Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden fanatyk,bo gdyby nie inne potrzeby życiowe,to przesiadał bym się właśnie na 535d :gwizdanie:

mimo,że we wnętrzu Audi czuję się lepiej jak w BMW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden fanatyk,bo gdyby nie inne potrzeby życiowe,to przesiadał bym się właśnie na 535d :gwizdanie:

mimo,że we wnętrzu Audi czuję się lepiej jak w BMW :decayed:

Z tym akurat się zgodze, bo Audi zawsze miało lepsze wnętrza niż BMW..., ale w BMW E60 530d da się to przeboleć szczególnie jak jest taka perełka :slina::naughty::evil:: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/details.html?lang=pl&id=137331106&pageNumber=1&tabNumber=1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos jak powyzej bede wciagal ale do tego jeszcze w m-pakiecie bije ze zewnatrz audi a6 na glowe no a wnetrze tez zle nie jest no i lepszy diesel niz 3.0 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W m-pakiecie faktycznie wygląda super ale jak wam się to wnętrze podoba to nie wiem, ale to kwestia gustu.A z czym ten 3.0 jest niby lepszy o np. 3.0TDI ASB to też nie wiem no i jeszcze to czego to BMW może tylko pozazdrościć AUDI to quattro bez którego auta tej klasy bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze to czego to BMW może tylko pozazdrościć AUDI to quattro bez którego auta tej klasy bym nie kupił.

A czym teraz jeździsz jeśli można spytać, bo w profilu widzę FWD. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym teraz jeździsz jeśli można spytać, bo w profilu widzę FWD.

A co to ma do rzeczy czym jeżdżę bo nie rozumiem? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym teraz jeździsz jeśli można spytać, bo w profilu widzę FWD.

A co to ma do rzeczy czym jeżdżę bo nie rozumiem? :gwizdanie:

Czytaj ze zrozumieniem. Piszesz, że nie kupiłbyś samochodu tej klasy bez quattro, a przecież jeździsz samochodem klasy średniej premium bez quattro. Zaprzeczasz sam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę również Fordem transitem i wieloma innymi i nie widzę związku bo chyba A4 B5 nie porównujesz do tego BMW :cool1:

Ja stawiam takie BMW na równi z Audi A6 C6 bardziej niż z A4 bo można je kupić w podobnych pieniądzach a tak się składa że kupiłem ostatnio takie A6 C6 w quattro a BMW też swego czasu jeździłem więc porównanie mam i dlatego napisałem że teraz bym nie kupił bez quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI

Dla wiadomości jest już od co najmniej roku 2.0tdi 200KM w T5.

w T5 czy dopiero w T6 ?? :mysli:

T5 to porażka. Mam takiego na stanie jako kierowca w Środowiskowym Domu Samopomocy. Spotykamy się często na spotkaniach z innymi w/w domami i powiem Wam że chłopaki którzy mają takie same T5 pod sobą narzekają tak jak ja. U mnie przy przebiegu 159kkm jest już 2x wymieniane kpl sprzęgło razem z dwumasem i szykuje się kolejna wymiana, pompa wspomagania, o zawieszeniu już nie wspomnę bo leci ciągle a jest robione na Lamforderze, przeguby poszły nam już 4 w tym roku z lewej strony, silnik bierze olej, spalanie 105KM wychodzi w granicy 9,0L na spokojnej jeździe. Ja dbam o samochód bardzo tak że nikt nie może powiedzieć że to moja wina. Zrobili auto tylko po to żeby się serwisy miały z czego utrzymać. Porażka na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat to ze padlo sprzeglo z dwumasem nie jest wina auta tylko jakosci czesci ja wlozylem nowego dwumasa Sachsa i wytrzymal 4 miesiace :angry: to samo sie moze dotyczyc zawieszenia

a co do tematu to bmw wyciaga wieksza moc z danej pojemnosci ale audi robi wieksze diesle np v12 z Q7 z 1000Nm :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI

Dla wiadomości jest już od co najmniej roku 2.0tdi 200KM w T5.

w T5 czy dopiero w T6 ?? :mysli:

T5 to porażka. Mam takiego na stanie jako kierowca w Środowiskowym Domu Samopomocy. Spotykamy się często na spotkaniach z innymi w/w domami i powiem Wam że chłopaki którzy mają takie same T5 pod sobą narzekają tak jak ja. U mnie przy przebiegu 159kkm jest już 2x wymieniane kpl sprzęgło razem z dwumasem i szykuje się kolejna wymiana, pompa wspomagania, o zawieszeniu już nie wspomnę bo leci ciągle a jest robione na Lamforderze, przeguby poszły nam już 4 w tym roku z lewej strony, silnik bierze olej, spalanie 105KM wychodzi w granicy 9,0L na spokojnej jeździe. Ja dbam o samochód bardzo tak że nikt nie może powiedzieć że to moja wina. Zrobili auto tylko po to żeby się serwisy miały z czego utrzymać. Porażka na całego.

Z 2.5tdi niema takich problemów. Koleś ma firmę budowlaną i siedem T5-tek na stanie z tego sześć 2.5,a jeden 2.0tdi. Awarii jest nie wiele. faktem jest,że T4 jest wygodniejsze i mniej awaryjne,a silnia nie trzeba tak kręcić.

1.9 t5 to porażka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 jakieś.

1-2 delikatnie poszedł do przodu,ale przy 3 biegu nagle zniknął.

Wiec stare 2.0 napewno nie jest szybsze niz 1.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i TDI, ale to się nie przekłada na jakość w seryjnych :audi:. Niestety... nauka i doświadczenie poszła w las... :disgust::angry::kwasny:...

Już nie ma samochodów na miare Mercedesów W124 tzw. "Baleron" czy Nissan Primera P11, Mazda 626, Toyota Corolla 7 generacji itp. itd. Teraz coraz nowsze samochody wytrzymują ledwo 150 tyś km do 200 tyś km. Nawet symbol jakości czyli Toyota poszła w dół z jakością... Jedynie Mazda nie miała wpadek i jest tylko i wyłącznie produkowana w Japonii.

Audi robi świetne wnętrza, gdyby do tego wsadzić silnik od BMW to byłby samochód idealny :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...