Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wpierdalaj sie i idź zatrzasnąć kluczyki w bagażniku :decayed:

E master krzywka :grin:

milcz baniaczek :buziak:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktoś może reflektuje :P są to pospadkowe 17cali brudne i zaniedbane :P

ytTpdg4.jpg


HDm6RtV.jpg

Opublikowano

Chhyba przesiadam sie z B8 na B6 :)

Pytanie.

Ile warte dzis jest B6 1.9 TDi quattro czarne, xenon, s line wnetrze pol skory , duza navka MFD.

Koncowka 2003 roku, czarna.

200tys przebiegu, 2 wlasciciel.

Troche wypadlem z B6 i nie chce przeplacic :)

Edytowane przez Wojtek_A4

Opublikowano

22000-24000 :wink: albo jak co niektórzy cenia 18000 :grin:

Opublikowano

ktoś może reflektuje :P są to pospadkowe 17cali brudne i zaniedbane :P

ytTpdg4.jpg

HDm6RtV.jpg

Ile? Rostaw 5x112?

Opublikowano

22000-24000 :wink: albo jak co niektórzy cenia 18000 :grin:

no to ja da wiecej jak bedzie OK :)

Opublikowano

no tego właśnie nie wiem ale siedziały na a6 c6

aha i bardzo ważna rzecz właściciel mówi ze miedzy 90 a 120 czuć lekkie bicie..

nie wiem tylko czy to kwestia opon jakie miał czy wyważenia czy felg..

stad też cena do dogadania.. ale wydaje mi się ze w a6 c6 jakiś inny pierscien centrujący bedzie no nie.. ??

Opublikowano

no tego właśnie nie wiem ale siedziały na a6 c6

aha i bardzo ważna rzecz właściciel mówi ze miedzy 90 a 120 czuć lekkie bicie..

nie wiem tylko czy to kwestia opon jakie miał czy wyważenia czy felg..

stad też cena do dogadania.. ale wydaje mi się ze w a6 c6 jakiś inny pierscien centrujący bedzie no nie.. ??

Bez pierścienia :wink: Chyba że a6 po lifcie

Opublikowano

no nie z a6 c6 2005 wiec napewno nie po lifcie :D

Opublikowano

Pany, poszukuje kogoś, kto robi wiązki. Potrzebuję wiązkę na tył do PDC. Tę od czujników już posiadam.

Opublikowano

napisz do kolegi Domin79 ten simcirymcim Ci wystruga :decayed:

Opublikowano

a tak na szybkości powiedzicie mi panowie i panie jakie et mogę zrobić w mojej b6 przy feli rs6 c5 jak mam oponki 235/40/18 przód i 245/40/18 tył i zawias 1BE tak żeby w komplecie osób i z ładunkiem nic nie obcierało chciałbym na równo z nadkolem ale pewnie przez te tylnie opony nie będę mógł zgadza się?


bo nie dlugo za dystansami będę się rozglądał


a i felgi mają 8J szerokości

Opublikowano

22000-24000 :wink: albo jak co niektórzy cenia 18000 :grin:

no to ja da wiecej jak bedzie OK :)

Nie no nie przesadzajmy, za zadbany egzemplarz w pełnym s-line z quattro sporo więcej, myślę że okolice 28. Mówię tu o zadbanych autach niej jak większość allegrowych trupów :decayed:

Opublikowano

22000-24000 :wink: albo jak co niektórzy cenia 18000 :grin:

no to ja da wiecej jak bedzie OK :)

Nie no nie przesadzajmy, za zadbany egzemplarz w pełnym s-line z quattro sporo więcej, myślę że okolice 28. Mówię tu o zadbanych autach niej jak większość allegrowych trupów :decayed:

no ale Wojtek pisze że tylko środkowy s-line :P no i średnio a 28 to wiesz high top :D no ale ja też chętnie bym swoją za 30k sprzedał :D:P

Opublikowano

ja swojej bym za 30 swojej nie oddał tak szczerze powiem :decayed:

Opublikowano

jozek za Twoja moge dac 30 jutro :wink:

Opublikowano

jozek za Twoja moge dac 30 jutro :wink:

:)

Opublikowano

Pany ile idzie wołać z kierownicę b7 z multi w chromie z poduszka

Opublikowano

ładna ?

Opublikowano

myśle ze 8 - 9 paczek to taka normalna cena

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.