Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie mam zderzak s line b7 pod pdc i tak mysle czy mocowania pdc będą pasowaly na swapy? bo mogę sprzedać komus 4szt za 50zl towar deficytowy a pamiętam jeszcze niedawno ktoś szukal i szukal mocowan pod PDC :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafał za 1500 s-line z pdc i spryskami kompletny? Chyba nie :)

BB zderzak był nowy nierozpakowany z ASO, ale jego temat już nieaktualny, bo siedzi na moim aucie.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez damian92x

Opublikowano

nawet za polowe ceny bym tego nie wzial bo za poltora kola to mam zderzak s line kompletny razem ze spryskami to gdzie tu okazja?

Dla kogoś kto chce mieć wszystko max. nowe będzie to okazja...

Opublikowano

bez pdc ale miejsca na otwory sa wyznaczone można wywiercić i będzie full:)

Opublikowano

Wiercenie które i tak nie będzie takie jak ori, bo nie zrobisz takiego frezu. Do tego czujniki wiązka i nie będzie to na pewno 1500 za komplet :)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bijcie się! Bijcie się! :decayed:

Opublikowano

Panowie nie chce może ktoś kupić nowego włącznika ESP z ASO nie pod wizytownik tylko pod przyciski? Nie sądziłem, że jest jakaś różnica a niestety mam wizytownik i za uja nie mogę się przyzwyczaić do tej różnicy kształtów. Ewidentnie tam nie pasuje :D Przycisk nowiutki, nie sprzedam go za cenę z ASO bo to nierealne. Jakby co PW.

Opublikowano
Rozmiar Felgi: 19"
ET 20
Szerokość Felgi: 8,5"
Opona 225/35
Nadkola zrolowane, wejdzie to na przód? :D
Opublikowano

Bez rolowania by weszło,ja mam teraz et27

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

..

Edytowane przez biggman

Opublikowano

..

ale gaduła :decayed:
Opublikowano

Okienka mi się pomyliły z wątkami :decayed:

Opublikowano

Wiercenie które i tak nie będzie takie jak ori, bo nie zrobisz takiego frezu. Do tego czujniki wiązka i nie będzie to na pewno 1500 za komplet :)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Próbowałeś to zrobić czy tylko gdybasz?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy ktoś z Płocka lub okolic założy mi tempomat?

Opublikowano

Bez rolowania by weszło,ja mam teraz et27

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

ja mam teraz też ET 27 i trochę miejsce jest, ale czy na 7mm więcej od samej felgi+ 225 opona zamiast 205?

Opublikowano

Kto tu siedzi dobrze w swapach na b6 ? Mam pytanie od znajomego. Skoro do 1.9 tdi ładują skrzynie 6 z 2.5 tdi to czy 1.9 tdi ale tu jest haczyk AFN siądzie na sanki b6 z automatem. To 2.5 z 163ps jak dobrze pamiętam a skrzynia to multitronic. Zatarł się dół i próbujemy wymyślić co tam włożyć.

Opublikowano

Panowie nie chce może ktoś kupić nowego włącznika ESP z ASO nie pod wizytownik tylko pod przyciski? Nie sądziłem, że jest jakaś różnica a niestety mam wizytownik i za uja nie mogę się przyzwyczaić do tej różnicy kształtów. Ewidentnie tam nie pasuje :D Przycisk nowiutki, nie sprzedam go za cenę z ASO bo to nierealne. Jakby co PW.

rzuć zdjęcie, ja dokladałem PDC.

Czyli również zaślepki, nie widzę różnicy.

Ale że brakuje mu trochę lakieru to byłbym zainteresowany

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie nie chce może ktoś kupić nowego włącznika ESP z ASO nie pod wizytownik tylko pod przyciski? Nie sądziłem, że jest jakaś różnica a niestety mam wizytownik i za uja nie mogę się przyzwyczaić do tej różnicy kształtów. Ewidentnie tam nie pasuje :D Przycisk nowiutki, nie sprzedam go za cenę z ASO bo to nierealne. Jakby co PW.

rzuć zdjęcie, ja dokladałem PDC.

Czyli również zaślepki, nie widzę różnicy.

Ale że brakuje mu trochę lakieru to byłbym zainteresowany

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oks jutro zrobię fotkę.
Opublikowano

panowie mam szybkie pytanie o wzmacniacz antenowy do sedana. Jeśli mam z koncowka A czyli 2wtyczki to mogę zamontować z koncowka D na 3 wtyczki ?i będzie dzialalo?

Opublikowano

Panowie mam w tej chwili auto u lakiernika i wszystko ładnie pięknie, ale plastiki które lakierował tzn zderzaki są dużo ciemniejsze niż cała reszta.

Dopiero jak obejrzałem zdjęcia które zrobiłem rzuciło mi się to w oczy. Elementy nie są jeszcze na aucie więc nie mam odniesienia.

To normalne? bo chyba zgłupiałem już :)

Edytowane przez damian92x

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.