Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

nie byla strzelona, odkupil od kuzyna ktory przesiadl sie na A6

ale fakt, o ewentualnej odsprzedazy juz nie raz myslal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber chyba każdy ma prawo wyrazić opinię..... a co do B8 to cena jakoś jest niekorzystna

dla mnie wiarygodne mogą byc opinie tylko użytkowników B8 ( a jednak ich posiadacze mają zgoła odmnienne zdanie niż reszta ) a nie tylko tych co coś tam widzieli cos tam słyszeli itd itp a jak ktoś z B8 marudzi( a jak widać mało takich ) to zadam pytanie po co kupował? przecież widziały gały co brały :gwizdanie:

Przypomina mi to swego czasu był wątek na temat 2,5 TDI :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber chyba każdy ma prawo wyrazić opinię..... a co do B8 to cena jakoś jest niekorzystna

dla mnie wiarygodne mogą byc opinie tylko użytkowników B8 ( a jednak ich posiadacze mają zgoła odmnienne zdanie niż reszta ) a nie tylko tych co coś tam widzieli cos tam słyszeli itd itp a jak ktoś z B8 marudzi( a jak widać mało takich ) to zadam pytanie po co kupował? przecież widziały gały co brały :gwizdanie:

jeżeli użytkowałem to auto przez tydzień to już chyba mam prawo mieć własne zdanie i nie muszę być posiadaczem tego modelu

Odnośnie wiarygodności użytkowników to takie małe OT

Sąsiad mój jakie auto nie kupił to zawsze na początku słyszałem - "Ale super auto, jak wyciszone, nic się nie psuje, jakie oszczędne, jakie części tanie, już kilka osób chciało ode mnie kupić ale nie sprzedam... " itp. itd, po 8 miesiącach sąsiad ma już inne auto (marka i model). Pytam się - sąsiad auto zmienił..., "Tak bo tamto się psuło, części drogie, licznik był cofany, było rozbite i lakier zapadał się....ale teraz to auto jest sprawdzone a jak fajnie chodzi, jakie ma przyśpieszenie a serwisowane w ASO...." I tak było zawsze przy zmianie auta a miał w ciągu 3 lat chyba z 5 różnych samochodów.

Więc może najbardziej cenna opinia jest osoby, która użytkowała dany samochód ale już go nie posiada? :cool1:

koniec OT

Najważniejsze by każdy był zadowolony ze swojego autka (nie ważne czy Audi B5, Audi A8 czy R8) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1380 nie zrozumiałeś sensu tego przykładu ale mniejsza z tym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam te wszystkie opinie i powiem tylko tyle, że miałem okazje jechac B8 3.0 Avantem i nasuwa mi się 1 wniosek:

Z chęcią odkupie w dobrej cenie (np. 40kPLN) takie skrzypiące wkur.. auto :]

Może się ktoś zamieni z B8 na B6 :> :> ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli użytkowałem to auto przez tydzień to już chyba mam prawo mieć własne zdanie i nie muszę być posiadaczem tego modelu

Odnośnie wiarygodności użytkowników to takie małe OT

jasne ze masz prawo , ale dla mnie takie zdanie ( użytkowanie samochodu przez tydzień, nawet dobrze nie wyczujesz go jak sie zachowuje w różnych sytuacjiach) jest nic nie warte i tyle :gwizdanie:

Sąsiad mój jakie auto nie kupił to zawsze na początku słyszałem - "Ale super auto, jak wyciszone, nic się nie psuje, jakie oszczędne, jakie części tanie, już kilka osób chciało ode mnie kupić ale nie sprzedam... " itp. itd, po 8 miesiącach sąsiad ma już inne auto (marka i model). Pytam się - sąsiad auto zmienił..., "Tak bo tamto się psuło, części drogie, licznik był cofany, było rozbite i lakier zapadał się....ale teraz to auto jest sprawdzone a jak fajnie chodzi, jakie ma przyśpieszenie a serwisowane w ASO...." I tak było zawsze przy zmianie auta a miał w ciągu 3 lat chyba z 5 różnych samochodów.

walisz OT i piszesz o jakis sasiadach czyli tzw.popularne stwierdzenia , " tato a Marcin powiedział ze jego taty kolega powiedział.........."

To i Ja zrobie małe OT mimo tego co piszą ludzie i mówią ( o awaryjności ) to Opel INSIGNIA jest za***istym samochodem , jeździłem tydzień i nic sie nie zepsuło :naughty: jak sie ma taka opinia do rzeczywistości to chyba kazdy wie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" tato a Marcin powiedział ze jego taty kolega powiedział.........."

ja nic nikomu nie mówiłem-ale żeby nie było ot- to temat dla posiadaczy B8 i osób posiadających inne nowsze modele a4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber czy ja gdzieś napisałem słowo o awaryjności B8? Chodzi mi tylko o jedno - jakość w szerokim rozumieniu tego modelu... wyraźnie widać jak Audi przycięło koszty a myślę, że najlepszym tego przykładem będzie auto 5, 10 letnie... już teraz w USA na aukcjach jest bardzo dużo B8 - pytanie dlaczego... :mysli: Tam jest rynek bardziej "wrażliwy" a u nas jak ktoś kupi nowy model to chociaż w serwisie pojawia się raz w tygodniu złego słowa nie powie.

Nie zrozumiałeś mojego przykładu z sąsiadem więc polecam kawałek Kultu - Baranek. :wink4: I szczerze życzę zadowolenia ze sprzętu. :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1380 nie zrozumiałeś sensu tego przykładu ale mniejsza z tym :gwizdanie:

Rozumiem sens Twojego wywodu "każda sroka swój ogon chwali" i oto Ci chodziło ale to nie zmienia faktu że sasiad kupował walone samochody :polew: :polew:

:D:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber już teraz w USA na aukcjach jest bardzo dużo B8 - pytanie dlaczego... :mysli: Tam jest rynek bardziej "wrażliwy" a u nas jak ktoś kupi nowy model to chociaż w serwisie pojawia się raz w tygodniu złego słowa nie powie.

:shocked:

Wrażliwy amerykanin na jakość?A4 B8 mu nie pasuje?

Kolego to amerykanskie koncerny by nie istniały...

Albo nie siedziałeś nigdy w amerykańskim samochodzie albo nie wiesz co piszesz.

Bardzo nietrafne porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber już teraz w USA na aukcjach jest bardzo dużo B8 - pytanie dlaczego... :mysli: Tam jest rynek bardziej "wrażliwy" a u nas jak ktoś kupi nowy model to chociaż w serwisie pojawia się raz w tygodniu złego słowa nie powie.

:shocked:

Wrażliwy amerykanin na jakość?A4 B8 mu nie pasuje?

Kolego to amerykanskie koncerny by nie istniały...

Albo nie siedziałeś nigdy w amerykańskim samochodzie albo nie wiesz co piszesz.

Bardzo nietrafne porównanie.

Temat dotyczy B8 więc już nie wchodzę w polemikę... dodam tylko, że w tej kwestii mamy zupełnie inne zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było takiego wyścigu, gonitwy konkurencji. Fakt doświadczenie było mniejsze, ale chyba zaangażowanie w jakość było większe. Renomę i zaufanie klienta buduje się długimi latami. AUDI szło dobrą drogą stawiając na jakość i szkoda by było zmarnować tak porządną opinię.. Tak naprawdę wszystko wyjdzie po latach.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber już teraz w USA na aukcjach jest bardzo dużo B8 - pytanie dlaczego... :mysli: Tam jest rynek bardziej "wrażliwy" a u nas jak ktoś kupi nowy model to chociaż w serwisie pojawia się raz w tygodniu złego słowa nie powie.

:shocked:

Wrażliwy amerykanin na jakość?A4 B8 mu nie pasuje?

Kolego to amerykanskie koncerny by nie istniały...

Albo nie siedziałeś nigdy w amerykańskim samochodzie albo nie wiesz co piszesz.

Bardzo nietrafne porównanie.

już bardziej pewnie dlatego że B8 jest autem po prostu nijakim... w odpowiednim doposażeniu to autko jeszcze jakoś tam wygląda (szczególnie przód) ale ogólnie to niezbyt urodziwe... choć o gustach się nie dyskutuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiez to doposazenie przodu musi byc zeby wygladało? :blink:

Pakiet Sportowy S-Line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zgadzam - B8 z seryjnym bodykitem to kupa w porównaniu np. do aktualnych lub nawet wcześniejszych modeli BMW. Także Mazda lub nawet Citroen C5 prezentuje się lepiej... Z pakietem S line lub S w końcu zaczyna przyciągać oko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 z seryjnym bodykitem to kupa w porównaniu np. do aktualnych lub nawet wcześniejszych modeli BMW.

do wcześniejszych modeli :shocked: :shocked: :shocked: każdy jak widac ma inny gust :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze wątku pojechałem dzisiaj do Audi Centrum Wrocław wsiadłem do a4 x 2, a5 X2, a6, Q5 x2, R8 , może ja jestem głuchy i ślepy, ale mi nic nie skrzypiało. Jak sie zacznie wyginać środkowa konsolą to rzeczywiście sie odchyla, ale jak się uprzemy, to poręcz w ikarusie takze sie odegnie. Mam wrażenie że cały temat to próba jakiegoś niezrozumiałego tłumaczenia dlaczego nie kupuje nowego audi.Jak kogoś nie stać(tak jak mnie), to trudno, a jak się nie podoba to trzeba kupic sobie bmw, mietka, mazde, czy dacie logan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...