Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez hamulcy nie widac :D Trzeba je psiknac na jakis widoczniejszy kolor :) a wnetrza dzisiaj to wogole brak :D Ale zapowiada sie ciekawie ( pominawszy fotele poki co :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wypnij egr-a i nie bedzie nic kopcic a doslownie -minimalnie

a myslisz ze go mam? :naughty:

jesli nadal kopci to... nie wiem czy masz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede na SCP. Troche poogarnialem ale trwa to za dlugo wszystko i za duzo do zrobienia wiec nie ma co sei wyglupiac.

Nosb a mialem nadz ze w koncu zobacze ta Twoja furke..

szkoda :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie na slunsk jakos za tydzien/dwa chyba to sie ustawi jakigos spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie na slunsk jakos za tydzien/dwa chyba to sie ustawi jakigos spota :)

no to wypas :good:

jak sie bedziesz wybieral to celuj racze we wt albo pt :D bo tak beda spoty w katowicach/gliwicach :decayed:

ew za 2tyg w niedziele w Rybniku :naughty:

oczywscie mozesz tez wpasc we wszystkie te dni :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 08:38_________________________________________________

zewnatrz ladnie wyglada ale wew to tragedia :D wstyd:D

no wlasnie, WSTYYYYYYYD!

:decayed:

no wlasnie Nosb sorry ale przyznaje kiedys sledzilem watek a potem mialem troche przerwy a nie chce mi nie nadrabiac tych kilkuset stron :gwizdanie:

jakie masz plany na srodek? bedzie czarny czy zostanie jasny? :cool1:

oczywiscie jesli chodzi o mnie :D to najwazniejsze ze jedzie i wg mnie srodek to zaden pospiech :tongue4::kox:

hmm a chyba Ci to jedzie nie :mysli:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, kiedy zakładasz LPG ????? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak cos raczej sobota :(

Cos tam jedzie :) wnetrze plastiki itp dookola idzie w czern ale nie tak zwyczajnie ;) Pochwale sie jak skoncze. Co do foteli to nie mam pojecia co tam wsadze :) albo czarne albo biale . Chociaz kremowe co mam w polaczeniu z czarnym wnetrzem i bialym autem tez nie wygladaja zle. Tylko ze to zwykle placki :confused4:

LPG wkrotce :decayed:

Przy okazji dev. Chce pomalowac zaciski na jakis kolor grafitowy metalic czy cos. Czarne gina strasznie w kole. Czerwone/niebieskie/zielone moga wyjsc dziwnie na tym aucie. Czym to pomalowac ? zykly system baza + klar pewnie odlezie. A samym akrylem bedzie ciezko zrobic cos takiego.

Pozatym test drogowy wczoraj wykonany :) Juz kocham ta suke i nie zaluje ani zlotoki w nia wpakowana :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dev ale osiagne taki kolor? Ja to srednio na farbach i nakladaniu sie znam, chcialbym na nich szary/grafitowy metalic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej srebrny ?[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 12:32_________________________________________________mam jeszcze biały wymieszany ze srebrnym

coś a'la perła

ja tez nie znam sie na malowaniu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak cos raczej sobota :(

to sie jakos najwyzej w sobote gdzies zgadamy.. mozeby wiecej chlopakow ustawic :decayed:

Cos tam jedzie :) wnetrze plastiki itp dookola idzie w czern ale nie tak zwyczajnie ;) Pochwale sie jak skoncze. Co do foteli to nie mam pojecia co tam wsadze :) albo czarne albo biale . Chociaz kremowe co mam w polaczeniu z czarnym wnetrzem i bialym autem tez nie wygladaja zle. Tylko ze to zwykle placki :confused4:

bez z czernia wygladalby wg mnie ladnie ale juz z bialym autem nie jestem pewien :mysli:

plastiki w czern? :decayed: jak bedziesz malowal dopasuj odcien do wykladziny bo ona nie jest znow tak mocno czarna :wink4: zreszta jak podsufitka s-line tez jakas taka szara jest :tongue4:

Pozatym test drogowy wczoraj wykonany :) Juz kocham ta suke i nie zaluje ani zlotoki w nia wpakowana :radocha:

:decayed:

no sie kuwr nie dziwie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fot :

Bylem zmuszony zdjac na moment belke :

p1020330kk.jpg

Potem wpadl krycha i cos sie modlil nad swoimi boczkami : w tle najszybsza astra we wsi przewiezie wszystko i wszystkich :D

p1020332d.jpg

Przymierzylem deske z gajgerkami wstepnie ( musze poprawic jeszcze kanaly powietrzne po przerobce )

p1020341e.jpg

No i moje oczka w glowie a w sumie oczyska w bagaju 2xvibe 15" :D

p1020325g.jpg

p1020329lj.jpg

Na front i drzwi tylnie odpowiednio 3-way i 2-way glosniki fostex z wysokotonowkami i szerokim pasmem na wstegach (szerokie widac w desce ) :)

p1020331pe.jpg

Zasile je RF power 300 ( 4 mocne kanaly : baaardzo stary wzmacniacz )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...