Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdyby ktos na tym forum wpadl na pomysl przerabiania B6 1.9TDI na RS4 B7 1.9TDI to bym dal mu bana :) - ale Daniel idzie troche inna droga :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo Flyer, dlatego mega mi się podobał pomysł kolegi co wsadził 2.7 b do swojej b6!

Mega sleeper, na który pewnie i ja swoją s4 bym się przejechał stojąc na kresce...

jak pisałem , mnie to nie przekonuje ale też nie jestem fanem dokładania LEDów itd więc może ztąd moja niechęć:)

edit:

mowa była o twoim samochodzie teraz spojrzałem na podpis:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah:)

wustyle to jak z a4 b6 zrobić s4b6 i tyle.

dobra widzę, że większość już mnie atakuje to kończę swój wywód bo nie będę się z nikim kłócił:)

pozdrawiam i będę z ciekawością obserwował postęp

nie Leoś

momento

ja sam nie jestem fanem takich projektow

ale jesli w gre wchodzi mocny i dobry motor i ktos taki jak Nosb na stanowisku mechanika, to ja jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko motor motorem zawias zawiasem, ale tutaj jest zmiana wizualna czyli co jak nie pokazanie?

wolałbym kupić gołe a4 b7 i tam wrzucić silnik z eski czy ereski. I nawet wtedy nakleić 1.9! Wtedy jest kozak

ps. jak wrzucić taki obrazek z nie paleniem?:) tez jestem na etapie rzucania:P

sory za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś złego w tym, że ktoś chce zrobić auto takie jak mu się podoba?

Czy wszyscy ludzie zmieniający zderzaki na s4/ s- line robią to na pokaz? Weź się zastanów co Ty piszesz, każdy robi auto pod siebie jak mu się podoba, a nie na pokaz :).

Tak samo można stwierdzić, że ludzie zakładają 20" felgi, żeby ludzie patrzyli, bo przecież w Polsce nie da się na tym jeździć, zakładają je, bo dla nich to fajnie wygląda i "oko się cieszy" jak się patrzy na swoje auto, które jest doinwestowane, tylko ludzie zazdrośni mówią, że to jakiś kretyn się wypuszcza na takich felach.

Jak Nosb skończy projekt i coś tam pomodzi w silniku to kto wie, czy nie będzie objeżdżał RS4 B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko motor motorem zawias zawiasem, ale tutaj jest zmiana wizualna czyli co jak nie pokazanie?

wolałbym kupić gołe a4 b7 i tam wrzucić silnik z eski czy ereski. I nawet wtedy nakleić 1.9! Wtedy jest kozak

ps. jak wrzucić taki obrazek z nie paleniem?:) tez jestem na etapie rzucania:P

sory za ot

http://www.suwaczek.pl/ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe! czyli jak zobaczysz calibre z 19 calowymi felami i lotką na 5m to powiesz "aha spoko widocznie tak mu się podoba" ?

co do laci to nie masz racji. Jak ubierasz ładny garnitur to tylko dla siebie? Czy aby wyglądać dobrze dla innych, którym chcesz zaprezentować się jak najlepiej?

A jak tak to co ten dział robi w B6? niżej jest dział audi b7:)

dziwi mnie , że porównujesz dokładki s-line do całkowitej zmiany samochodu! mimo wszystko też nie jestem zza robieniem z b6a4 b6s4 a tym bardziej jak ktoś nalepia znaczki. I nie piszę o swapie silnika tylko zmianie w wyglądzie

co do 20 nie da się jeździć na 19 już ciężko i 90% ludzi zakłada te fele aby samochód był lepiej zaprezentowany tak już jest i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkich chcesz ustawić w tym samym rządku, że myślą tak jak Ty, tzn. robić coś dla kogoś, a nie dla własnej satysfakcji, myśl tak dalej, bardzo dobre podejście...

Skończmy już o tym gatke, bo ktoś zaraz kropka ustrzeli :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkich chcesz ustawić w tym samym rządku, że myślą tak jak Ty, tzn. robić coś dla kogoś, a nie dla własnej satysfakcji, myśl tak dalej, bardzo dobre podejście...

Skończmy już o tym gatke, bo ktoś zaraz kropka ustrzeli :decayed:.

ale leon ma racje

pakowanie emblematow, pakietow, body od S, RS do klekotow, albo ADR-ow to pomylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,panowie ... to temat nosba.

wolałbym pooglądać zdjęcia z przebiegu prac,niż czytać wasze kłótnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie teraz zastanawia co byś powiedział o projekcie Nikolasa, pewnie też wiocha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe! Buba co ty w ogóle piszesz?

z audi b5 robią mega mega meeeega sleepera z potężnym silnikiem! Podjeżdzasz myślisz kurde b5/s4 (bo rs4 nie było w sedanie) zaraz go skiluje a tu jeb 700KM cie zniszczyło zanim zdążyłeś zobaczyć zielone światło.

Zresztą zaprzeczasz temu co pisałem wcześniej

tak jak Gobi napisał, ja teżpass, bo po tym co Buba napisał nie ma sensu dyskutować i zaśmiecać koledze tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do tego dojdzie tył, progi i drzwi od rs4 b7 to będzie jak ori rs4 więc jeśli ktoś uważa rs4 b7 za wieśniackie auto to niech się pochwali czym sam jeździ... :wallbash:

a w 2,7 biturbo na pewno nie brakuje potencjału ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...