Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

tu jest aukcja

Audi S4 Big Calipers Conversion Brake Upgrade | eBay

pisałem do sprzedawcy ale gość sam nie wie czy to B5 czy B6 i czy przód czy tył :doh:, zresztą ja też nie mam pojęcia :kwasny:

http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest aukcja

Audi S4 Big Calipers Conversion Brake Upgrade | eBay

pisałem do sprzedawcy ale gość sam nie wie czy to B5 czy B6 i czy przód czy tył :doh:, zresztą ja też nie mam pojęcia :kwasny:

http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/

Czyli B6

dzięki wielkie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mikaszi" tylko sie nie zastanawiaj za dlugo jezeli myslisz o zalozeniu do Swojej niuni , naprawde super sprawa z tymi wiekszymi heblami. Ja zalozylem takie same w zeszlym roku + nawiercane Zimermmanny i przewody w stalowym oplocie HEL i roznica w hamowaniu jest naprawde za***ista , teraz szukam cos dobrego na tyl 288 lub 300mm :wink:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Ja za Swoje placilem 550zl w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zwiekszeniu mocy obowiazkowo a teraz jeszcze mysle jak nadejdzie czas na zmiane klockow to zalozyc EBC YELLOW STUFF lub cos podobnego ale zeby nie skrzeczaly przy hamowaniu jak stary tramwaj :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaszi jak będziesz spisywał numery to zrób fotki jak to wygląda u ciebie ta kanapa i mocowania co dorabiałeś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki , numery juz prawie ogarnąłem , zostały mi jeszcze dwa elementy ale jutro juz powinien byc komplet

pikczery tez jakieś postaram sie zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh: - cały czas o tym myślę ale co ja na to poradzę że jestem taki trochę nie poukładany i nie ogarnięty

Bartek obiecuję że to też ogarnę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo miałem zakładać kamerkę cofania , przymierzyłem tylko panel z kamerką i od tamtej pory wszystko leży w pudełku :facepalm:

praca , dom , rodzina a ja dla siebie mam czas tylko w nocy :doh:i to też nie zawsze :sexinbed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

mikaszi kolego a jezeli wolno zapytac to co wyprawiasz z tylna kanapa ? :wink:

zrobiłem z nieskładanej , składaną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał zrobił taki bajer, że może oparcie odczepić, wsunąć do bagażnika i ma spanie. Taki mały camper pod znakiem OOOO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki panowie idę w kimę bo jutro niby niedziela ale niektórzy tyrają cały tydzień :kwasny:, do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to tez czekam na info co ijak bo chetnie bym wziol brzeszczot i wykroil ta tylna przegrode i tez zrobil sobie skladane foteliki :kox:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Ok dobranoc i Ja wale w kimono bo wczoraj koniec tyrania o 23-ciej i ponowny zapieprz od 5:30 do 17-ej , dobrze ze chociaz jutro wolne :hi:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Niby zachod zachodem , lepsza praca i lepsze zycie a czlowiek zapie...la tu jak beduin :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...