Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imię dla kota :D

Jakie imię dla rudo-białego kocurka? :) 18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie imię dla rudo-białego kocurka? :)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Antonio (Banderas - podkładał głos Kota w Shreku) :decayed:

Opublikowano

proponuje ""BOLS'' :good:

Też chciałem to zaproponować - znajomy ma psa BOLS'a i zawsze jest zbita z tego...

Opublikowano

Harnaś :good: :gwizdanie:

albo audi :polew:

Opublikowano

Pindol :good:

Opublikowano

Penetrator :naughty:

Opublikowano

Drops (dropsik) :kox:

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki, ja rozumiem żarty ale bez przesady...

"Imiona" w stylu menel, pindol, czy Kolkova penetrator nie są ani śmieszne ani miłe i wątpię czy sami pomysłodawcy dali by tak kotu na imię.

Czekam na poważne propozycje. Imię to będzie widniało w książeczce kota.

Opublikowano
:embarrassed:
Opublikowano

Imię to będzie widniało w książeczce kota.

no to "pindol" jak najbardziej :good:

Opublikowano

Po co imię dla kota, który i tak na nie nie reaguję? :decayed:

Żeby nie było OT to niech będzie Debet.

Opublikowano

jak rudy to tylko Tycjan (czyli rudy) Mam takiego na osiedlu, samiec alfa ustawia inne koty :good:

Ja osobiście choruję na rudego Main Coon'a, nawet mój brat cioteczny ma hodowlę i chce mi oddać takiego "nakolankowca", tylko żona nie chce :thumbdown:

Opublikowano

Po co imię dla kota, który i tak na nie nie reaguję? :decayed:

jak nie jak tak :decayed:

przynajmniej moje reagują

moze...czukundur :polew:

Opublikowano

Zdrapek - a jakby okazała się kotką to Pocharatka

Opublikowano

Bonifacy :)

Opublikowano

przeczytalem 4 strony tematu i bylem pewny ze padnie,a nie padlo

dla milosniczki audi imie dla kota to tylko i wylacznie: Quattro :decayed:

Opublikowano

Chłopaki, ja rozumiem żarty ale bez przesady...

"Imiona" w stylu menel, pindol, czy Kolkova penetrator nie są ani śmieszne ani miłe i wątpię czy sami pomysłodawcy dali by tak kotu na imię.

Czekam na poważne propozycje. Imię to będzie widniało w książeczce kota.

Lubie ostre kobiety :kox: :kox: :kox:

a dla kot jak nie chcesz żeby był Beton to niech będzie Prezes :kox:

Opublikowano

przeczytalem 4 strony tematu i bylem pewny ze padnie,a nie padlo

dla milosniczki audi imie dla kota to tylko i wylacznie: Quattro :decayed:

Quattro :good:

Od razu mi się skojarzyło:

Szukając na YT powyższego nieźle się uśmiałem:

Opublikowano

Sierściuch pasuje jak nic innego

mojej ciotki kot wabił sie Kokolino ( jak stary płyn do płukania bo miał taką mięką sierść ) dostawał ode mnie regularny wp***dol, tak nie lubie kotów :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Quattro jest :good:

Brat ma kota o imieniu Stefan.

Mała anegdotka odbiegająca od tematu:

Znajomy kupił psa i nazwał go Ugryź. Pewnego razu przyszedł do niego gościu i bał się że go pogryzie, a właściciel woła: Ugryź, Ugryź.

Gościu poszedł na policję i złożył skargę że go psem poszczuł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.