Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ciekawe w jakim stanie prawy (pasażer EU) fotel hmm

chociaż był by do odnowienia to nie problem :wink:

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Panowie jak by ktoś chciał to mam 2 sztuki spryskiwaczy szyb, podgrzewane, zwykłe :wink: oddam tanio bo leżą w kartonie :wink:

no wlasnie mam takie spryski i mi plyn marznie w nich , kiedy one dzialaja??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Że mnie nie było. A już stołki leżały by u mnie :grin:

Czysty zarobek 2500+ 60zł wysyłka. A 500-600zł na czystko szło by zarobić szybciej niż na giełdzie :naughty:

Opublikowano

Fotele z anioła pasuje p&p nic z kabelki nie,trzeba modzić?

---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------

Fajna cena- i dobrze w końcu jakieś bardziej przystępne się te fotele wydają. Nie 5-6 tylko 2.5-4 :whistling:

Opublikowano

Kurfa coś mi komputer chyba zżera bo mi net działa tragicznie wolno:kwasny: Nie wiem co jest:kwasny:

Opublikowano

Cześć Endriu. Wyłącz kOmpa bierz narty i w drogę :whistling:

Jak tam ta sprawa??

Opublikowano
Że mnie nie było. A już stołki leżały by u mnie :grin:

Czysty zarobek 2500+ 60zł wysyłka. A 500-600zł na czystko szło by zarobić szybciej niż na giełdzie :naughty:

Kuna na kolegach się nie zarabia :facepalm:

Opublikowano
Że mnie nie było. A już stołki leżały by u mnie :grin:

Czysty zarobek 2500+ 60zł wysyłka. A 500-600zł na czystko szło by zarobić szybciej niż na giełdzie :naughty:

Kuna na kolegach się nie zarabia :facepalm:

święte słowa
Opublikowano
Cześć Endriu. Wyłącz kOmpa bierz narty i w drogę :whistling:

Jak tam ta sprawa??

No nie wiem co w koncu wyszło bo gościu miał się odezwać i nie odezwał:kwasny: W piątek jadę do prawnika znajomego od prawa pracy to powie co i jak:wink: Najpóźniej 7 lutego będę wiedział co i jak:good: Jakbym kesz dostał to biore B7 od Stony:decayed:

Opublikowano

I okazja na spota będzie :kox:

Opublikowano

Panowie co potrzeba do zamontowania dokłaki s-line do zwykłaego zderzaka?? jakieś inne ślizgi czy może mocowania?

A może jest gdzieś temat z monatzęm takiego cudeńka

Opublikowano

Temat jest podałbym Ci ale nie jestem przy kompie ale generalnie przy montażu dokladki jest trochę cięcia i trytkowania najlepiej jak by dokładka miała swoje mocowanie;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Temat jest podałbym Ci ale nie jestem przy kompie ale generalnie przy montażu dokladki jest trochę cięcia i trytkowania najlepiej jak by dokładka miała swoje mocowanie;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

No trzeba sporo usunąć:kwasny: kątówka i do przodu a potem jakiś mocny klej by się przydał:good:

Pany jak odblokować RNS-D w T5? Szwagrowi się kod poje.al i zablokował:facepalm:

Opublikowano

no ok ale ori dokładka w ASO nie ma mocowań, a można je dokupić osobno ??

Opublikowano

specjalnego nie trzeba. Trzeba tylko ori zderzak przeciąć. U mnie są,trytytki użyte żeby środek dokładki ze zderzeniem scalić.

Opublikowano

Oj tego to nie wiem ja widziałem kiedyś na alledrogo już ją miałem u siebie ale jak rozpakowałem to okazało sięże jest bez a koleś powiedział że mu się połamała:banghead: więc mu ją odesłałem

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Panowie podrzuci ktoś linka do rezania tego zderzaka s-line??

Opublikowano
Że mnie nie było. A już stołki leżały by u mnie :grin:

Czysty zarobek 2500+ 60zł wysyłka. A 500-600zł na czystko szło by zarobić szybciej niż na giełdzie :naughty:

Kuna na kolegach się nie zarabia :facepalm:

A czy ja napisałem że na kolegach?

Opublikowano
Że mnie nie było. A już stołki leżały by u mnie :grin:

Czysty zarobek 2500+ 60zł wysyłka. A 500-600zł na czystko szło by zarobić szybciej niż na giełdzie :naughty:

Kuna na kolegach się nie zarabia :facepalm:

A czy ja napisałem że na kolegach?

Haha pewnie na koleżankach:D:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Że mnie nie było. A już stołki leżały by u mnie :grin: Czysty zarobek 2500+ 60zł wysyłka. A 500-600zł na czystko szło by zarobić szybciej niż na giełdzie :naughty:
Kuna na kolegach się nie zarabia :facepalm:
A czy ja napisałem że na kolegach?
Haha pewnie na koleżankach:D:pmemory five-wladi i wszystko jasne:)
alfonzo :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.