor (wydechowy)

Opublikowano

a z czego wycinałes te zaślepki? łapa gasząca Ci została?

Opublikowano

Audi quattro Snow Art - YouTube

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

q07w.jpg

Opublikowano
a z czego wycinałes te zaślepki? łapa gasząca Ci została?

Pozwolisz , ze sie podepne pod temacik , ja tez wywalilem ta rurke od EGR-u a w miejsce tej rurki uzylem zaslepek wycietych z blachy nierdzewki grubosci chyba 2 lub 3 mm (idzie takie kupic juz gotowce na Alledrogo) a sama klape gaszaca zostawilem na miejscu jak byla bo wkurza mnie telepanie cala buda przy gaszeniu silnika.

Opublikowano
a z czego wycinałes te zaślepki? łapa gasząca Ci została?

klapa została ,zaślepki wyciąłem z blach obciążających listy pocztowe ,możesz kupić też na allegro gotowe

Opublikowano
Audi quattro Snow Art - YouTube

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/713/q07w.jpg

ogolnie fajnie to wyglada ale ciut za duzo czerwieni no i konsole srodkowa nie potrzebnie na gladko zrobiona bez tych wyciec

Opublikowano

dzieki Grzechu za info

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.