Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile moze kosztować wysyłka silnika kompletnego na palecie??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie nie macie na handel sprawnego czujnika cofania? Najlepiej w kolorze lx7z żebym nie musiał go lakierować. Bo jak mam lakierować to wole jeździć bez czujników i po zimie zmienić cały zderzak na dwururkę :facepalm: [emoji38]

Wysłane z jabłka

a jakbyś kupił taki lakier? http://allegro.pl/gotowy-spray-150-ml-lakier-audi-vw-lx7z-wroclaw-i6413596112.html

sam właśnie zamierzam prysnąć bo dokładam PDC przód i muszę sobie podmalować.

Opublikowano

Panowie nie macie na handel sprawnego czujnika cofania? Najlepiej w kolorze lx7z żebym nie musiał go lakierować. Bo jak mam lakierować to wole jeździć bez czujników i po zimie zmienić cały zderzak na dwururkę :facepalm: [emoji38]

Wysłane z jabłka

a jakbyś kupił taki lakier? http://allegro.pl/gotowy-spray-150-ml-lakier-audi-vw-lx7z-wroclaw-i6413596112.html

sam właśnie zamierzam prysnąć bo dokładam PDC przód i muszę sobie podmalować.

Hmm w sumie nigdy nie korzystałem z takiego lakieru [emoji848] Jak nie znajdę czujnika w kolorze to zaopatrzę się w ten spray [emoji6]

Wysłane z jabłka

Opublikowano

Drogi nie jest i roboty nie dużo. A może efekt będzie zadowalający.

Bardziej niż szukanie czujników w kolor, przez kilka tygodni na forum czy alle...

Opublikowano

Pany każda mieszalnia lakierów zrobi wam spray dobrany pod wasze auto

Opublikowano

Znajomy ma mieszalnie, bede musiał do niego uderzyć [emoji28]

Mam szukać czujnika o konkretnym numerze czy na przykład w cabrio występują te same czujniki co w avancie? [emoji848]

Wysłane z jabłka

Opublikowano

Najlepiej po numerze.

W cabrio są pewnie takie same, ale nie mam jak tego sprawdzić w tej chwili.

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Panowie nie macie na handel sprawnego czujnika cofania? Najlepiej w kolorze lx7z żebym nie musiał go lakierować. Bo jak mam lakierować to wole jeździć bez czujników i po zimie zmienić cały zderzak na dwururkę :facepalm: [emoji38]

Na Allegro znalazłem za stówkę z przesyłka czujnik o numerze 7H0919275D. Podejdzie on do naszych B6? Chociaż wydaje mi się, ze sprzedawca trochę przegiął z cena [emoji848]

Wysłane z jabłka

Gdzieś mi leży tylny czujnik LX7Z muszę poszukać. Przypomnij się wieczorem.

Opublikowano

Panowie nie macie na handel sprawnego czujnika cofania? Najlepiej w kolorze lx7z żebym nie musiał go lakierować. Bo jak mam lakierować to wole jeździć bez czujników i po zimie zmienić cały zderzak na dwururkę :facepalm: [emoji38]

Na Allegro znalazłem za stówkę z przesyłka czujnik o numerze 7H0919275D. Podejdzie on do naszych B6? Chociaż wydaje mi się, ze sprzedawca trochę przegiął z cena [emoji848]

Wysłane z jabłka

Gdzieś mi leży tylny czujnik LX7Z muszę poszukać. Przypomnij się wieczorem.
Perfekcyjnie rzec można [emoji28] Wieczorem skrobnę PW :hi:

Wysłane z jabłka

Edytowane przez kaman

Opublikowano

Znajomy ma mieszalnie, bede musiał do niego uderzyć [emoji28]

Mam szukać czujnika o konkretnym numerze czy na przykład w cabrio występują te same czujniki co w avancie? [emoji848]

Wysłane z jabłka

Nie ma różnicy

Jedynie jakich szukaj to z b6

czujniki_parkowania_cofania_audi_a4_b6_4

Nie bierz z b7 z doświadczenia kolegi w ciągu 5 lat wymienił 6 czujników

czujniki_parkowania_cofania_audi_a4_b6_4

Wszystkie czujniki ori użytkownik kupował

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Mam luzem czujnik pdc od b6 w kolorze lz9w

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie nie macie na handel sprawnego czujnika cofania? Najlepiej w kolorze lx7z żebym nie musiał go lakierować. Bo jak mam lakierować to wole jeździć bez czujników i po zimie zmienić cały zderzak na dwururkę :facepalm: [emoji38]

Na Allegro znalazłem za stówkę z przesyłka czujnik o numerze 7H0919275D. Podejdzie on do naszych B6? Chociaż wydaje mi się, ze sprzedawca trochę przegiął z cena [emoji848]

Wysłane z jabłka

30 zł puszka farby z twoim kolorem.

Puszka chyba 300ml

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam luzem czujnik pdc od b6 w kolorze lz9w

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

W środku okrągły czy kwadratowy? Potrzebuje kwadratowego bo takie mam fabrycznie założone.

Wysłane z jabłka

Opublikowano

Quwa teraz widzę że te same foty weszły :facepalm:

To leży z b7

pdc75_D.jpg

Opublikowano

Ludzie wie ktoś czy moduł mce może mieć wpływ a samopoziomowanie swiatel.

Niby wszystko ogarniete a błąd nadal wisi i nie wiem już o co się zahaczyć żeby to ogarnąć.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A jaki masz mce?

Tez mam problem z samopoziomu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A jaki masz mce?

Tez mam problem z samopoziomu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

ab1a4bc773514b8d13b9f1ea98802e81.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie siedzi z końcówka F

A może masz problem z modułem samopoziomu? Ktoś to pisał że padają. U mnie jest problem z tylnym czujnikiem. Juz kable poprawione. Teraz błędy usunąć. Jak nie pomoże to zamiana czujników i jak to nie pomoże to szukanie dalej przyczyny

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Rafał ja mam za to problem z przednim [emoji16] Cały czas na vagu pokazuje 2.3V. Szkoda ze w najbliższym czasie nie mam weekendu wolnego to bym do Ciebie podjechał i bysmy podmienili czujniki ewentualnie moduł by sprawdzić co nie bangla.

Wysłane z jabłka

Edytowane przez kaman

Opublikowano

Juz podmienialem czujnik z przodu na tył. I dalej walilo błędem. Czujnik pewny bo z przodu pokazywał ze jest ok

Sprawdziłem instalacje z tyłu. Było trochę pomieszane to poprawiłem i dalej jest błąd

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.