Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Że mnie nie było. A już stołki leżały by u mnie :grin:

Czysty zarobek 2500+ 60zł wysyłka. A 500-600zł na czystko szło by zarobić szybciej niż na giełdzie :naughty:

Kuna na kolegach się nie zarabia :facepalm:

A czy ja napisałem że na kolegach?

Nie, ale takie rozważania zostaw dla siebie pasożydzie :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam zderzak s4 na sprzedaż jak by ktoś chciał, niestety ale cena kratek i halogenów + malowania mnie zabiła :grin:

Opublikowano

Powiedzcie mi, bo się pogubiłem z tą kierą MF..

Co z tym?

qW3le88l.jpg

Qu9w8Nul.jpg

BaE8ng3l.jpg

IMO tu czegoś brakuje, bo nie wiem gdzie kostke z kierownicy od MF wpiąć :decayed:

I niby ja, przecież w tej kostce 3 przewody są to jak to ma działać? Podświetlenie, głośniej ciszej itd :shock3:

Opublikowano

Masz wiazke od zwyklej kiery:grin::grin::grin:

Opublikowano

Wiązkę, czyli?

Opublikowano

No kabelki od poduszki do tasmy.

Opublikowano

A co poduszka ma wspólnego z MF? :decayed:

Nie no pisz jaśniej, bo nie znam się.

Opublikowano

A niby skad prad i sterowanie do MF?

297216728_xsxnreq.jpg

Opublikowano

W ASO dostanę to od ręki? Jaki to numer ma?

A co z tym wejściem w kształcie koniczyny w taśmie kierownicy?

Nic się nie stanie jak jutro zamontuje to tymczasowo i zakoduje a w innym czasie ten kabelek dokupię? Tylko teraz MF po prostu nie będzie działać.

Opublikowano

Możesz tak jezdzic. Nie bedzie poprostu MF. DOstaniesz w aso. Pewnie dzien czekania.Koszt kolo 100zl. Nr sobie poszukaj leniu:whistling::whistling:

A tamto co opisujesz to nie jest wtyczka. :wink:

Opublikowano

Czyli tamto olać? :decayed:

I ten kabelek mi trzeba? 4F0 971 589 A

Ale w ogóle w tej kostce w kierownicy są tylko 3 przewody a np. tutaj jest pokazane, że do tej kostki airbag idzie 5 przewodów z MF?

conecteur.jpg

Opublikowano

Pozostałe musisz trzymać w ręku i w momencie dzwona szybko potrzeć o siebie :wink:

Lustra z S4 moje :slina:

Opublikowano

To po co dodatkowe przewody w kostce airbag skoro nie ma ich w kostce od kiery :polew:

Opublikowano
Pozostałe musisz trzymać w ręku i w momencie dzwona szybko potrzeć o siebie :wink:
Ja jebie teraz mi osłabiłeś moje tatuaże:D:D:D:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Mówisz o tej hennie z wakacji? :decayed:

Opublikowano

To Recaro za 2.5 to grzech nie brać było - choćby do salonu wstawić :grin:

Górny grill to sie kupi za grosze ? Myślałem wstawić ten co ma takie wyraziste pionowe paski. Chyba od S4 to jest...

Opublikowano

Od s4 grill to chyba ceny tak od 300zł w górę ;-)

Opublikowano
To Recaro za 2.5 to grzech nie brać było - choćby do salonu wstawić :grin:

Górny grill to sie kupi za grosze ? Myślałem wstawić ten co ma takie wyraziste pionowe paski. Chyba od S4 to jest...

O ten ci chodzi : tak to od esy

grills4.jpg

Słabo widać bo teraz pstryknąłem i to jeszcze jakimś kalkulatorem . Jak chcesz założyć tylko górny to nie wygląda to za dobrze . Ja cały czas walczę z dolnym od esy. W weekend powinienem już to ogarnąć :naughty:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Od s4 grill to chyba ceny tak od 300zł w górę ;-)

Ja za dwa grille od esy zapłaciłem 78F , więc można taniej . Nie raz to się dziwie jakie ludzie rzeczy sprzedają za bez cen, albo nie umieją wystawic aukcji i po prostu nikt się nie licytuje. Ostatnio kupiłem RNS-E z walniętym leserem za 78 euro :kox:. Wymiana z 56F i już kasę można przeliczać . 300F + :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.