Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do sprzedania dokładkę od Cupry -dociętą do B6 :) i dywaniki czarne gumowe przód Ori nowe

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam do sprzedania dokładkę od Cupry -dociętą do B6

poka

Opublikowano

Mam do sprzedania dokładkę od Cupry -dociętą do B6

poka

ma u siebie w wątku...

a9cd97303130a97e.jpg

Opublikowano

niegłupia. ile siana ?

Opublikowano

ta dokłada w b7 fajnie wygląda ale B6 jakoś :no:

Opublikowano

Mam do sprzedania dokładkę od Cupry -dociętą do B6

poka

ma u siebie w wątku...

a9cd97303130a97e.jpg

TENX

niegłupia. ile siana ?

100 zł :mysli: nowa coś ok 150 zł

Opublikowano

mARCIN607 może masz takie wrazenie bo akurat tutaj jest czarna do niebieskiego ale czarna do czarnego moglaby byc "kuul" :mysli:

Opublikowano

Nikt nie ma concerta, żeby odpowiedzieć czy pójdą nie ori płyty :decayed:?

Opublikowano

mARCIN607 może masz takie wrazenie bo akurat tutaj jest czarna do niebieskiego ale czarna do czarnego moglaby byc "kuul" :mysli:

gdzieś na zderzaku z ESY widziałem ale na s line może przejdzie[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 11:44_________________________________________________

Nikt nie ma concerta, żeby odpowiedzieć czy pójdą nie ori płyty :decayed:?

z muzyką pódzie
Opublikowano

pójdą nie ori płyty ale nagrane w audio, mp3 nie czyta

Opublikowano

Wąski. , trzy pytania i jedna prośba :

1 - jak się ją montuje

2 - czy trzeba malować jeśli mam czarną padakę

3 - pójdzie za stówkę z przesyłką ? :naughty:

4 - podaj mi numery najbliższego Dużego Lotka

Opublikowano

Wąski. [/b

4 - podaj mi numery najbliższego Dużego Lotka

pierwsze czy olej tylko 4 głośno wyrażnie i DUŻYMI LITERAMI

Opublikowano

Wąski. [/b

4 - podaj mi numery najbliższego Dużego Lotka

pierwsze czy olej tylko 4 głośno wyrażnie i DUŻYMI LITERAMI

:wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 13:51_________________________________________________

Wąski. , trzy pytania i jedna prośba :

1 - jak się ją montuje

2 - czy trzeba malować jeśli mam czarną padakę

3 - pójdzie za stówkę z przesyłką ? :naughty:

4 - podaj mi numery najbliższego Dużego Lotka

1.śrubami od spodu

2.nie potrzeba malować jest w strukturze /czarny chropowaty plastik /

3.pomyślę :mysli:

4.5,13,8,9,46,18 10 % od wygranej dla mnie :naughty:

Opublikowano

5,13,8,9,46,18 [/b]

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Gość jest niesamowity. Szacun...

:kox:

Opublikowano

Nikt nie ma concerta, żeby odpowiedzieć czy pójdą nie ori płyty :decayed:?

Sprecyzuj pytanie :cool1:

Jeśli chodzi Ci o to, czy odtwarza płyty, które sam sobie wypalisz, to oczywiście...

...niby czemy miałby ich nie odtwarzać?

Jeśli chodzi Ci o to, czy czyta MP3, to niestety NIE.

Opublikowano

aba9f199d517a1a0.jpg

6e6da06b3b5584da.jpg

aeff3919b55165d1.jpg

to chyba odpowiedni wątek :kox:

Opublikowano

aba9f199d517a1a0.jpg

6e6da06b3b5584da.jpg

aeff3919b55165d1.jpg

to chyba odpowiedni wątek :kox:

za***ista tylko ten alien z przodu :thumbdown:

Opublikowano

ciekawe jaki tam motor siedzi bo intercooler dosc wielgasny i dlatego taki zderzak :rolleyes:

Mysle ,ze to MS DESIGN przerobiony :tongue4: produkt :audi:

Opublikowano

ciekawe jaki tam motor siedzi bo intercooler dosc wielgasny i dlatego taki zderzak :rolleyes:

Mysle ,ze to MS DESIGN przerobiony :tongue4: produkt :audi:

oprócz zderzaka, felg i spojlera od S4 nic nadzwyczajnego :) z zewnątrz oczywiście...

a zderzak jakoś nie przypada mi do gustu :wink4:

Opublikowano

ciekawe jaki tam motor siedzi bo intercooler dosc wielgasny i dlatego taki zderzak :rolleyes:

Mysle ,ze to MS DESIGN przerobiony :tongue4: produkt :audi:

mógłbyś zerknąć?? :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178531.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.