Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

pany jest jakiś sposób na słabo zwijający się pas bezpieczeństwa, przedni po stronie pasażera bardzo wolno się zwija


czasami muszę pomagać ręką bo wkurza mnie jak wisi taki nie całkiem zwinięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem czerwone 3d mkII - o ja to było 6 lat temu...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej ja Cie po prostu zayebie... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi dzień i w nocy :grin::grin::grin:


Wandej ja Cie po prostu zayebie... :facepalm:

a przelew mi zrobił ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Andrzeju wyladuja dopiero w drugiej polowie kwietnia jak zniknie sol z drogi i wskocza letnie 18".... ale wkurw mnie wzial zakupilem u forumowego kolegi Turzol oslone pod silnik miala byc idealna fotka byla w ogloszeniu od tej oslony. A dostalem po tygodniowej obsuwie z wysylka, zupelnie inna oslone z peknieciami przy slizgach itp normalnie zaczynam watpic w uczciwosc co po niektorych forumowiczow. Albo honorow przyzna sie chlop do "pomylki" i zabierze produkt niezgodny z opisem na swoj koszt albo jest na to jedno okreslenie. Jestem zniesmaczony ta sytuacja bo to juz nie pierwsza taka i kilka osob jest u mnie na czarnej liscie ze sprzedanymi "idealnymi" przedmiotami

wysłane z Galaktycznej S5

Sobie wypraszam, dostałeś dokładnie taką osłone jak na zdjęciach, nawet piankę wymienilem Ci na nową nieśmiganą, która kosztowała nie mniej niż zapłaciłeś za całość. Chyba zdążyłeś to zauważyć. Przy ślizgach często mogą pojawiać się lekkie pęknięcia bo w tych miejscach są zaokrąglenia a dodatkowo idą tam ślizgi, które napinają całość spinkami i tworzywo nie wytrzymuje naprężenia. Mam teraz w rękach nową osłonę z ASO mogę Ci zapodać fotki tego miejsca i też mam podobne zaczątki pęknięć. To kompletnie na nic wpływa gdy całość masz na aucie przypiętą jak należy.

Chciałem dobrze, zrobiłem Ci fajny zestaw a Ty wyjeżdżasz od razu z lamentami na forum i dowiaduje sie o tym nie na PW/tel , tylko przeglądając przy porannej kawie B6 Div :facepalm:

Jak Tobie stan nie odpowiada to odeślij, a ja zwracam kase. Nie widzę absolutnie żadnego problemu. Przy okazji zapewniam Cię ze możesz szukać nadal, ale zawsze przy tych osłonach będzie jakieś "ale", w końcu to element podwozia , często wielokrotnie ściągany albo ciorany i deptany po warsztatach. Twój wybór.

Wiesz co Artur...nie pograzaj sie prosze. oslone tj gabke mi zmieniles tak jak to napisales heh. A jak wytlumaczysz, że na tej pieknej oslonie z oferty nie bylo dwoch naklejek a na tej co dostalem sa? Do tego golym okiem widac, że w miejscu chocby laczenia z oslona od skrzyni biegow mocowanie jest gladziutkie w tej ze zdjecia oferowanej przez ciebie idealnej a na tej co dostalem sa takie przetarcia ze hej. Prosze nie pisz nic wiecej. Wyslales mi zupelnie inna oslone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej ja Cie po prostu zayebie... :facepalm:

Co tam znowu? :decayed: WIesz u kogo zamwiasz części? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duza jest rzezba z przerobirniem fotela manualnego na elektryczny? Czy wogole to jest mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzeba mi numery listw drzwiowych z S4

Posiadacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze jest a roboty w cale nie ma dużo [emoji6]

Powaznie, jak to mniej wiecej wyglada. Powiedzmy ze mam fotel manual elektryczne ledzwia i komplet silniczkow z elektryki. Co potrzebuje jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matibati2 wziales zapewne fotele od siemiana gdzie jedynie fotel kierowcy jest full elektric. Jest gdzies watek o zmianie zwyklych na elektryczne opisane kostki piny kable bezpieczniki. Jednym slowem wszystko podane jak na talerzu :D powodzenia z modem ;)

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie, przymierzam sie do kupna foteli z a6 c6 ale materialowych gdyz nie jestem zwolennikiem skory a tylko takie wiekszosci wystepuja w prlnej elektryce. Raz mi sie tragily kubelki elekt. ale znowu nie byly grzane. Te fotele z a6 to przez Ciebie Domino. Kombinuje i kombinuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzeba mi numery listw drzwiowych z S4

Posiadacie?

Tu masz całe body znajdź sobie :P

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64906-s4-b6-bodykit-spis-numerow-czesci/

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu włącznik auto, białe lampki w drzwi, pdc tył etc? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...