Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A co Ty chciałeś...przecież menu wystarczy:whistling: po co Ci navi jak masz rns-a

no menu tak zgadza sie ale trzeba kieszen zeby to wlozyc

andri jak sie dobrze uśmiechniesz to może , może

quvy6yte.jpg

ja5aqe6u.jpg

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

panowie nie znalazłem nigdzie grilla czarnego i mam dylemat obwódki malować na czarno farbą czy plastidipem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie znalazłem nigdzie grilla czarnego i mam dylemat obwódki malować na czarno farbą czy plastidipem?
Maluj dipem bo farba Ci zejdzie będziesz miał odpryski od kamieni:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z trwałością plastidipa jest? bo widziałem że można felgi i karoserie malować ale nigdzie nie znalazłem informacji o wytrzymałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, jeżeli fele się maluje i całe karoserie to musi być naprawdę wytrzymały...kiedyś Młody z drogi robił test na myjce i dopiero po dłuższej chwili kiedy trzymał pistolet przy samej karoserii dip puścił ale też zależy ile warstw położone jest. Na grilla nanieś z 3-4 warstwy powinno dać radę ja tak miałem i jeździłem rok a potem zerwałem ale prędzej nic się z nim nie działo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to będzie trzeba tak zrobić też bardziej za mną to przemawia bo w razie jak się odwidzi to zerwę, a jak tam wladek rezanie przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Władek reza to nie wiem nie mówił mi a jeżeli chodzi o mnie to działam po Nowym Roku...zderzak idzie do malowania i aktualnie poszukuję progów w kolorze w ostateczności jak nie znajdę to pomaluję moje:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja po świetach na gotowo będę miał zostało jeszcze szukanie konsoli z poduchami, szyby czołowej, o górnej dokładki ze spryskami i całego układu sprysków i wsio

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

a zobacze jak to mnie wszystko finansowo wyniesie jak dobrze to jeszcze będę szukał listw bocznych s line a jak słabo to dopiero za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to będzie trzeba tak zrobić też bardziej za mną to przemawia bo w razie jak się odwidzi to zerwę, a jak tam wladek rezanie przodu?

kiedyś tu wrzucałem filmik jak pomalowali b6 Q plasti dipem pojechali w ciężki teren umyli i nie było żadnego odprysku nie było,więc warto malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chciałeś...przecież menu wystarczy:whistling: po co Ci navi jak masz rns-a

no menu tak zgadza sie ale trzeba kieszen zeby to wlozyc

andri jak sie dobrze uśmiechniesz to może , może

http://img.tapatalk.com/d/13/12/29/quvy6yte.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/12/29/ja5aqe6u.jpg

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

:kox::kox:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:shock3:

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chciałeś...przecież menu wystarczy:whistling: po co Ci navi jak masz rns-a

no menu tak zgadza sie ale trzeba kieszen zeby to wlozyc

andri jak sie dobrze uśmiechniesz to może , może

http://img.tapatalk.com/d/13/12/29/quvy6yte.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/12/29/ja5aqe6u.jpg

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

:kox::kox:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:shock3:

:slina:

leży u nie i nawet nie wiem po co :decayed:

kiedyś pisałem ci o paru gratach , które ktoś mi miał załatwić ale wyszło inaczej , więc jeśli twoja oferta jest aktualna to możemy zrobić małego dila , ty pomożesz mi a ja pomogę tobie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez kuku.....się nie obejdzie:polew::polew::polew: chyba że 69 wchodzi w grę:shock3::grin::grin::grin:

głodnemu chleb na myśli :kox:

ale dobre :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wladi ciagle o tej kukurydzy:decayed:chyba cos na rzeczy jest co wladi:naughty:
Właśnie nie wiem Tomaszek o co Ci kaman i kto tu o czym myśli bo ja nic o kukurydzy nie wspominałem napisałem tylko kuku...:polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wladi ciagle o tej kukurydzy:decayed:chyba cos na rzeczy jest co wladi:naughty:
Właśnie nie wiem Tomaszek o co Ci kaman i kto tu o czym myśli bo ja nic o kukurydzy nie wspominałem napisałem tylko kuku...:polew::polew::polew::polew:

akurat jesli chodzi o ciebie to slowo zakonczyl bym kukurydza:jezyk::jezyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...