Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Pochwalcie się co tam będziecie robić w majówkę ? :decayed: Bo zastanawiam się co tu by robić :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wieczorna

Próbował ktoś tego płynu do felg?

KONCENTRAT PLYNU DO ALUMFELG SERWIS RENAULT (3172949867) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zawsze używałem K2 do mycia silników ale skończył się zapas i chciałem kupić może coś lepszego... Tylko, żeby cokolwiek się opłacało trzeba kupić kilka a szkoda kasy w błoto dlatego pytam.

Ogólnie jest jakiś środek który lekko zabrudzone felgi umyje (spłukanie wężem ogrodowym, środek do felg, czas, spłukanie) bez pędzlowania :doh: oczywiście nie chodzi mi o środki 40 zł za 500 ml :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek dawaj na półwysep zrobimy mini zlota:decayed:

wiesz że myślałem żeby odwiedzić Jastarnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek dawaj na półwysep zrobimy mini zlota:decayed:

wiesz że myślałem żeby odwiedzić Jastarnie :decayed:

No to do mnie potem rzut beretem:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i gites się sprawowało:wink: jak najbardziej polecam:kox:

:hi:wieczorna

Próbował ktoś tego płynu do felg?

KONCENTRAT PLYNU DO ALUMFELG SERWIS RENAULT (3172949867) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zawsze używałem K2 do mycia silników ale skończył się zapas i chciałem kupić może coś lepszego... Tylko, żeby cokolwiek się opłacało trzeba kupić kilka a szkoda kasy w błoto dlatego pytam.

Ogólnie jest jakiś środek który lekko zabrudzone felgi umyje (spłukanie wężem ogrodowym, środek do felg, czas, spłukanie) bez pędzlowania :doh: oczywiście nie chodzi mi o środki 40 zł za 500 ml :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek dawaj na półwysep zrobimy mini zlota:decayed:

wiesz że myślałem żeby odwiedzić Jastarnie :decayed:

No to do mnie potem rzut beretem:wink:

może odwiedzę hel, nie wiem jeszcze tego, chyba że będzie brzydka pogoda to lipa :decayed:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

RECARO skóra pamięć Audi A4 S4 RS4 S line B6 B7 8E (3202208654) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :decayed:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Buty Lacoste DREYFUS CRE blk (41) skóra EVA (3198519748) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak wam się podobają? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ogłaszał się tutaj jakiś czas temu PAN malujacy felgi..NIE POLECAM GO dalej mu do po malowania żeby zobaczyć jak robi..Salem zimowki ALU 16 wyszły tragedia pełno za cieków po rysowane zeskrobywal ciężarem z kola chyba dlutem za malował nie szlifujac..wszędzie same za cieki..odbierając felgi kolo ze chociaż za lakier bym mu mógł oddać LOL..dobry......teraz muszę je dac do piaskowa nią i gdzieś indziej do malowania..cale szczęście ze mu nie dalej moich 19` bo nie wiem jak bym zareagował..masakra...specjalista się znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ogłaszał się tutaj jakiś czas temu PAN malujacy felgi..NIE POLECAM GO dalej mu do po malowania żeby zobaczyć jak robi..Salem zimowki ALU 16 wyszły tragedia pełno za cieków po rysowane zeskrobywal ciężarem z kola chyba dlutem za malował nie szlifujac..wszędzie same za cieki..odbierając felgi kolo ze chociaż za lakier bym mu mógł oddać LOL..dobry......teraz muszę je dac do piaskowa nią i gdzieś indziej do malowania..cale szczęście ze mu nie dalej moich 19` bo nie wiem jak bym zareagował..masakra...specjalista się znalazł
dzięki za info Tobie współczuć a dla reszty się przyda :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo :decayed: sam sobie wezmę chyba

właśnie są za***iste i się zastanawiam czy brać :decayed:

miałem wcześniej podobne i byłem bardzo happy a że teraz mam do kupienia coś to dzięki za linka :kox::banan:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ----------

Marcin jaki masz numer ?:decayed:

41 - 42 zależy od producenta obuwia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko luz, ja co to ja ogólnie noszę 42,5 a tu trochę mniejsze rozmiarowo wypadają bo 41 są dobre na mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam SIlNIK 2.5 bestie chce zmienić na 1.9 padła mi melextronic..a lepiej chyba będzie zmienić silnik i skrzynie stary silnik sprzedać..może dorwe silnik skrzynie i quatro hyhy? co abyście pole cali bawić się w naprawę melexa czy po bandzie wszystko wywalic heh

jakieś DOBRE pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LACOSTE DREYFUS 325008C R.41 EGO-SPORT -25% (3188346758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

mam pytanie mam SIlNIK 2.5 bestie chce zmienić na 1.9 padła mi melextronic..a lepiej chyba będzie zmienić silnik i skrzynie stary silnik sprzedać..może dorwe silnik skrzynie i quatro hyhy? co abyście pole cali bawić się w naprawę melexa czy po bandzie wszystko wywalic heh

jakieś DOBRE pomysły?

jak sie bawić to się bawić, wy***ać wszystko wrzucić 1,9 tdi i quattro :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LACOSTE DREYFUS 325008C R.41 EGO-SPORT -25% (3188346758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

mam pytanie mam SIlNIK 2.5 bestie chce zmienić na 1.9 padła mi melextronic..a lepiej chyba będzie zmienić silnik i skrzynie stary silnik sprzedać..może dorwe silnik skrzynie i quatro hyhy? co abyście pole cali bawić się w naprawę melexa czy po bandzie wszystko wywalic heh

jakieś DOBRE pomysły?

jak sie bawić to się bawić, wy***ać wszystko wrzucić 1,9 tdi i quattro :banan:

:thumbup1:

a buty pierwsze zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...