Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wandej co sie z autem stało??

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wandej co sie z autem stało??

Sent from my iPhone using Tapatalk

swapy i te sprawy... :wink:

chce kto czujnik jakości powietrza z wiązką? pisiont z kawu bo mi doope zawraca w garażu...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja się zapierałem, że nie wsadzę nic innego niż LEM, ale mechanik namówił mnie na RTS i na razie śmigam bez zastrzeżeń. Mimo tego nadal nie mam oczekiwanej poprawy komfortu więc tym samym za niedługo wleci komplet nowych amorów.

A na jakim zawiasie jeździsz ?? Ja mam 1BV i do komfortu mu daleko.

1BV to zawieszenie sportowe a nie komfortowe tak jak 1BA

Wiem o tym, sądziłem, że kolega własnie taki zawias ma skoro narzeka na komfort.

Opublikowano

Czy gumy pod przednie spreżyny można kupić o różnych grubościach?

Opublikowano

Wandej co sie z autem stało??

Sent from my iPhone using Tapatalk

swapy i te sprawy... :wink:

chce kto czujnik jakości powietrza z wiązką? pisiont z kawu bo mi doope zawraca w garażu...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja nie narzekam. :)

Widziałem na holu na 7.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Czy gumy pod przednie spreżyny można kupić o różnych grubościach?

Chcesz zejść niżej?

Opublikowano

Czy gumy pod przednie spreżyny można kupić o różnych grubościach?

Chcesz zejść niżej?
Chce trochę podnieść bo założyłem niższe spreżyny i przód nisko siadł a i lewa strona jest niżej od prawej z przodu.
Opublikowano

Jak dobierałeś springi?

Różna wysokość to kwestia ułożenia się.

Opublikowano

Jak dobierałeś springi?

Różna wysokość to kwestia ułożenia się.

Przyznaje się że kupiłem na pałe z 1.9 a ja mam 2.5tdi i pewnie temu niżej siadł bo silnik cięższy. Mam założone K.A.W.
Opublikowano

Jak dobierałeś springi?

Różna wysokość to kwestia ułożenia się.

Przyznaje się że kupiłem na pałe z 1.9 a ja mam 2.5tdi i pewnie temu niżej siadł bo silnik cięższy. Mam założone K.A.W.

A na forum cały wątek o doborze sprężyn...

Opublikowano

No i teraz jestem w kaczej...

Opublikowano

Jak dobierałeś springi?

Różna wysokość to kwestia ułożenia się.

Przyznaje się że kupiłem na pałe z 1.9 a ja mam 2.5tdi i pewnie temu niżej siadł bo silnik cięższy. Mam założone K.A.W.
Morsik26 nie ty jeden do 2.5 założyłeś springi z 1.9

I jest wszystko ok z wysokosciami.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak dobierałeś springi?

Różna wysokość to kwestia ułożenia się.

Przyznaje się że kupiłem na pałe z 1.9 a ja mam 2.5tdi i pewnie temu niżej siadł bo silnik cięższy. Mam założone K.A.W.
Morsik26 nie ty jeden do 2.5 założyłeś springi z 1.9

I jest wszystko ok z wysokosciami.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

No to chyba ja miałem akurat mniej szczęścia

97086b4bdc9bd9b862f502ab783a925b.jpg

Opublikowano

Ajajajaj......no głęboko siadło.

Co to za sprężyna?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ajajajaj......no głęboko siadło.

Co to za sprężyna?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Takie coś

0135f235404d84c617d88139e7082638.jpg

Opublikowano

Ajajajaj......no głęboko siadło.

Co to za sprężyna?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Takie coś

0135f235404d84c617d88139e7082638.jpg

A czy żółty kolor nie oznacza miększych-bardziej komfortowych sprężyn!?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powiem tak czy komfortowo jest to bym nie powiedział napewno pewniej w zakrętach i wydaje mi się że twardziej od poprzednika. Co teraz zrobić? Macie jakiś pomysł?

Opublikowano

No sprytniej w zakrętach bo nisko i sztywniej. Musiał byś pojeździć na różnych sprężynach aby poczuć różnicę.

Czy sprawdzales po oznaczenia na sprężynach na stronie producenta jaka jest opcja obniżenia?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

No sprytniej w zakrętach bo nisko i sztywniej. Musiał byś pojeździć na różnych sprężynach aby poczuć różnicę.

Czy sprawdzales po oznaczenia na sprężynach na stronie producenta jaka jest opcja obniżenia?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Oglądałem ale nie umiem się na ich stronie wyznać
Opublikowano

Nie wiem co oznacza ostatnie słowo ale tak myślę że jeśli nawet żółte a czerwone to tak by nie siadło ci nadwozie tu bardziej chodzi o opcje obniżenia danych sprężyn tzn.tyl może masz -30 a przód-50

Może tak być?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Frimuś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.