Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za info,

jeszcze 1 pytanie, czy mógłbyś spojrzeć na fotki z mojego postu z lampami bixenon,

czemu są rożne kolory kierunków?
jakie jest oznaczenie oryginalnego palnika w lampach xenon?
trzeba coś kodowac ?
trzeba wywiercić dziurę w błotniku, od czego to jest regulacja?

Edytowane przez rav85

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za info,

jeszcze 1 pytanie, czy mógłbyś spojrzeć na fotki z mojego postu z lampami bixenon,

czemu są rożne kolory kierunków?

jakie jest oznaczenie oryginalnego palnika w lampach xenon?

trzeba coś kodowac ?

trzeba wywiercić dziurę w błotniku, od czego to jest regulacja?

Daj link do postu. Jeśli masz auto do 2003 roku musisz wywierać jeśli po to nie. Kolor kierunku powinien być taki sam nie było różnych były tylko białe kierunki z pomarańczowymi zarowkami. A nie tak jak w b7 ze były różne. Jeśli masz xenon to nie musisz kodowac

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

te fele zależy jakie opony, same felgi jak oryginał z średnimi oponami to max 1000.

Panowie czym odświeżyć felgi? musze uzupełnić ubytki

Opublikowano

dzięki za info,

jeszcze 1 pytanie, czy mógłbyś spojrzeć na fotki z mojego postu z lampami bixenon,

czemu są rożne kolory kierunków?

jakie jest oznaczenie oryginalnego palnika w lampach xenon?

trzeba coś kodowac ?

trzeba wywiercić dziurę w błotniku, od czego to jest regulacja?

zależy od koloru żarówki

d1s palnik

nie trzeba kodować

regulacja pozioma

Opublikowano

dzięki za info,

jeszcze 1 pytanie, czy mógłbyś spojrzeć na fotki z mojego postu z lampami bixenon,

czemu są rożne kolory kierunków?

jakie jest oznaczenie oryginalnego palnika w lampach xenon?

trzeba coś kodowac ?

trzeba wywiercić dziurę w błotniku, od czego to jest regulacja?

Daj link do postu. Jeśli masz auto do 2003 roku musisz wywierać jeśli po to nie. Kolor kierunku powinien być taki sam nie było różnych były tylko białe kierunki z pomarańczowymi zarowkami. A nie tak jak w b7 ze były różne. Jeśli masz xenon to nie musisz kodowac

naciepane z GT-I9195

#65804

regulacja pozioma - czy mam po wymianie lamp ta regulacja ustawiać coś względem czegoś?

jakiej firmy kupic palniki? osram philips czy cos innego, nie bede na razie robil moda na soczewke z b8

Edytowane przez rav85

Opublikowano

zarniki D1S

Sprawdz jakie masz u siebie przetwornice - 12pin czy 4pin

W bi masz 4pinowa przetwornice a 12pin nie pasuje

Dziura jest do pokretla do regulacji lampy - a do czego regulacja hmmm zeby mniej palil? :P

Opublikowano

Myślę że góra miesiąc i będzie q na furce . Potem fmic i turbawka lepsza ale z tym to do maja pewnie się zejdzie ;)

to nie próżnujesz w tym roku z modami

Opublikowano

rozumiem ze mam wtedy szukać palnika pod 4 pin bądź 12

palnik nie ma nic do rzeczy, przetwornica jest na gniazdo 4pin przy bix i takiej trzeba szukać

Opublikowano

Co wy gadacie wszystko pasuje przetwornica i palnik ze zwykłego xenonu przecież mam tak zrobione

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

ja już się pogubiłem wyżej było napisane ze przekładam wszystko ze swojej lampy do bixa, a teraz mam szukać przetwornic ? już nie wiem.

to w końcu mogę wsadzić graty ze swojego xenona do lamy bixenon czy muszę kupić przetwornice które będą pasowały do obudowy lamy bi X_X

Opublikowano

Myślę że góra miesiąc i będzie q na furce . Potem fmic i turbawka lepsza ale z tym to do maja pewnie się zejdzie ;)

to nie próżnujesz w tym roku z modami
No musi to w końcu jakoś się zacząć odpychać :).
Opublikowano

Bix to tylko dodatkowa przeslona na elektromagnesie. Pójdzie na każdej przetwornicy.

Zasilić cewki z długich h7 i git.

Opublikowano

Zasilić cewki z długich h7 i git.

nie rozumiem co mam zasilać

jakiej marki kupić palniki? i regulacja pozioma do czego służy?

Opublikowano

Co wy gadacie wszystko pasuje przetwornica i palnik ze zwykłego xenonu przecież mam tak zrobione

naciepane z GT-I9195

xenon zwykły wychodził w B6 w dwóch rodzajach. Na palnik D2S i palnik D1S , zależy od VIN

Opublikowano

Co wy gadacie wszystko pasuje przetwornica i palnik ze zwykłego xenonu przecież mam tak zrobione

naciepane z GT-I9195

xenon zwykły wychodził w B6 w dwóch rodzajach. Na palnik D2S i palnik D1S , zależy od VIN

Oraz na 2 rodzajach przetwornic 4pin i 12pin

Opublikowano

jeśli twoj xen jest na palnik D2S to masz taką przetwornice

139041_x800.jpg

Opublikowano

Jak masz d1s przekładasz poprostu.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

do nr VIN 8E-2-118 078 szły D2S na xenie, czyli z początków produkcji. ETKE odpal i tam masz wszystko rozpisane

Edytowane przez turzol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.