Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oki będę pamiętał ,no wtedy to była okazja :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdyby ktoś potrzebował to mam 3 sztuki spoilerów do b6 sedan. Orginał. Jak coś to PW

Opublikowano
:siema::a4fan:

Wyświetlacz odpuszczasz mordo co?:wink:

zastanawiam się :decayed::wink: , nie posłałeś mi pikczerów jak on działa gdy jest włączony i zastanawia mnie to takie jakby rozlanie od dołu do środka

Został przygnieciony i chyba się rozlał.Doszło do tego w transporcie u kurierów więc nie wiem jak to teraz wygląda:kwasny: Dlatego własnie 50zł to cena bardziej za ramkę z obudową:decayed:

trochę lipa :kwasny:

Opublikowano
:siema::a4fan:

Wyświetlacz odpuszczasz mordo co?:wink:

zastanawiam się :decayed::wink: , nie posłałeś mi pikczerów jak on działa gdy jest włączony i zastanawia mnie to takie jakby rozlanie od dołu do środka

Został przygnieciony i chyba się rozlał.Doszło do tego w transporcie u kurierów więc nie wiem jak to teraz wygląda:kwasny: Dlatego własnie 50zł to cena bardziej za ramkę z obudową:decayed:

trochę lipa :kwasny:

Dla mnie raczej nie:przebiegly:

Opublikowano
oki będę pamiętał ,no wtedy to była okazja :naughty:

nic nie mów :facepalm: no już większej okazji to nie mogło być:doh:

Opublikowano
to w takim razie braki się odzywają:grin:

całkiem możliwe :grin::grin:

a co ty taka wesoła dzisiaj , jak tam małe baby , rośnie :wink:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

pany czy to heble S4 ????

http://i.ebayimg.com/t/Audi-A4-B7-2-7-TDI-Complete-Front-Suspension-Struts-2004-2008-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/WdkAAOxy63FS-5Km/$_58.JPG

http://i.ebayimg.com/t/Audi-A4-B7-2-7-TDI-Complete-Front-Suspension-Struts-2004-2008-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/x0kAAOxyYSdS-5K-/$_58.JPG

320mm :wink:

Opublikowano
:hi: Panowie:

Philips Blue Vision czy:

Philips Blue Vision Ultra czy:

Ostram Night Breaker unlimited

??

Nightbreaker:kox: Teraz zdrożały trochę przez wprowadzenie tego unlimited:kwasny:

Pany wypowie się ktoś jeszcze bo nie wiem które brać :wink:

Osramy przecież Ci pisze:good: Ja mam i polecam każdemu bo w porównaniu ze zwykłą żarówką wymiatają

Opublikowano
:siema::a4fan:

Wyświetlacz odpuszczasz mordo co?:wink:

zastanawiam się :decayed::wink: , nie posłałeś mi pikczerów jak on działa gdy jest włączony i zastanawia mnie to takie jakby rozlanie od dołu do środka

Został przygnieciony i chyba się rozlał.Doszło do tego w transporcie u kurierów więc nie wiem jak to teraz wygląda:kwasny: Dlatego własnie 50zł to cena bardziej za ramkę z obudową:decayed:

trochę lipa :kwasny:

Dla mnie raczej nie:przebiegly:

liczyłem na reanimację wyświetlacza , ramki mam u siebie 3 :wink:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

to w takim razie braki się odzywają:grin:

całkiem możliwe :grin::grin:

a co ty taka wesoła dzisiaj , jak tam małe baby , rośnie :wink:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

pany czy to heble S4 ????

http://i.ebayimg.com/t/Audi-A4-B7-2-7-TDI-Complete-Front-Suspension-Struts-2004-2008-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/WdkAAOxy63FS-5Km/$_58.JPG

http://i.ebayimg.com/t/Audi-A4-B7-2-7-TDI-Complete-Front-Suspension-Struts-2004-2008-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/x0kAAOxyYSdS-5K-/$_58.JPG

320mm :wink:

tak myślałem :hi:

Opublikowano

jakąś stronkę do wrzucania fot polecacie, images..... kase chce

Opublikowano
jakąś stronkę do wrzucania fot polecacie, images..... kase chce

photobucket:wink:

Opublikowano
jakąś stronkę do wrzucania fot polecacie, images..... kase chce
Mi nie woła o żadną kasę loguję się przez FB...
Opublikowano

albo Imgur

Opublikowano
jakąś stronkę do wrzucania fot polecacie, images..... kase chce
Mi nie woła o żadną kasę loguję się przez FB...

+1

Opublikowano

Jak tam kajosław?:naughty:

Opublikowano
Jak tam kajosław?:naughty:

a buham z buhajki i jest fajno :grin:

Opublikowano
Jak tam kajosław?:naughty:

a buham z buhajki i jest fajno :grin:

Ja ostanio na świeta porządki robiłem i w sufladzie trochę suszu znalazłem:decayed: Leży już ze 2 lata:decayed:

Opublikowano
Jak tam kajosław?:naughty:

a buham z buhajki i jest fajno :grin:

Ja ostanio na świeta porządki robiłem i w sufladzie trochę suszu znalazłem:decayed: Leży już ze 2 lata:decayed:

a nie nie nie nie nie... ja z dobroci już nie korzystam uuu albo i dłużej, teraz tylko "zerówki" o smaku gumy balonowej z e-buhajki, mam jeszcze na podmiankę karmel, czekolade i kokos :grin: wspominam staaaare dobre nuty:

:banan:

Opublikowano
jakąś stronkę do wrzucania fot polecacie, images..... kase chce

Imageshack.US. dla mnie najlepsza strona

Opublikowano
jakąś stronkę do wrzucania fot polecacie, images..... kase chce

Imageshack.US. dla mnie najlepsza strona

:doh::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.