Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z nielegalnymi fotoradarami


leewang

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj był ten koleś i cały reportaż w Uwadze o tych fotoradarach w tym zagłębiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby ma się to skończyć dopiero przy przekroczeniu prędkości powyżej 10km/h zrobią nam zdjęcie :cool1:

A teraz jest inaczej ? Nie pamiętam żeby ktoś ustawiał próg mniejszy niż +10 km/h jak to się ma właśnie m.in. w Białym Borze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Tobie chodzi. Z Twojej wcześniejszej wypowiedzi wynikało, że twierdzisz, iż zdjęcia są obecnie robione z progiem mniejszym niż 10km/h, a ja twierdzę, że tak nie jest i nawet w Białym Borze jest próg +10km/h, co potwierdza nawet w artykule Pani zastępca burmistrza Białego Boru mówiąc, że zdjęcie robione jest przy 50km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiem że tak nie jest mój znajomy dostał jak przekroczył o 7 km/h a w tym reportażu też o takich procederach się mówi przejrzyj jeszcze raz tam na koniec reportażu jest wyraźnie mówione, że przy przekroczeniu 56km/h jest robione zdjęcie,a pani zastępca nic takiego nie mówi :gwizdanie: mylisz się :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiem że tak nie jest mój znajomy dostał jak przekroczył o 7 km/h a w tym reportażu też o takich procederach się mówi przejrzyj jeszcze raz tam na koniec reportażu jest wyraźnie mówione, że przy przekroczeniu 56km/h jest robione zdjęcie,a pani zastępca nic takiego nie mówi :gwizdanie: mylisz się :cool1:

w bialym borze o ile sie nie myle ograniczenie jest do 40km/h :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy przekroczeniu 56km/h jest robione zdjęcie,a pani zastępca nic takiego nie mówi :gwizdanie: mylisz się :cool1:

Nie, nie mylę się, bo zdjęcie jest robione przy 56km/h, ale przy ograniczeniu do 40 km/h, a nie 50km/h.

Cytuję z filmu:

Pytanie: ograniczenie 40 km/h bądź 50 km/h (...) kierowca, który jedzie 56 km/h już ma zrobione zdjęcie, czy to jest w porządku ?

Policja: Proszę Pana, jeżeli jest to prosty odcinek drogi, jest ograniczenie prędkości do 40 km/h (...)

Jak widać, nie mylę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby było tak jak mówisz to po co nowela ustawy,która nakzuje likwidację atrap fotoradarów i karanie za przekroczenie prędkości powyżej 10km/h,które wchodzi w życie od przyszłego roku,to się nie trzyma kupy gdyby tak było jak stwierdzasz,nikt by nie jeździł w mieście 50 tylko 60 :wallbash:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:07_________________________________________________a pani z białego boru nie powiedziała,że zdjęcie było robione przy 50, a więc się mylisz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby było tak jak mówisz to po co nowela ustawy,która nakzuje likwidację atrap fotoradarów i karanie za przekroczenie prędkości powyżej 10km/h,które wchodzi w życie od przyszłego roku,to się nie trzyma kupy gdyby tak było jak stwierdzasz,nikt by nie jeździł w mieście 50 tylko 60

Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:07

--------------------------------------------------------------------------------

a pani z białego boru nie powiedziała,że zdjęcie było robione przy 50, a więc się mylisz

Nie wiem co Ty palisz ale wywal to świństwo i przeczytaj jeszcze raz uważnie wszystko,obejrzyj reportaż który był w Uwadze i wtedy może zrozumiesz o co chodzi z tym prostym odcinkiem drogi i prędkością 56km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na wlasne oczy mandat kolegi za przekroczenie predkosci na 50 jechal 58 i ............. oczywiscie mandacik dostal :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja tez zawsze myslalem ze fotoradary ustawiaja z jakimis widelkami, ale widac bylem w bledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby było tak jak mówisz to po co nowela ustawy,która nakzuje likwidację atrap fotoradarów i karanie za przekroczenie prędkości powyżej 10km/h,które wchodzi w życie od przyszłego roku,to się nie trzyma kupy gdyby tak było jak stwierdzasz,nikt by nie jeździł w mieście 50 tylko 60

Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:07

--------------------------------------------------------------------------------

a pani z białego boru nie powiedziała,że zdjęcie było robione przy 50, a więc się mylisz

Nie wiem co Ty palisz ale wywal to świństwo i przeczytaj jeszcze raz uważnie wszystko,obejrzyj reportaż który był w Uwadze i wtedy może zrozumiesz o co chodzi z tym prostym odcinkiem drogi i prędkością 56km/h.

no ja rozumiem o co chodzi ale widać ty do końca nie wiesz,na pewno pani vice burmistrz nie wypowiedziała tych słów :doh1:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 13:37_________________________________________________

Widzialem na wlasne oczy mandat kolegi za przekroczenie predkosci na 50 jechal 58 i ............. oczywiscie mandacik dostal :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja tez zawsze myslalem ze fotoradary ustawiaja z jakimis widelkami, ale widac bylem w bledzie.

ja też widziałem i nie jest to odosobniony przypadek :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na wlasne oczy mandat kolegi za przekroczenie predkosci na 50 jechal 58 i ............. oczywiscie mandacik dostal :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja tez zawsze myslalem ze fotoradary ustawiaja z jakimis widelkami, ale widac bylem w bledzie.

idą skurwys....y na wydre, bo wiedzą że powoli im sie to upier....a

i traca poważny zastrzyk do budżetu gminy(miasta)

od nowego roku wzrosna dopuszczalne widełki odnosnie poruszania sie po drogach. teraz jest 5 a bedzie 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby było tak jak mówisz to po co nowela ustawy,która nakzuje likwidację atrap fotoradarów i karanie za przekroczenie prędkości powyżej 10km/h,które wchodzi w życie od przyszłego roku,to się nie trzyma kupy gdyby tak było jak stwierdzasz,nikt by nie jeździł w mieście 50 tylko 60 :wallbash:

Po to, żeby zrobić zapis prawny. Mimo, że było 5km/h żaden normalny człowiek z obsługi nie ustawiał takiego niskiego progu i na pewno nie było to w Białym Borze. Chamsko niski próg to już 10 km/h, ale normalnie próg jest ustawiany +21km/h, a w Warszawie nawet +31km/h, bo inaczej dysk zapchałby się po kilku h. Jeżeli ktoś rzeczywiście ustawiał +5km/h to musiał być wyjątkowym h... i debilem.

a pani z białego boru nie powiedziała,że zdjęcie było robione przy 50, a więc się mylisz :wallbash:

A ja twierdziłem, że mówiła ? Jakbyś dobrze obejrzał reportaż to zobaczyłbyś, że tam jest znak ograniczający prędkość do 40 km/h. Potem rozmowa z Policjantem o zdjęciu za 56km/h tyczyła się również ograniczenia 40km/h.

Po prostu mylisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Bór to kupa gówna burmistrz to ojciec mojej przyjaciółki Ani a V-ce to koleżanka z ekonomika z Białego Boru - masakra jak ją widziałem to mówiłem że ludzie powinni zrobić Wam syf i za kraty ... już mieli wałek z plażą miejską i następne hocki klocki ...v :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby było tak jak mówisz to po co nowela ustawy,która nakzuje likwidację atrap fotoradarów i karanie za przekroczenie prędkości powyżej 10km/h,które wchodzi w życie od przyszłego roku,to się nie trzyma kupy gdyby tak było jak stwierdzasz,nikt by nie jeździł w mieście 50 tylko 60 :wallbash:

Po to, żeby zrobić zapis prawny. Mimo, że było 5km/h żaden normalny człowiek z obsługi nie ustawiał takiego niskiego progu i na pewno nie było to w Białym Borze. Chamsko niski próg to już 10 km/h, ale normalnie próg jest ustawiany +21km/h, a w Warszawie nawet +31km/h, bo inaczej dysk zapchałby się po kilku h. Jeżeli ktoś rzeczywiście ustawiał +5km/h to musiał być wyjątkowym h... i debilem.

a pani z białego boru nie powiedziała,że zdjęcie było robione przy 50, a więc się mylisz :wallbash:

A ja twierdziłem, że mówiła ? Jakbyś dobrze obejrzał reportaż to zobaczyłbyś, że tam jest znak ograniczający prędkość do 40 km/h. Potem rozmowa z Policjantem o zdjęciu za 56km/h tyczyła się również ograniczenia 40km/h.

Po prostu mylisz się.

widać musisz 3 razy to obejrzeć by zrozumieć że nie mówiła,tak napisałeś,próg jest 5km/h i tak się ustawia w wielu miejscach, najlepiej sam przekrocz prędkość przed radarem i się przekonasz,weź też pod uwagę, że liczniki zaniżają prędkość +/-10km/h proponuję jazdę z prędkością 65 i zobaczysz fota przyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać musisz 3 razy to obejrzeć by zrozumieć że nie mówiła,tak napisałeś

Fakt, miałem na myśli Policję, a napisałem o Pani z BB.

próg jest 5km/h i tak się ustawia w wielu miejscach, najlepiej sam przekrocz prędkość przed radarem i się przekonasz,weź też pod uwagę, że liczniki zaniżają prędkość +/-10km/h proponuję jazdę z prędkością 65 i zobaczysz fota przyjdzie

Wiesz ... jakoś tak jeżdżę i nie przychodzą. Może trafiam na nie te fotoradary co trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...