Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: udalo mi sie dorwac oslony 288mm na tyl z B7 3.0tdi Q, setka złociszowa za wszystko już wlacznie z kw to chyba dobry deal?

Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują...

To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p

też słyszałem że osłony tył na 288mm z Q do ośki nie podejdą

A ja słyszalem, że dokladnie na odwrot jest, z Q do FWD pasi a na odwor juz nie [emoji12]

To źle słyszałeś ;-) choć z FWD do Q też nie pasi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DSC_2990.jpg

Troche grzało ..

Opublikowano

Hehe w niedzielę miałem 39,5 na termometrze jak jechałem ok 14. Masakra

Człowiek wrócił z PL utuczony trzeba zacząć biegać bo bandzior urósł. Dzisiaj spokojnie poszło na rozgrzewkę trochę biegu i brzuszki. Trzeba będzie powoli zwiększać dawkę i oby wyniki były :grin:

I ponawiam pany czym skleić szybę z tym plastikiem co ją trzyma i wchodzi do prowadnicy bo mi się rozkleiło. :kwasny:

Opublikowano
lezy u mnie juz z rok i sie kuzy.mam jeszcze pare gadzetow na zbyciu bo te durne norki nie chca kupic:doh:

Co tam jeszcze masz ?? :) :)

ja jeszcze mam kilka rzeczy do poskładania u siebie .... :) wiec moze coś masz co mi by sie bardziej przydało :)

Opublikowano

tunel 2 din z zapalniczka itd

mala navi z panelem menu

zderzak tyl avant

4 czujki do parkowania

wiazke pod xenon

modul swiatel

Opublikowano
tunel 2 din z zapalniczka itd

mala navi z panelem menu

zderzak tyl avant

4 czujki do parkowania

wiazke pod xenon

modul swiatel

musze sie przespać z tym :) ale z tego to nic mnie sie chyba nie przyda :)

Musze podłaczyc lustro foto , PDC , schowki pod fotele tez czekaja na zamontowanie, kosz 2 din juz mam , ale tunel jak by co sobie przytne :) ,dziś wywaliłem nie ori radyjko , i zamontowałem spowrotem concerta + cyfrowa zmieniara :)

Opublikowano

po co przycinac jak jest niedaleko ori i to w za***istym stanie.ale to juz od ciebie zalezy:wink:

Opublikowano
po co przycinac jak jest niedaleko ori i to w za***istym stanie.ale to juz od ciebie zalezy:wink:

Bede myślal jak wpadnie mi rns-e ;)

Opublikowano

Nie szuka ktos rotorow 19 z oponami?

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
tunel 2 din z zapalniczka itd

mala navi z panelem menu

zderzak tyl avant

4 czujki do parkowania

wiazke pod xenon

modul swiatel

navi z panelem menu. daj prajs i pikczersy na pw.

Opublikowano
Nie szuka ktos rotorow 19 z oponami?

Ori? Z ciekawości jaka cena?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Z oponami ok 4400.

Ori oczywiscie.

Opublikowano
Z oponami ok 4400.

Ori oczywiscie.

Bardzo dobra cena:good: Zostaw sobie do B8:decayed:

Opublikowano
:siema: ale dzis na Mazurach spiekota uffff, kto ma wakacje to moze sobie pluskac sie w jeziorach.
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.