Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no i fele sprzedane :whistling:

Co będzie? 19'?:naughty:

Co nowego Andrzeju się szykuje? :wink:
no i fele sprzedane :whistling:

Co będzie? 19'?:naughty:

z czasem napewno :naughty:

Co nowego Andrzeju się szykuje? :wink:

narazie jeszcze 17 na zimowkach

poszukam teraz czegos milego dla oka :decayed:

a jakie to mile dla oka?:naughty:

cos ciekawego, przewertuje ebay itp

mam jeszcze jeden komplet dtm srebrnych ale to tez 18 i dotad dopoki nie kupie czegos wiekszego bedzie narazie tak

kasa na bok bo juz mnie tu chlopaki kusza jakimis elementami :wink:ale zakupy do autka juz dzis zrobilem

tez bym cos do auta kupil ale niedlugo kupuje mieszkanie i narazie musze se odposcic:kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no i fele sprzedane :whistling:

Co będzie? 19'?:naughty:

Co nowego Andrzeju się szykuje? :wink:
no i fele sprzedane :whistling:

Co będzie? 19'?:naughty:

Co nowego Andrzeju się szykuje? :wink:
no i fele sprzedane :whistling:

Co będzie? 19'?:naughty:

z czasem napewno :naughty:

Co nowego Andrzeju się szykuje? :wink:

narazie jeszcze 17 na zimowkach

poszukam teraz czegos milego dla oka :decayed:

a jakie to mile dla oka?:naughty:

cos ciekawego, przewertuje ebay itp

mam jeszcze jeden komplet dtm srebrnych ale to tez 18 i dotad dopoki nie kupie czegos wiekszego bedzie narazie tak

kasa na bok bo juz mnie tu chlopaki kusza jakimis elementami :wink:ale zakupy do autka juz dzis zrobilem

tez bym cos do auta kupil ale niedlugo kupuje mieszkanie i narazie musze se odposcic:kwasny:

ja sie przymierzam do zakupu swojego

a na webasto :kox: uzbieralo sie z innych dupereli co posprzedawalem:whistling:

Opublikowano
i zwykłe ramiona wycieraczki w przyzwoitym stanie?

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Ja mam:naughty:

:whistling:

Ja mam zwykłe, nie-aero

Ty to widze chyba 2 b6 Kupiles i jedno zrobiłeś bo tyle tych tajli masz:decayed:

Opublikowano

Powiedzcie mi czym przykleić spoiler w sedanie b6? Na klej do szyb jak to każdy piszę..

Opublikowano
i zwykłe ramiona wycieraczki w przyzwoitym stanie?

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Ja mam:naughty:

:whistling:

Ja mam zwykłe, nie-aero

Ty to widze chyba 2 b6 Kupiles i jedno zrobiłeś bo tyle tych tajli masz:decayed:

Spawane z dwóch to trochę rzeczy się zdublowało :wink::decayed:

Opublikowano
:siema::a4fan:

Wyświetlacz odpuszczasz mordo co?:wink:

zastanawiam się :decayed::wink: , nie posłałeś mi pikczerów jak on działa gdy jest włączony i zastanawia mnie to takie jakby rozlanie od dołu do środka

Opublikowano

a po za tym sama ramka z zawiasem na jebayu chodzą po 20f :kox:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

ej pany co oznaczają plusiki przy nickach jak tu :

Aktualnie 6 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (6 zarejestrowany(ch) oraz 0 gości):

Opublikowano

Masz ich w znajomych.

Opublikowano
Masz ich w znajomych.

no tak :doh::grin:

Opublikowano
a po za tym sama ramka z zawiasem na jebayu chodzą po 20f :kox:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

ej pany co oznaczają plusiki przy nickach jak tu :

Aktualnie 6 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (6 zarejestrowany(ch) oraz 0 gości):

ze sa spoko kolesiami:decayed:

Opublikowano
Masz ich w znajomych.

no tak :doh::grin:

co ty dzis piles:decayed::grin::facepalm::polew::polew:

Opublikowano
:hi: Panowie:

Philips Blue Vision czy:

Philips Blue Vision Ultra czy:

Ostram Night Breaker unlimited

??

Nightbreaker:kox: Teraz zdrożały trochę przez wprowadzenie tego unlimited:kwasny:

Pany wypowie się ktoś jeszcze bo nie wiem które brać :wink:

Opublikowano
Masz ich w znajomych.

no tak :doh::grin:

co ty dzis piles:decayed::grin::facepalm::polew::polew:

no właśnie jeszcze nic ale chyba się samo prosi :decayed::wink:

Opublikowano

to w takim razie braki się odzywają:grin:

Opublikowano
to w takim razie braki się odzywają:grin:

całkiem możliwe :grin::grin:

a co ty taka wesoła dzisiaj , jak tam małe baby , rośnie :wink:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

pany czy to heble S4 ????

$_58.JPG

$_58.JPG

Opublikowano

ja zawsze mam dobry humor:decayed::wink:

misiem już ma 3 tyg, jeszcze trochę i na zloty będzie jeździć:grin:

a propo sluchaj jak bedzie taka okazja z solarem jeszcze to wal na pw , bo nie ukrywam, ze pomału się rozglądam, a nie zawsze mam czas zajrzeć do ciekawych aukcji:facepalm:

Opublikowano
:siema::a4fan:

Wyświetlacz odpuszczasz mordo co?:wink:

zastanawiam się :decayed::wink: , nie posłałeś mi pikczerów jak on działa gdy jest włączony i zastanawia mnie to takie jakby rozlanie od dołu do środka

Został przygnieciony i chyba się rozlał.Doszło do tego w transporcie u kurierów więc nie wiem jak to teraz wygląda:kwasny: Dlatego własnie 50zł to cena bardziej za ramkę z obudową:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.