Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Myślę że może rozlać się po drodze :kox: A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy wszystkie zegary z kolorowym fis'em z b6/b7 pasuja zamiennie na zegary z czerwonym ? :P czy trzeba to sklejac po vinach czy po innych znaczeniach ? Chce zamienić swój czerwony na kolor..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Myślę że może rozlać się po drodze :kox: A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć :decayed:
Taaa w weekend to wsiąknie jak w gąbke :-P

W jakich wersjach silnikowych zakładali hebel 288 na tył? I tylko był w b7?

Naciapane z Zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie mozna bylo zajrzec do warsztatu i tam masz podwieszony dosc popularny temat o zmianie licznika? Jest tabelka i kilka slow-odpowiedzi na twoje pytania :# ewent jak nie ogarniesz jak odczytac po nr vin to wowczas meldujesz sie do cwiary by dla zupelnej pewnosci nabyc odpowiedni licznik. Moj dojrzewa w szafie i moze przed wakacjami do Cwiary poszybuje..

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Cwiara czasem nie jest z Wro ?

Cwiara to jest tam gdzie się sporo wódy leje :polew:

Tak jest :)

Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!

Naciapane z Zetki

Myślę że może rozlać się po drodze :kox: A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć :decayed:
Taaa w weekend to wsiąknie jak w gąbke :-P

W jakich wersjach silnikowych zakładali hebel 288 na tył? I tylko był w b7?

Naciapane z Zetki

2.0t ,3.0tdi ,3.2fsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie sobie kluczyk z b7, raz ze zasięg większy to jeszcze ładniej wyglada.

Oj czy przypadkiem nie jest tak, że uzytkownicy B6 z modelowego rocznika 2001/2002 moga zapomniec o zastosowaniu kluczykow z B7? Bo rzekomo immo jest inne tj starsze?

Jeszcze 3h45min i koniec roboty...wypilby teraz zimnego browca :/

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie sobie kluczyk z b7, raz ze zasięg większy to jeszcze ładniej wyglada.

Oj czy przypadkiem nie jest tak, że uzytkownicy B6 z modelowego rocznika 2001/2002 moga zapomniec o zastosowaniu kluczykow z B7? Bo rzekomo immo jest inne tj starsze?Jeszcze 3h45min i koniec roboty...wypilby teraz zimnego browca :/

wysłane z Galaktycznej S5

Tak jest niestety.

Jeśli chodzi o liczniki kolor to najlepiej po nr vin dobierać choć teraz trwają testy i być moze każdy kolor do każdego rocznika podejdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie mozna bylo zajrzec do warsztatu i tam masz podwieszony dosc popularny temat o zmianie licznika? Jest tabelka i kilka slow-odpowiedzi na twoje pytania :# ewent jak nie ogarniesz jak odczytac po nr vin to wowczas meldujesz sie do cwiary by dla zupelnej pewnosci nabyc odpowiedni licznik. Moj dojrzewa w szafie i moze przed wakacjami do Cwiary poszybuje..

wysłane z Galaktycznej S5

zajrzałem do działu warsztat.. przejrzałem 5 pierwszych stron i nie znalazlem nic co zawiera w nazwie "licznik" czy "fis" dlatego pytałam tutaj.. proste.. :)

dobra uderzam do Cwiary na PW ;) dzieki za podpowiedzi ;)

Edytowane przez Imhotet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum techniczne -》 uklad elektryczny -》 Audi a4 B6/B7 podwieszone liczniki mono kolor ...czas wyszukiwania manualnego organoleptycznie ponizej 30 sek :)

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.

Panowie sporo z Was kupiło u mnie blaszki do zacisków. Jeśli możecie prosiłbym o fotki na autach jak to wygląda :wink: Chcę wrzucić na allegro. Podsyłajcie na mail :hi: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Andrzeju wyladuja dopiero w drugiej polowie kwietnia jak zniknie sol z drogi i wskocza letnie 18".... ale wkurw mnie wzial zakupilem u forumowego kolegi Turzol oslone pod silnik miala byc idealna fotka byla w ogloszeniu od tej oslony. A dostalem po tygodniowej obsuwie z wysylka, zupelnie inna oslone z peknieciami przy slizgach itp normalnie zaczynam watpic w uczciwosc co po niektorych forumowiczow. Albo honorow przyzna sie chlop do "pomylki" i zabierze produkt niezgodny z opisem na swoj koszt albo jest na to jedno okreslenie. Jestem zniesmaczony ta sytuacja bo to juz nie pierwsza taka i kilka osob jest u mnie na czarnej liscie ze sprzedanymi "idealnymi" przedmiotami

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej odemnie foty będą w poniedziałek/wtorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Andrzeju wyladuja dopiero w drugiej polowie kwietnia jak zniknie sol z drogi i wskocza letnie 18".... ale wkurw mnie wzial zakupilem u forumowego kolegi Turzol oslone pod silnik miala byc idealna fotka byla w ogloszeniu od tej oslony. A dostalem po tygodniowej obsuwie z wysylka, zupelnie inna oslone z peknieciami przy slizgach itp normalnie zaczynam watpic w uczciwosc co po niektorych forumowiczow. Albo honorow przyzna sie chlop do "pomylki" i zabierze produkt niezgodny z opisem na swoj koszt albo jest na to jedno okreslenie. Jestem zniesmaczony ta sytuacja bo to juz nie pierwsza taka i kilka osob jest u mnie na czarnej liscie ze sprzedanymi "idealnymi" przedmiotami

wysłane z Galaktycznej S5

Ok Danielu :wink: Z turzolem raczej problemów nie będziesz miał może się pomylił :wink:

Slo Twoje zaciski ogarnięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, devuś jutro wysyła je do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, devuś jutro wysyła je do mnie :)

Będziesz fapać :decayed: Ciekawe kiedy moje ogarnie dzisiaj doszły :kox: W ogóle nie wiem co ten oszust cwiara mi wysłał bo nawet ich nie wyjmowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju oby tak bylo. bo w watku sprzedazy oslony zamiescilem foty oslony jaka dostalem i to "slepiec zauwazylby przynajmniej 3 szczegoly odrozniajace obie oslony :D

wysłane z Galaktycznej S5

No i siusiaki zazdroszcze Wam tej Bukowiny bo ja musialem pozyczyc kolejne 2 tysie do wykonczenia mieszkania, i ta wtopa z oslona pod silnik mnie rozdraznila :/ a Twoje blaszki jak juz obiecalem, ze wezme to wzialem chociaz kilka razy robilem podsumowania i glos mi mowil "masz powazniejsze wydatki...odpusc sobie" [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju oby tak bylo. bo w watku sprzedazy oslony zamiescilem foty oslony jaka dostalem i to "slepiec zauwazylby przynajmniej 3 szczegoly odrozniajace obie oslony :D

wysłane z Galaktycznej S5

No i siusiaki zazdroszcze Wam tej Bukowiny bo ja musialem pozyczyc kolejne 2 tysie do wykonczenia mieszkania, i ta wtopa z oslona pod silnik mnie rozdraznila :/ a Twoje blaszki jak juz obiecalem, ze wezme to wzialem chociaz kilka razy robilem podsumowania i glos mi mowil "masz powazniejsze wydatki...odpusc sobie" [emoji14]

wysłane z Galaktycznej S5

Dlatego ja rezam ile mogę przed ślubem bo od sierpnia klapki na oczy i wszystko w budowę domu :wink: przy obecnych zarobkach myślę że nie będę miał problemu z kredytem na 200k a działkę mam za darmo więc startuje z własnym domem... Jak postawię to już tylko leżakowanie i zbieranie na b8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...