Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś podać jakieś info o terminach :):) bo w sumie jakby było wcześniej taki prezent jakbym sobie na gwiazdkę walną nie było by smutno:P chociaż na zimę trochę niebezpiecznie:P:P hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy termin to polowa grudnia,chyba ze grupa sie nie zbierze to w nowym roku :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na koniec listopada ja będe chetny, u mnie bedzie Quattro, tylko najpierw musze sprawdzic czemu mi czasami na jałowym buja silnik tak jak by jeden wtrysk lub cylinder nie pracował tak jak trzeba :rolleyes:

Jak ci buja silnikiem to mozesz miec rozrząd do ustawienia tez tak miałem ale witek dał sobie z tym rade polecam go wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie jak tam temat się rozwija bo cisza jakaś:) a ja interesujący mocno;) jestem. Poproszę jakieś info. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wygląda sprawa strojenia 1.9 TDI AHU+wtryski 0.216 też 900 zł, jeśli tak to bym się wstępnie pisał po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wygląda sprawa strojenia 1.9 TDI AHU+wtryski 0.216 też 900 zł, jeśli tak to bym się wstępnie pisał po nowym roku.

Z tego co wiem i jak zawsze było to cena rabatowa dotyczy 100% serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie jak tam temat się rozwija bo cisza jakaś:) a ja interesujący mocno;) jestem. Poproszę jakieś info. Pozdro

narazie malo chetnych na grudzien, moze po nowym roku sie cos ruszy, bo wiekszosc wlasnie by tak chciala[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych zaspach:P to na pewno po nowym roku heheeh:D:D ja póki co i tak za dużo momentuu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych zaspach:P to na pewno po nowym roku heheeh:D:D ja póki co i tak za dużo momentuu hehe

a moze jakis dodatkowy tuning np:"pług śnieżny"? zamiast zderzaka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8tfsi 120ps da się zrobic na taką samą moc jak 160ps? Bo na stronie Abt tak jest,ze mozna ze 120ps samym programem na 211. Pytanie do Pana Rogalotti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim gwintem:D:D już robię za pług śnieżny:D:D za mną już wszystko przejeżdża;D chyba kupie traktor :P a nie zapomniałem już mam;)

A wracając do tematu może niedługo droga do wawy będzie czarna i trzeba się sprężyć do tego wyjazdu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Posiadam a4 115 koni z 2000r czy może ktoś powiedzieć mi ile koników mogę pociągnać z tego silnika (tak aby nie przesadzić i aby jeszcze pojeździł trochę bo boje się ze z nadmiaru koni korbowód bokiem wyjdzie bo nawet nie wiem czy taki tuning jest zdrowy dla auta ;/ i zapewne spalanie tez do góry... ) i jakie podjąć kroki by sprawdzić zdrowotność mego silnika i podzespołów (błędy i słabą praca podzespołów zmniejszają powodzenia jakościowego tuningu tak myśle :>) cena z tego co czytam 900 zł u Pana Rogala, proszę o te info. to się zapisze do listy. Sory za Tyle pytań proszę o odpowiedz i o cierpliwosc :) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Posiadam a4 115 koni z 2000r czy może ktoś powiedzieć mi ile koników mogę pociągnać z tego silnika (tak aby nie przesadzić i aby jeszcze pojeździł trochę bo boje się ze z nadmiaru koni korbowód bokiem wyjdzie bo nawet nie wiem czy taki tuning jest zdrowy dla auta ;/ i zapewne spalanie tez do góry... ) i jakie podjąć kroki by sprawdzić zdrowotność mego silnika i podzespołów (błędy i słabą praca podzespołów zmniejszają powodzenia jakościowego tuningu tak myśle :>) cena z tego co czytam 900 zł u Pana Rogala, proszę o te info. to się zapisze do listy. Sory za Tyle pytań proszę o odpowiedz i o cierpliwosc :) Pozdrawiam:)

Rób nic nie zepsujesz, korbowód nie wyjdzie :gwizdanie: będzie jakieś 145km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumeim bo kumpel podobne robil mahinacje lecz wniosek z tego iz mu silnik sie skonczyl przez to ;/ a Kolega Kowi Mowi 145?? przy 115stce spalanie 6.4 czyli bedzie ponad 7 :D (sknera sie odzywa we mnie :P sory)

jeśłi kolega robił u miejscowego fachowca mechanika który od niedawna oferuje tzw "CZIPTJUNING" to teraz wie dalczego tam nie powinien tego robić bo silnik sie "skończy"

gdyby pojechał do tunera to by miał diagnostyke przed i po i wrazie problemów powrót do serii noi wynik był by pewny a nie typu noo teraz masz 150km...

Spalanie bedzie podobne :good:

Jak jestes przekonany to dzwoń do Witka i rezerwuj termin, nie zawiedziesz sie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...