Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

KAJU - jaki zderzak robisz na gładko??

na gładko tylny z dokładką, a przedni bez rejki :wink: mam mój stary co na niego sarne przyjąłem i cwiary też po przejściach, jak znajde w mądrych pieniądzach górę pod pdc i siku to wtedy tego będe robił, a jak nie to z dwóch zrobię jeden, materiał jest to można działać :wink:

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:11 ----------

no i przedni tak jak tylny na stałe z dokładką :hi: aaa i tylny na dwa lucyfery, ale nie sline.

ja juz jeden zrobiłem komuś i terz chyba sobei zrobie tył s-line

Wycinałeś?:whistling: jest dokładka na allegro sedan za 300zł:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja namierzyłem cały zderzak na dwa lucyfery zwykły za 8 dyszek ale nie było komu odebrać, każdy minimum 60km w jedną strone, a wysyłka nie wchodziła w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja namierzyłem cały zderzak na dwa lucyfery zwykły za 8 dyszek ale nie było komu odebrać, każdy minimum 60km w jedną strone, a wysyłka nie wchodziła w grę.

Leży pare dokładek na allegro za około 100zł z wydechami:wink:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

Kurfa jak wymieniłem sondę i przstal się ten j**any czek świecić to teraz wyskoczył katalizator:facepalm: ależ się wkurfilem:kwasny: Pany ta tulejka to coś daje?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja namierzyłem cały zderzak na dwa lucyfery zwykły za 8 dyszek ale nie było komu odebrać, każdy minimum 60km w jedną strone, a wysyłka nie wchodziła w grę.

Leży pare dokładek na allegro za około 100zł z wydechami:wink:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

Kurfa jak wymieniłem sondę i przstal się ten j**any czek świecić to teraz wyskoczył katalizator:facepalm: ależ się wkurfilem:kwasny: Pany ta tulejka to coś daje?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Daj ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Spryskiwacze lamp ustawia się jakoś, czy one już powinny być ustawione odpowiednio?

Raczej powinne być tak jak sie je zamontuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki. Wydaje mi się że pryskają za wysoko, bo przy spryskiwaniu płyn leci aż po masce ale może to przez pęd powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki. Wydaje mi się że pryskają za wysoko, bo przy spryskiwaniu płyn leci aż po masce ale może to przez pęd powietrza.

normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany oddam lustro z b7 przerobione na uchwyt do b6 ale zawsze mozna to zdemontowac bez zadnych uszkodzen z czujnikie mswiatla/deszczu, oslonka na kable wtyka kawalek wiazki

ktos chce bo mi na gwalt potrzeba 200 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Spryskiwacze lamp ustawia się jakoś, czy one już powinny być ustawione odpowiednio?

Można je regulować na tych kulkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Spryskiwacze lamp ustawia się jakoś, czy one już powinny być ustawione odpowiednio?

Można je regulować na tych kulkach :wink:

Dobrze wiedziec :wink: Będe musiał się temu przyjrzeć i poprzestawiać. Tylko jak to prawidłowo ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie sprawdzić jaki koszt nowego przełącznika reg.świateł + clh ? nie wiem niestety gdzie i jak tego szukać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...