Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oj tam :decayed: Gruby melanż ciasna szpara, tak sie bawi wujek cwiara :grin::grin:

:kox::kox::kox::banan:

Kaju dzieki za propozycje, podrzuc mi tylko jakiegos linka gdzie mam tego szukac :decayed:

Chociażby jebaj dot sijo dot jukej :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za 40 tys. można kupić C6 podobno :decayed: kumpel kupił w Katowicach i na A4 się skrzynia wysrała :polew: przyjechał na lawecie ale dał 38,600 . A Wy B6 za 40 chcecie :wink:

Opublikowano

Młody młody czy widziałeś nasze mody więc nie świruj pawiana tylko napij się z nami z rana:polew::polew: i 40 dychy to nie jest aż takie siano więc zmodzone B6 to dopiero jest nasze miano:naughty::kox::decayed:

Opublikowano

Słucham muzyki na rozpoczęcie weekendowe, wiem że kasy dużo poszło ponieważ widzę, ja się śmieje z tego A6 :decayed:

BAZUKA-Remind Episode 73 - YouTube

No dobra więcej oglądam niż słucham :decayed:

Opublikowano
Grubość lakieru w B6 od 75um do 110-120 miejscami to norma?

przeważnie to ~80um wychodziło, miejscami więcej.

tyle mniej więcej powinna mieć średnio fabryczna powłoka w A4 B6. 110-120 na jakich elementach wychodzi? Dach?

Tylna klapa ~80 z tego co pamiętam a reszta nie pamiętam :decayed:

Opublikowano
Słucham muzyki na rozpoczęcie weekendowe, wiem że kasy dużo poszło ponieważ widzę, ja się śmieje z tego A6 :decayed:

BAZUKA-Remind Episode 73 - YouTube

No dobra więcej oglądam niż słucham :decayed:

powiedz ze tylko ogladasz :whistling::grin:

Opublikowano

No właśnie zauważyłem że to ulubiona seria Młodego :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Miałeś wczoraj wpaść :whistling:

Pany to ile UM miały B6 wychodząc z fabryki :eusathink:

Opublikowano

Że tak powiem nie byłem w humorze, if you know wiat I mean :decayed:

4umy8ery.jpg

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Na fotce wygląda ok, tylko ten lewy reflektor...

Dolnej kratki nie masz? Za 350pln ostatnio widziałem.

Opublikowano

Zmieniłem lampy po przeglądzie na bixy i prawa jest na fotce jeszcze halo :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Czaje :grin:

Opublikowano
Na fotce wygląda ok, tylko ten lewy reflektor...

Dolnej kratki nie masz? Za 350pln ostatnio widziałem.

Mam z a6 c5 ale nie wiem jak Wandej ją przypasował :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Kto piję ja polewam :naughty:

Opublikowano
Kto piję ja polewam :naughty:
Dawaj dwa razy mi nie trzeba mówić, czekam na Młodego i będziemy pili na skypie:grin::grin::grin:
Opublikowano

Wy to ..uj wie co robicie na tym skypie spadaj :decayed:

Opublikowano
Wy to ..uj wie co robicie na tym skypie spadaj :decayed:
I tak Cię nie stać bo trzeba mieć wykupione Premium:decayed:
Opublikowano
Wy to ..uj wie co robicie na tym skypie spadaj :decayed:
I tak Cię nie stać bo trzeba mieć wykupione Premium:decayed:

i o tyle mam szczęście :naughty:

Opublikowano

No tak z kolegami wypić to nie ale Wiolke obracać to od razu leci jak piesek:polew::polew::polew:

Opublikowano
No tak z kolegami wypić to nie ale Wiolke obracać to od razu leci jak piesek:polew::polew::polew:

czepiasz sie :grin: to kto polewa i gdzie na impreze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.