Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no temperatura -1

jak bylismy w pazdzierniku było +12 to AVF kolegi wypluł 175... wiec to była zdrowa seria

stawiam ze miałby ze 165 KM przy takiej temperaturce

aaa o co chodzi z tą temperaturą czyli że jak zimno to Witek miej koni wyczaruje :kox:

Opublikowano

Nie pamiętam , ale gdzieś czytałem : że z temperaturą nie do końca jest tak jak piszecie .... nawet Witek tam się wypowiadał :hi:

O mam ...Proszzzzz 8 post ( Witka )

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172431.0

Opublikowano

jakaś nowa lista na początek 2011 roku będzie to ja chce :)

Opublikowano

i ja i ja :naughty:

Opublikowano

jakaś nowa lista na początek 2011 roku będzie to ja chce :)

:gwizdanie: nareszcie Piotrek :kox:

Opublikowano

teraz na drodze spotkac seryjnego TDI to ciezka sprawa :kox:

sledze dalej poprzednie forum ,seata i tam kazdy TDi kreci. niedługo na allegro i otomoto bedzie dodatkowe opcja.

chiptuning :naughty:

Opublikowano

jakaś nowa lista na początek 2011 roku będzie to ja chce :)

:gwizdanie: nareszcie Piotrek :kox:

no w A6 to jest naprawde potrzebne :)

Opublikowano

Moja jeszcze seryjna jeździ a miałem już odłożona kasę na chipa ale nazbierało się wydatków no i ;( gdyby nie termostat przepływka kąt wtrysku i kilka innych nie dotyczących audi wydatków było by o kilka koników więcej :slina:

Opublikowano

jakaś nowa lista na początek 2011 roku będzie to ja chce :)

tez sie pisze na wiosne 2011 :good:

Opublikowano

jakaś nowa lista na początek 2011 roku będzie to ja chce :)

tez sie pisze na wiosne 2011 :good:

Mrogal twój paździoch tylko indywidualnie :tongue4: grupówka serii podlega :tongue4:

Opublikowano

jakaś nowa lista na początek 2011 roku będzie to ja chce :)

tez sie pisze na wiosne 2011 :good:

Mrogal twój paździoch tylko indywidualnie :tongue4: grupówka serii podlega :tongue4:

fok

Opublikowano

Siemka,

A ja tu właśnie wróciłem od mistrza rogala;) i wstawiam swój wykresik pięknie się jedzie rurki nie wyprostowałem bo pogoda się zwaliła :( :( aleee poza ty :slina: miodzio.

Jedno tylko złe info:D dowiedziałem się że sprzęgło powinno od samego dołu brać a moje dopiero 1/4 startuje i pewnie będzie trzeba mieniać :(

darqp.jpg

Opublikowano

Też jestem zdecydowany na grupowy 2011 :)

Opublikowano

Siemka,

A ja tu właśnie wróciłem od mistrza rogala;) i wstawiam swój wykresik pięknie się jedzie rurki nie wyprostowałem bo pogoda się zwaliła :( :( aleee poza ty :slina: miodzio.

Jedno tylko złe info:D dowiedziałem się że sprzęgło powinno od samego dołu brać a moje dopiero 1/4 startuje i pewnie będzie trzeba mieniać :(

darqp.jpg

twój awx bedzie mail kolo140ps w serii

tak jak pisałem :gwizdanie:
Opublikowano

Mniej więcej tyle wszystkie mają:):) no chyba że zajechana motorownia;)

Opublikowano

Mniej więcej tyle wszystkie mają:):) no chyba że zajechana motorownia;)

awx-y bo avf maja wiecej choc to prawie takie same motory
Opublikowano

Witam kolegów chcial bym sie wybrac na virusa do rogala i mam takie pytanko czy długie sa kolejki zeby sie udało to zrobic.

Opublikowano

Witam kolegów chcial bym sie wybrac na virusa do rogala i mam takie pytanko czy długie sa kolejki zeby sie udało to zrobic.

trzeba dzwonić, ale grupowy juz chyba zakończony na ten rok :gwizdanie:

Opublikowano

Witam kolegów chcial bym sie wybrac na virusa do rogala i mam takie pytanko czy długie sa kolejki zeby sie udało to zrobic.

trzeba dzwonić, ale grupowy juz chyba zakończony na ten rok :gwizdanie:

Tak dokładnie grupowy chip na ten roczek zakończony u mistrza rogala.

Opublikowano

ja też się ze swoim parchem piszę na cranchips wiosna 2011 :buhaha:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.