Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to nie jest auto które ma jeździć z zdobywać nagrody na zlotach, tylko jest stworzone aby sprawiać właścicielowi wielką radość, także air jest tutaj zbędny.

Teraz w każdej chwili można założyć jakieś 18 cali w dobrą oponą, pokręcić gwintem do góry i nieźle bawić się np. na jakiś krętych drogach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox ;-) a tego gwinta z B5 nie będziesz chciał sprzedać ? aaa tyko Ty tam miałeś Q :/

tamtego już dawno nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mi sie bardzo podoba :good: fele są ok :cool1: Ja osobiście jakieś na ranciku byk wsadził i z tyłu szersze :naughty: Ale to tylko ja, Ty masz Swój gust i rób pod Siebie :wink4::a4fan::guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja jebi* :shocked: Kawał dobrej roboty :good::slina: :slina: :slina::shocked:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 18:25_________________________________________________62041874.jpg

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 18:31_________________________________________________^^ to jest nie do wiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: dobre porownanie cieply :wink4: [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 21:11_________________________________________________Jedna fota w dzien ale auto uje%^ne :

p1020279r.jpg

Zostalo deczko spasowac maske i przedni zderzak , zrobic chlodnice klimy ( musze dospawac rurke bo z fmic kolidowala ) ale to zrobie podczas rozrzadu itp nieco pozniej , dalej zlozyc wnetrze :) to tak z grubsza :) i masa detali :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta d*pa prezes chyba ci tyle nie siądzie ile trza nawet z subami i gratami ze środka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1020279r.jpg

Masakra :kox: :kox: :kox: :kox: i moglbym tak w nieskonczonosc :polew: super fura Nosb

halogeny beda?czy zaslepki? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo nie doczytalem albo nie pisales .... ale zapytam

co z lusterkami

beda z rs4 b7 ;> ?

wiem ze ot wydatek wiec nie ponaglam ;) tylko chce info czy planujesz zostawic te w czerni czy montujesz rs4 b7 ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb jak bys chcial fure dobrze wymyc i nablyszczyc zapros kolegow z klubu to natra go specjalna mascia :)))) :kox::polew:

ale ze wyjebiaszczo wyszla to juz inna sprawa pozazdroscic normlanie pozazdroscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...