Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z nielegalnymi fotoradarami


leewang

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedziec. Chociaż wątpie by ktoś wygrał z taką mafią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jakby wszyscy przestali raptem przyjmować mandaty za "przekroczenia prędkości" stwierdzone takim sprzętem, to coś musiało by się w tym względzie zmienić :)

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie przyjałem mandatu :wink:

Jechałem w kolumnie samochodów , zostałem zatrzymany za rzekome przekroczenie predkosci ( 81km/h ULTRALYTE LTI )

Na szczescie mam moje nagranie z kontroli i o dziwo jest tam słynna ISKRA .

Czekam na rozprawe ( 9.02.2016) oraz dowody Policji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

a ja dowiedziałem się na świętach o cudownym sprzętem który ostrzega o policji , ITD, fotoradaru , wypadku , kontroli, patrol ,zagrożeniu powiem wam szczerze że to fajna sprawa :)

fakt dzisiaj mi pomogła w Jarosławiu ominąć policję z suszarką :D

niby aplikacja telefoniczna legalna :D;) nazywa się "YANOSIK" polecam wszystkich tej aplikacji zainstalować do telefonu :)

yanosik to klub forumowiczów którzy przejeżdzali daną drogą i ostrzegają innych ludzi o tym

a tu filmik jak działa :)





:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosik świetna sprawa [emoji2] zawsze korzystam jeżdżąc traską Rzeszów - Jarosław i spowrotem i się bardzo dobrze sprawdza. Wiele osób z tego korzysta, także info sa uzupełniane na bierząco. Chociaż trzeba liczyć się z tym, ze możemy być pierwszymi zglaszajacymi np. kontrole, jak już nas zatrzymają [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Yanosik świetna sprawa [emoji2] zawsze korzystam jeżdżąc traską Rzeszów - Jarosław i spowrotem i się bardzo dobrze sprawdza. Wiele osób z tego korzysta, także info sa uzupełniane na bierząco. Chociaż trzeba liczyć się z tym, ze możemy być pierwszymi zglaszajacymi np. kontrole, jak już nas zatrzymają [emoji12]

:thumbup1: dzisiaj testowane i zrobione ponad 100 kilometrów także zadowolony :banan: ominąłem jedną suszarkę :decayed: fakt ostrzegała gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosika mogę polecić , używam go od ponad roku, ale nie zawsze jest skuteczny, i trzeba wziąć na to poprawkę :decayed:

Razem z CB radiem daje już niezłą ochronę :hi:

Ale i tak są przypadki , których ciężko uniknąć :naughty:


ja nie przyjałem mandatu :wink:

Jechałem w kolumnie samochodów , zostałem zatrzymany za rzekome przekroczenie predkosci ( 81km/h ULTRALYTE LTI )

Na szczescie mam moje nagranie z kontroli i o dziwo jest tam słynna ISKRA .

Czekam na rozprawe ( 9.02.2016) oraz dowody Policji :decayed:

Czyli gamonie zmierzyli Cię iskrą, a w protokółach jest że ultralytem ?

Jak masz dowód na to że co innego jest w papierach , a co innego było w realu , to spoko, powinieneś wyjść na czysto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie przyjałem mandatu :wink:

Jechałem w kolumnie samochodów , zostałem zatrzymany za rzekome przekroczenie predkosci ( 81km/h ULTRALYTE LTI )

Na szczescie mam moje nagranie z kontroli i o dziwo jest tam słynna ISKRA .

Czekam na rozprawe ( 9.02.2016) oraz dowody Policji :decayed:

Czyli gamonie zmierzyli Cię iskrą, a w protokółach jest że ultralytem ?

Jak masz dowód na to że co innego jest w papierach , a co innego było w realu , to spoko, powinieneś wyjść na czysto :)

. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, a pytanko techniczne - gdzie telefon u was leży?

bo przyklejać do szyby średnio mi się uśmiecha no i średnio wypada, zasłaniać panel nawigacji też, kłaść na popielniczce, za wajchą, tez nie bardzo (wzrok jednak trzeba odrywać i patrzeć w dół...)

jak to macie rozwiązane?

może jakieś zdjęcia?

myślę o czymś na kratki od nawiewu, ale nie wiem czy to dobre wyjście

jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to fon w kieszeni spoczywa, chyba że trzeba skorzystać z Yanosika , nawigacji lub I-Vag-a to idzie do uchwytu na szybę :decayed:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi fotoradarami stacjonarnymi. Od 01.01.16 juz nie moze zaden "zrobic" zdjecia? Chodzi mi o te zolte maszty co tez je ma ITD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali uprawnienia tylko Strazy Wiejskiej.

Biedny Emil Rau, na bezrobotnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali uprawnienia tylko Strazy Wiejskiej.

Biedny Emil Rau, na bezrobotnym.

Tak dokładnie jak Dev pisze. Mówili dzisiaj w wiadomościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jakie mandaty sa na Słowacji mozg sie lasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pokutu". Na słowacje ma 20 km od domu na przejście w koniecznej. Zdaża mi sie tam jeździć chociaż teraz coraz mniej dzięki Bogu niemiałem okazji jeszcze tam mandatu dostać. Ale u nas przepisy idą w kierunku unijnych cen, i niema tutaj znaczenia że my nie zarabiamy aż takich sum jak mieszkańcy europy zachodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


“Obrona:
1. Należy zamontować w samochodzie kamerkę
2. Nie przyjmować mandatu – jak mamy cień wątpliwości
3. Poprosić o puszczenie nagrania, oraz zmierzyć nawet na monitorze wielkość pojazdu / gdy się powiększył, między początkiem a końcem odcinak z którego wyszła średnia, poinformować policjanta o nieprawidłowym pomiarze (warto też to nagrać – w tel, mamy kamerki) – mamy do tego pełne prawo
4. Nie zdradzać szczegółów naszej obrony, przed procesem / gdyż zostanie to wykorzystane przeciwko nam w Sądzie
5. Do Sądu idziemy ZAWSZE ze znajomymi w charakterze publiczności – wyjście samemu grozi przegraną”






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów żeby obywatel musiał udowadniać swoją niewinność. Pomijam już niekompetencję osób robiących ten pomiar prędkości tak naprawdę radiowozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...