Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Pytanie mam, bo nie znalazłem odpowiedzi...

Czy jak kupię antenkę na dach ori, to dużo rezania jest w aucie aby ją podłączyć?

Nie mam takiej na dachy, więc bym sobie doposażył..

Jak jest z GPS? Mam dołożonego RNS-E i antenę mam za radiem, kupić przedłużkę i podłączyć? Czy da się to jakoś przez wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tego nie rozumiem skoro nie masz dziury w dachu,to na jakiego uja go dziurawić skoro Ci wszystko działa

Rozdupić pół auta aby dołożyć rzecz na którą nikt uwagi nie zwróci :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1, tym bardziej, że sygnał z anteny czy jest za blatem, czy za radiem ściąga prawidłowo. jak masz za dużo to łap:

96 1090 1160 0000 0001 1007 8915

yf ju noł łot aj min :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie auto mi gubi zasięg jak tylko wyjadę z miasta.

Kabelki wszystkie połączone, więc nie wiem gdzie szukać problemu. A i tak będę "rozdupiać" pół auta bo kasuje CB z samochodu, a kabel puściłem sufitem.

tapatak napisał z hjułałej p8

Wzmacniacz wymienic tylko?

tapatak napisał z hjułałej p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz zamienionego fm z diversity to wzmak robi pod siebie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable za radyjkiem? Mam dwa podłączone. Jest tam opis który powinien być gdzie? Wzmaki nie są tragicznie drogie...

tapatak napisał z hjułałej p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może gdzieś masz coś uszkodzone (wiązka/kabel) i antena nie działa? W mieście jest mocny sygnał więc antena niepotrzebna jest tak bardzo a kawalek kabla...

Rns-d,rns-e łapało mi radia bez problemu, a mam tylko w szybach anteny (na dachu tylko gps).

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już jest temat radia to jak sprawdzić wzmacniacz czy nie walnął,bo od jakiegoś czasu mam lipe z radiem (wcześniej było ok)

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już jest temat radia to jak sprawdzić wzmacniacz czy nie walnął,bo od jakiegoś czasu mam lipe z radiem (wcześniej było ok)

Podpinam sie pod temat jezeli moge.

Moj wzmacniacz antenowy byl uszkodzony po naprawie blacharskiej , jak pany lakierniki skladali wsio do kupy to go zlamali w pol i go wymienilem ale zadnej znaczacej poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanatyków:

New Arrival Audi big umbrella Rain women fashion oversize black and blue parasols men automatic business paraguas windproof

http://s.aliexpress.com/7FfMriEF

(from AliExpress Android)

tapatak napisał z hjułałej p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już jest temat radia to jak sprawdzić wzmacniacz czy nie walnął,bo od jakiegoś czasu mam lipe z radiem (wcześniej było ok)

Podpinam sie pod temat jezeli moge.

Moj wzmacniacz antenowy byl uszkodzony po naprawie blacharskiej , jak pany lakierniki skladali wsio do kupy to go zlamali w pol i go wymienilem ale zadnej znaczacej poprawy.

Też mogę się podpiąć, mam ten sam problem. W mieście ok ale w trasie nie mam prawie żadnej stacji. Wymieniałem już wzmacniacz i nic. Tylko u mnie też pojawia się problem z przejściówką przy rns-e, muszę ją przejechać papierem ściernym bo śniedzieje i wtedy nawet w mieście nie mam żadnej stacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co do tego radia to jeszcze jedno pytanie , wiem bylo juz poruszane kilka razy ale chodzi mi o podanie sprawdzonej nazwy producenta , aukcji na alledrogo , lub sklepu internetowego gdzie moge zakupic odpowiednia przejsciowke , ktora podlaczona do nie ori radia spowoduje , ze tylne glosniki beda graly jak nalezy ? Bardz prosze.

Juz kupilem dwie , rzekomo mialy robic to o czym napisalem wyzej ale nadal tylne glosniki nie graja jak w ori.

Edytowane przez marcin9680
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak butuje 2 i 3 bieg to powyżej 5000 obr coś wprowadza samochód w wibracje / dudnienie. Przy wyższych prędkościach nic się nie dzieje. Problem zaczął się chyba wtedy gdy odkręcił mi się tylny zacisk. Nie spadł z tarczy tylko ją zblokował. Była kupa dymu bo to przy 140 km/h. Co najwięcej dostało po tyłku przy takim obciążeniu jednego hamulca że pojawiły się te wibracje? Dodam że jak jest więcej ludzi czy towaru w samochodzie to drgania pojawiają się przy niższych obrotach. Prędkość nie ma znaczenia z tego co zauważyłem.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak odpuscisz gaz to wibracje sa nadal, czy cos maleją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpuszczam to w ogóle znikają :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przygladnij" sie panie przegubom, szczegolnie wewnetrznym. A wajcha od biegow tez telepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wajcha jest ok. Właśnie tak rozważam przeguby, poduszkę skrzyni ( ale to by raczej wajcha się telepała) albo piaste.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez mialem telepawki u siebie, a za troche przerodzilo sie to w wielkie drgania, szczegolnie podczas przyspieszania, jak silnik dostawal obciazenia, po odpuszczeniu gazu drgania calkiem znikaly. Winowajcą byl przegub wewn. ;) wymieniona cala poloska i narazie spokoj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rozpoznać która strona? Czuć jak w ręce się weźmie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...