Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisałem do Mario o póki co cisza. Teraz posłałem info do Zbyszka :decayed:

Oglądałem jakieś zestawy na allegro http://allegro.pl/okazja-webasto-thermo-top-c-diesel-analogowe-i4584688671.html

Jest to coś wartę, czy lepiej ori szukać?

Mordo masz fotki? :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::hi: Ryju, nie dałem rady dzisiaj. Nawet kasiory jeszcze nie przelałem. Trochę roboty miałem, ale obiecuje się poprawić :grin::grin:

Opublikowano

Pany wymieniłem u siebie kierownicę na multi s line z b7, mam u siebie radio chorus kaseciaka, i o ile głos można ustawiać na kierownicy, o tyle kanały już nie- i tutaj pytanie czy to normalne ? czy powinna ona również kanały obsługiwać?

Opublikowano

jakie radyjko potrzeba żeby było możliwe zmienianie stacji ? oprócz RNS-e?

Opublikowano

jakie radyjko potrzeba żeby było możliwe zmienianie stacji ? oprócz RNS-e?

Concert III, BNS 5.0

Opublikowano

a Symphony III i Chorus III ?

Opublikowano

a Symphony III i Chorus III ?

z tego co wiem to to prawie te same radia łacznie z concert III tyle że któreś z nich ma zmieniarke w sobie

Opublikowano

Witam, jakby ktoś miał namiary na kogoś kto sprowadza dobre fury z Niemiec lub innych krajów poproszę o kontakt PW ewentualnie w Polsce jakby już coś było, poszukuję 1.8T bexa w sedanie :D. Pondro

Opublikowano

ile w ASO ranka 1nk pod manual kosztuje ?

chociaż mniej więcej :wink:

Józwa jak dzwoniłem to mi krzyknęli w ASO 270pln :facepalm: ...ja kupiłem na aledrogo ramke+gałke aluminium+mieszek za 120zł :decayed:

dziękuje :)

to jeszcze jedno pytanie, ile za 1nk można dać ?

Opublikowano

Panowie, mógłby mi ktoś podpowiedzieć odnośnie żarników w b6? D1S czy D2S? Bo chcę kupić i nie wiem jakie..

Z góry dzięki :)

Opublikowano

ile w ASO ranka 1nk pod manual kosztuje ?

chociaż mniej więcej :wink:

Józwa jak dzwoniłem to mi krzyknęli w ASO 270pln :facepalm: ...ja kupiłem na aledrogo ramke+gałke aluminium+mieszek za 120zł :decayed:

dziękuje :)

to jeszcze jedno pytanie, ile za 1nk można dać ?

Wujek jedna mi uciekła jak szukałem za 50zł, druga 65, a jak znajdziesz manual 1NK tak do 80zł to bierz...bo to towar deficytowy....

Opublikowano

Panowie, mógłby mi ktoś podpowiedzieć odnośnie żarników w b6? D1S czy D2S? Bo chcę kupić i nie wiem jakie..

Z góry dzięki :)

Z góry na lampach są naklejki z rodzajami żarówek,ale na 99% masz D1S

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Siema [emoji111]

sprzątasz? :decayed:
Opublikowano

Siema [emoji111]

sprzątasz? :decayed:

Siemka Wujki :hi:

Opublikowano

pany jest gdzies opisana instrukcja wymiany termostatu w awx?

Opublikowano

jakie radyjko potrzeba żeby było możliwe zmienianie stacji ? oprócz RNS-e?

Concert III, BNS 5.0

A Concert 2 z B7 co może w B6 z MF?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema :hi:

630 zł już z wysyłką za komplet Bose do Avanta to dobra cena? Wzmacniacz srebrny, jest też głośnik centralny z tego co widzę ale brakuje chyba wtyczki do wzmacniacza.

Opublikowano

Zaden szal.

Opublikowano

A szał to za jaką kwotę? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.