Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy było

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

panowie mam pytanko

czy występowały w ori w zestawie z recarosami S4 boczki w jasnej alkantarze ?

Knur szalonez polonez, mialem kiedys takiego, cztery mosty rozpiz*zil :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

cena czego? za tylny zderzak dałem 220zł to chyba dobra cena

rozjeba..łeś mi system :shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FACE MY BASS! - Wife's Friend Finally Gets Hairtrick - 4 18" Woofers 30,000 Watts - YouTube

tu babcia mogła by powiedzeieć Pierdolnim basem synu

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

FACE MY BASS! - Wife's Friend Finally Gets Hairtrick - 4 18" Woofers 30,000 Watts - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FACE MY BASS! - Wife's Friend Finally Gets Hairtrick - 4 18" Woofers 30,000 Watts - YouTube

tu babcia mogła by powiedzeieć Pierdolnim basem synu

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

FACE MY BASS! - Wife's Friend Finally Gets Hairtrick - 4 18" Woofers 30,000 Watts - YouTube

Ja jebie :shock3::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektromagnes zamka klapy, w dziale warsztat jest opisane jak to naprawić, zmieniałem u siebie tą blaszkę i od razu ulga, ciepłe dni już nie straszne :wink:

Dzieki przyjacielu:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ruszam sztangą na zewnątrz turbiny i chodzi gładko i bezproblemowo, to kierownice w turbo nie są zapieczone tak ? Czy wajcha jest na sztywno połączony tam z kierownicami w środku ? Czy istnieje możliwość że są zapieczone, a na zewnątrz turbo ta wajcha chodzi gładko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię klimatronik z B6 / B7 może mieć ściorane przyciski, byle by miał dobry przycisk AUTO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka:hi: Kierwa znowu kasa na auto poszła:kwasny: Padnięta przetwornica + wymiana cewek:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka:hi: Kierwa znowu kasa na auto poszła:kwasny: Padnięta przetwornica + wymiana cewek:facepalm:

Nawet nie gadaj, miałem odłożone na lakiernika a prawdopodobnie wysrał (y) się wtrysk (i). Na razie kupiłem nową wiazke wtrysków i jutro podmieniam, jak dalej będzie telepać to nici z wyjazdu na weekend majowy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka:hi: Kierwa znowu kasa na auto poszła:kwasny: Padnięta przetwornica + wymiana cewek:facepalm:

Nawet nie gadaj, miałem odłożone na lakiernika a prawdopodobnie wysrał (y) się wtrysk (i). Na razie kupiłem nową wiazke wtrysków i jutro podmieniam, jak dalej będzie telepać to nici z wyjazdu na weekend majowy :kwasny:

Ja już majówke opłaciłem więc jechać muszę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie idzie dokupić samą diode z kostka do podświetlenie klamek??? Jak tak to poproszę o numer części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to na majówkę MCE F i fotochrom do robienia będzie :banan:

Lustro z B6 będzie??? Ja za cholerę tego dostać nie mogę:facepalm: tak jak wcześniej pisałem kupuje z B7 i rezam uchwyt bo tak to nigdy nie będę miał tego lusterka:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie idzie dokupić samą diode z kostka do podświetlenie klamek??? Jak tak to poproszę o numer części.

Ile szt potrzrebujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoszenie do divisionu poszło prawie tydzień temu i zero odpowiedzi :decayed::whistling:długo czeka się na decision? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoszenie do divisionu poszło prawie tydzień temu i zero odpowiedzi :decayed::whistling:długo czeka się na decision? :wink:

z czym do ludzi :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ps na poważnie pewnie Chłopaki są zajęci na tygodniu :decayed::decayed::decayed::decayed:

:siema: Rezacze

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Panowie idzie dokupić samą diode z kostka do podświetlenie klamek??? Jak tak to poproszę o numer części.

Ile szt potrzrebujesz :decayed:

też chcę 4 :decayed::decayed::decayed: nufki- jak da radę wyminić :decayed::decayed: i dwa komplety tych lampek ambiente :decayed:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Piąta minuta RACEISM.pl - WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2012 czyje to auto B6 moro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...