Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

To nie przod z b7 tylko spray czarny mat filmy bool :facepalm:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 16:30_________________________________________________a do tego jeden z najgorszych silnikow jakie audi zrobilo...

Proponuje

Koniec OT :notworthy:

przecież cały ten wątek jest OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie przod z b7 tylko spray czarny mat filmy bool :facepalm:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 16:30_________________________________________________a do tego jeden z najgorszych silnikow jakie audi zrobilo...

Proponuje

Koniec OT :notworthy:

przecież cały ten wątek jest OT :decayed:

To nie przod z b7 tylko spray czarny mat filmy bool :facepalm:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 16:30_________________________________________________a do tego jeden z najgorszych silnikow jakie audi zrobilo...

Proponuje

Koniec OT :notworthy:

przecież cały ten wątek jest OT :decayed:

no fakt Śmietnik jakich malo :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRL i UK tacy sami spece :>, wystarczyło pojechać ze 150 km/h i tak by samo zlazło, z doświadczenia zawodowego to wiem, że chcą zapłacić za TATA a dostać Mercedesa ale się tak nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRL i UK tacy sami spece :>, wystarczyło pojechać ze 150 km/h i tak by samo zlazło, z doświadczenia zawodowego to wiem, że chcą zapłacić za TATA a dostać Mercedesa ale się tak nie da

Pamiętam Bartek jak kiedyś przyszedł mi klient do media i chciał bym mu polecił dobre głośniki do TATA i po chwili zaczął mi się chwalić że ma 5 lat gwarancji itd.. Pełen zachwyt jego był, tym bardziej jak sprzedałem mu głośniki "pasujące idealnie" do TATA :D:decayed:

Taki EOT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT chyba mu JBL'i nie opchnąłeś :mysli::polew:

moim zdaniem ten klar był zdejmowany pod jakąś folię bo dużo taniej by wyszło niż lakierowanie na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chyba lepiej. przy 250 nie odszedl dalej nie testowalem ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrzucales auto z przepasci? jak ladowanie ?? spadochrony się otworzyly ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim etapie masz ten środeczek? pokaż jakieś SPY foto :)

Masz do sprzedania Multifunkcje b7 3 ramiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...