Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Monia dziękuje za pozdrowienia...

....Domin CzekamY!!!

Monia dostala calusy od nas a pozdrowienia fafel ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Sam felunek:wink: Za oryginał w dobrym stanie do dobra cena:decayed:

Gumy zostawiam i na następny sezon będę chciał zakupić albo RS4 albo chińskiego Rotora w 19`:kox:

Szukam cos na zime wlasnie. Ale najlepiej z guma

Sent from my телефон

19` na zime??:decayed: Dobrze sie czujemy??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Monia dziękuje za pozdrowienia...

....Domin CzekamY!!!

Monia dostala calusy od nas a pozdrowienia fafel ;)

Sent from my телефон

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Sam felunek:wink: Za oryginał w dobrym stanie do dobra cena:decayed:

Gumy zostawiam i na następny sezon będę chciał zakupić albo RS4 albo chińskiego Rotora w 19`:kox:

Szukam cos na zime wlasnie. Ale najlepiej z guma

Sent from my телефон

19` na zime??:decayed: Dobrze sie czujemy??:decayed:

Osiemnastke chce ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do kogo się mogę zwrócic odnośnie air"a? kto ma o tym dosyć duże pojęcie? Ja nie wiem:glupek2:

Licytowałem to KW ale tak sobie pomyślałem że air będzie bardziej wygodny dla mnie...miałem parę pytań dwie strony w tył i dlatego szukam kogoś kumatego w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie może ktoś powiedzieć jakie rodzaje żarówek są w podsufitce a4 b6 sedan w przedniej i w tych dwóch lampkach podświetlających kanapę i czy zamawiając ledy trzeba coś rzeźbić żeby świeciły(zmieniać bieguny?) wiem że z przodu wchodzą dwie c5w i jeszcze jakieś

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

bo do schowka i bagażnika wchodzi t10 boczna tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie może ktoś powiedzieć jakie rodzaje żarówek są w podsufitce a4 b6 sedan w przedniej i w tych dwóch lampkach podświetlających kanapę i czy zamawiając ledy trzeba coś rzeźbić żeby świeciły(zmieniać bieguny?) wiem że z przodu wchodzą dwie c5w i jeszcze jakieś

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

bo do schowka i bagażnika wchodzi t10 boczna tak?

BA9S tam siedzą w podsufitce a w schowku W5W :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak w5w wrzuciłem kiedyś takie jak do postojówek z canbusem to nie świeciły spróbowalem jeszcze odkręcić i też to nic nie dało a to nie będą takie do schowka i bagażnika

Żarówka Led Boczna 6xSMD3528 W5W T10 Kolor:Biały www.sklepledowy.pl

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

czyli z przodu w podsufitce są dwie BA9S i z tyłu w każdej lampce po jednej BA9S plus dodatkowo z przodu w podsufitce dwie c5w jakiej długości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Ty to zawsze jakies cukierasy zapodasz :D

Moja życzliwośc nie zna granic:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli muszę kupić

4sztuki dwie w przednią lampkie podsufitki i po jednej w tylne lampki podsufitki takie Żarówka Led T4W Ba9s Boczna 4xSMD 12V Biały Zimny www.sklepledowy.pl

2sztuki takie jedna do schowka druga do bagażnika Żarówka Led Boczna 6xSMD3528 W5W T10 Kolor:Biały www.sklepledowy.pl

2 sztuki w przednią lampkie podsufitki takie Żarówka Led 36mm 4xSMD5050 C5W C10W Kolor:Biały www.sklepledowy.pl

tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz jak się sprawują ledy do tablicy bo jade jutro do aso i sie zastanawiam czy nie kupić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli muszę kupić

4sztuki dwie w przednią lampkie podsufitki i po jednej w tylne lampki podsufitki takie Żarówka Led T4W Ba9s Boczna 4xSMD 12V Biały Zimny www.sklepledowy.pl

2sztuki takie jedna do schowka druga do bagażnika Żarówka Led Boczna 6xSMD3528 W5W T10 Kolor:Biały www.sklepledowy.pl

2 sztuki w przednią lampkie podsufitki takie Żarówka Led 36mm 4xSMD5050 C5W C10W Kolor:Biały www.sklepledowy.pl

tak?

Napisz do kolegi Tomnik, dostaniesz ledy najwyższej jakości i do tego z gwarancją na 2 lata, pełen profesjonalizm. Tomek Ci doradzi i wszystko wyjaśni (rozjaśni :decayed:)

Także warto, nie baw się w allegrowe kupska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...