Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łap Wojtek 6O781646O. Jak nie on to niech Cię przekieruje gdzie trzeba. :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlaczego lusterko z b7 nie działa po podłączeniu do b6?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

editL z tego co widze schemat jest identyczny jak w lusterku z B6 i niczym się nie różni, piny są takie same w B6 i B7.

niesprawne lusterko?


Wystarczy może skasować błędy? Nawet czerwona dioda od lusterka się nie pali jak je podłączam.

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

A moduł zmieniony? Moduł mce

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A moduł zmieniony? Moduł mce

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie, stare lusterko też nagle przestało działać. W MCE błąd light detectoion sensor g399 short to ground, i na zmianę light decetion sensor voltage failture czy coś takiego.

Podejrzewam, że uszkodzili mi wiązkę od lusterka przy wymianie szyby :o

Opublikowano

A moduł zmieniony? Moduł mce

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie, stare lusterko też nagle przestało działać. W MCE błąd light detectoion sensor g399 short to ground, i na zmianę light decetion sensor voltage failture czy coś takiego.

Podejrzewam, że uszkodzili mi wiązkę od lusterka przy wymianie szyby :o

Akurat sprawdzić wiązke to są 3 min roboty

Opublikowano

Jak?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Idziesz do auta i patrzysz czy kable od wiązki przy lusterku nie są pocięte.

Jeśli masz miernik to możesz też sprawdzić w ten sposób. Co i jak musisz pogrzebać w temacie o montażu lusterka fotochrom

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Idziesz do auta i patrzysz czy kable od wiżki nie są pocięte.

Jeśli masz miernik to możesz też sprawdzić w ten sposób. Co i jak musisz pogrzebać w temacie o montażu lusterka fotochrom

Ty, nie domyśliłbym się, wydawało mi się, że jak przewody są przecięte albo coś to jest wszystko w porządku :facepalm:

Opublikowano

Panowie powie mi ktos co widać z moich logów ?


Oczywiscie podesle na pw

Opublikowano

Co muszę i gdzię dokodować aby wyświetlały mi sie komunikaty z radia na fisie (nazwa utworu radia itp.)?

Opublikowano

Co muszę i gdzię dokodować aby wyświetlały mi sie komunikaty z radia na fisie (nazwa utworu radia itp.)?

cany do licznika i powinno ruszyć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

kaju ale u mnie jest fabryka rns-e, nic nie dokładane i nie kombinowane? Możliwe że ori nie było by podpiętych can`ów?

Opublikowano

Kodowanie sprawdź?

Opublikowano

Właśnie dlatego pytałem co i jak. Zrobiłem przed chwilą adaptacje w liczniku kanał 62 dodałem 1 do wartości która już była, rns zapytał o PIN (?) i teraz wszystko ładnie się wyświetla na liczniku.
Był dodany tel, navi zestaw wskaźników ale radia to już nie dodali ;/

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

łap Wojtek 6O781646O. Jak nie on to niech Cię przekieruje gdzie trzeba. :wink:

Podziękował
Opublikowano

ktoś miał tu na handel manetki tempomatu i fis-a ,tylko nie mogę znaleźć ,może ktoś coś wie

Opublikowano

Przepływka do 2.5tdi potrzebna

A tu z dzisiejszych prac

da1a9aadb9dd6dad3f445b5e50917763.jpg

54ea3370cc805bb63b6b252eb474e691.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Żeby wymienić 4 poduszki na których mocowane są tylne sanki do budy to wystarczy je lekko opuścić czy trzeba całość demontować i na prasę ??

Opublikowano

ktoś miał tu na handel manetki tempomatu i fis-a ,tylko nie mogę znaleźć ,może ktoś coś wie

Pisz do BIGGMAN

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie nie macie na handel sprawnego czujnika cofania? Najlepiej w kolorze lx7z żebym nie musiał go lakierować. Bo jak mam lakierować to wole jeździć bez czujników i po zimie zmienić cały zderzak na dwururkę :facepalm: [emoji38]

Na Allegro znalazłem za stówkę z przesyłka czujnik o numerze 7H0919275D. Podejdzie on do naszych B6? Chociaż wydaje mi się, ze sprzedawca trochę przegiął z cena [emoji848]

Wysłane z jabłka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.