Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladajac, że ma sie dzialke... ile przeznaczysz na wybudowanie i wykonczenie domu? Ile m2 chatka? Mi 2/3 pensji wpierd..la kredyt mieszkaniowy na ok 30 latek

wysłane z Galaktycznej S5

O dalszym rezaniu furacza to juz moge zapomniec. A chcialo sie siedzenia na te z B7 i podsufitke czarna sline zmienic bo reszta to juz ogarnieta. A tak zostana tylko niespelnione marzenia. Moj maly skonczyl wlasnie wczoraj 5ego 6miesiecy :D to jest najwiekszy Skarb :)

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Zakladajac, że ma sie dzialke... ile przeznaczysz na wybudowanie i wykonczenie domu? Ile m2 chatka? Mi 2/3 pensji wpierd..la kredyt mieszkaniowy na ok 30 latek

wysłane z Galaktycznej S5

O dalszym rezaniu furacza to juz moge zapomniec. A chcialo sie siedzenia na te z B7 i podsufitke czarna sline zmienic bo reszta to juz ogarnieta. A tak zostana tylko niespelnione marzenia. Moj maly skonczyl wlasnie wczoraj 5ego 6miesiecy :D to jest najwiekszy Skarb :)

wysłane z Galaktycznej S5

Myślę około 200kzł może 230k. Dom maks 100m. Prosty 4 ściany mały taras bez udziwnień :wink: Ale czas pokaże. ZObacze ile zgarnę z wesela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam dzialeczke u siebie za miastem na Mazurach ok 8km od mojego miasta ale przy obecnej sytuacji finansowej i zonie z synkiemna moim utrzymaniu musialem odpuscic budowe domu

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serfin - u mnie córcia nie dawno skonczyla 7 miesiecy i jest tak jak mowisz - jest to najjjjwiekszy SKARB !! Dzieki Niej ostatnio moje chwile/dni wypelniają sie samą radoscią !! :D

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac, że ma sie dzialke... ile przeznaczysz na wybudowanie i wykonczenie domu? Ile m2 chatka? Mi 2/3 pensji wpierd..la kredyt mieszkaniowy na ok 30 latek

wysłane z Galaktycznej S5

O dalszym rezaniu furacza to juz moge zapomniec. A chcialo sie siedzenia na te z B7 i podsufitke czarna sline zmienic bo reszta to juz ogarnieta. A tak zostana tylko niespelnione marzenia. Moj maly skonczyl wlasnie wczoraj 5ego 6miesiecy :D to jest najwiekszy Skarb :)

wysłane z Galaktycznej S5

Myślę około 200kzł może 230k. Dom maks 100m. Prosty 4 ściany mały taras bez udziwnień :wink: Ale czas pokaże. ZObacze ile zgarnę z wesela :decayed:

Wandej 200tys na budowę domu to bedzie malo. Moja budowa tyle kosztowała dom 130m, działka wlasna z tym ze to bylo 14 lat temu.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jest to najjjjwiekszy SKARB

czekaj, czekaj, aż chłopaków zacznie sprowadzać do domu (dlatego wolałem by był chłopiec i się udało, prawie 5 lat temu) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Andrzeju wyladuja dopiero w drugiej polowie kwietnia jak zniknie sol z drogi i wskocza letnie 18".... ale wkurw mnie wzial zakupilem u forumowego kolegi Turzol oslone pod silnik miala byc idealna fotka byla w ogloszeniu od tej oslony. A dostalem po tygodniowej obsuwie z wysylka, zupelnie inna oslone z peknieciami przy slizgach itp normalnie zaczynam watpic w uczciwosc co po niektorych forumowiczow. Albo honorow przyzna sie chlop do "pomylki" i zabierze produkt niezgodny z opisem na swoj koszt albo jest na to jedno okreslenie. Jestem zniesmaczony ta sytuacja bo to juz nie pierwsza taka i kilka osob jest u mnie na czarnej liscie ze sprzedanymi "idealnymi" przedmiotami

wysłane z Galaktycznej S5

Sobie wypraszam, dostałeś dokładnie taką osłone jak na zdjęciach, nawet piankę wymienilem Ci na nową nieśmiganą, która kosztowała nie mniej niż zapłaciłeś za całość. Chyba zdążyłeś to zauważyć. Przy ślizgach często mogą pojawiać się lekkie pęknięcia bo w tych miejscach są zaokrąglenia a dodatkowo idą tam ślizgi, które napinają całość spinkami i tworzywo nie wytrzymuje naprężenia. Mam teraz w rękach nową osłonę z ASO mogę Ci zapodać fotki tego miejsca i też mam podobne zaczątki pęknięć. To kompletnie na nic wpływa gdy całość masz na aucie przypiętą jak należy.

Chciałem dobrze, zrobiłem Ci fajny zestaw a Ty wyjeżdżasz od razu z lamentami na forum i dowiaduje sie o tym nie na PW/tel , tylko przeglądając przy porannej kawie B6 Div :facepalm:

Jak Tobie stan nie odpowiada to odeślij, a ja zwracam kase. Nie widzę absolutnie żadnego problemu. Przy okazji zapewniam Cię ze możesz szukać nadal, ale zawsze przy tych osłonach będzie jakieś "ale", w końcu to element podwozia , często wielokrotnie ściągany albo ciorany i deptany po warsztatach. Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feniks - w tej kwesti chciec, a miec to troche "trudny temat", tylko jakie to ma w sumie znaczenie, z resztą ja jestem zdania, ze kazdego Dziecka trzeba miec po jednym. :D

Pany, a odnosnie tego nie dzialajacego kluczyka - wczoraj jeden pilot nie dzialal, zapasowy normalnie otwieral/zamykal, dalem w nim nowa baterie i teraz nie dziala zaden ?! :/ o co kaman ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feniks - w tej kwesti chciec, a miec to troche "trudny temat", tylko jakie to ma w sumie znaczenie, z resztą ja jestem zdania, ze kazdego Dziecka trzeba miec po jednym. :D

Pany, a odnosnie tego nie dzialajacego kluczyka - wczoraj jeden pilot nie dzialal, zapasowy normalnie otwieral/zamykal, dalem w nim nowa baterie i teraz nie dziala zaden ?! :/ o co kaman ??

Siema. Też tak mam z kluczykami :). Czasem nie działają czasem działają. :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Józek Ty wogóle gdzieś pracujesz?

A co do pilotów też tak mam. Ale ostatnio kupiłem chyba jakieś lepsze baterie bo jak na razie jest ok

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem w nim nowa baterie

przyuczyłeś, po zmianie baterii?

(włóż w stacyjkę, na zapłon i zamknij, otwórz pilotem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Józek Ty wogóle gdzieś pracujesz?

A co do pilotów też tak mam. Ale ostatnio kupiłem chyba jakieś lepsze baterie bo jak na razie jest ok

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Myślisz ze rodzice mi dają na mody do auta ? Pewnie ze pracuje [emoji6] zaraz ktoś pewnie powie Ci gdzie [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z kluczykami. Przyuczałem je VCDS-em po zmianie baterii a i tak działają jak chcą. Dziwne jest to, że po kazdym naciśnieciu guzika VCDS podpowiada, że pilot jest widziany ale mimo to nie działa. Już mi ręce do tego opadają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek to dla Ciebie atakuj [emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew:

:grin::grin::grin:

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie przyuczalem po wymianie baterii, nawet nie wiedzialem, ze tak trzeba zrobic. Dziwne, bo teraz dziala ten co byl zapasowy, a ten pierwszy nie. Czyli dzialaja jak chca !?!?

A odnosnie golfa, to ja juz mam, tyle ze czworke. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...