Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Nosb a czy te progi od rs4 pasują do a4 b6 bezpośrednio czy błotniki i tylne panele poszerzałeś lub je zmieniałeś :mysli:

Łuki nie załamuj mnie proszę :facepalm:

Nosb założył całe body Rs4, ćwiartki rs4, błotniki, zderzaki, wszystko ORI RS4. Progi takie niestety nie podejdą do zwykłej B6 chyba, że wyrzeźbisz poszerzone nadkola i jakoś to wpasujesz, tzn w sumie to byś je dał radę zamontować ale jak to będzie wyglądać :thumbdown:

Sorry mlody ale nie bylem pewien czy body rs4 jest szersze dlatego pytałem :tongue4::bag:

Coś w tym dziwnego :slina: [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:55_________________________________________________

Nosb a czy te progi od rs4 pasują do a4 b6 bezpośrednio czy błotniki i tylne panele poszerzałeś lub je zmieniałeś :mysli:

Czytaj temat od pierwszej strony :kox: :kox: :kox:

Temat? Książkę można by z tego wydrukować. Myślisz że chce mi sie czytać tyle :polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:57_________________________________________________

Spokoj dziewczynki dac sE buzi na zgode :decayed:

Moze jutro wypcham toto na ulice zobaczyc jak sie prezentuje w naturalnym srodowisku a poki co najt kłik prawie seszyn :

p1020273c.th.jpg

p1020209b.th.jpg

p1020215o.th.jpg

p1020204n.th.jpg

p1020266e.th.jpg

p1020202kw.th.jpg

Co do progow mozna sobie wyrzezbic takie trojkaciki zeby spasowac je z ori blotnikiem ale to bez sensu wdg mnie. [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:57_________________________________________________Acha przod pojdzie 1,5- 2cm w gore. Tylu nie tykam bo dojdzie wnetrze , kanapa , suby , wzmaki wiec troche przykucnie jeszcze :gwizdanie:

Nosb normalnie rzeźnia :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Pogratulować :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wcześniej byłem przekonany do tych białych kółek a teraz jakoś mi tam za dużo białego ale jak to się mówi ... co mi do tego hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdemu do gustu nie przypadnie wiadomo :)

Czaki ty marudo :) Przeciez napisalem jak byk ze pojdzie 1,5-2 cm do gory :decayed::P tylko na tym gwincie juz nie moge podniesc bo sie regulacja skonczyla :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosb dospawaj od dolu do amora przedluzke i bedzie :)) :kox::polew:

ale furka pieknie tak jak napisales przod musi ciut do gory bo bedzie obcierac na skretach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze doczytałem - wsadziłeś gwint z B5 do B6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwint zapakowany od b5 ale jest deko nizszy niz gwint z b6 i mimo tego ze podkrecony na maksa to siedzi jak widac :decayed: Moj fk v2 front do b6 okazal sie rozlany i musialem cos wrazic na szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha ale rozumiem ze zamienne to normlanie nie jest i tył z B6 do B5 też pewnie zupełnie inny :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl mam normalnie do b6 a przod myslalem ze bedzie pasil a okazuje sie ze sa deko krotsze zawiaski od b5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox ;-) a tego gwinta z B5 nie będziesz chciał sprzedać ? aaa tyko Ty tam miałeś Q :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną, przez te koła, przód wydaje się optycznie "wydłużony" i chyba zbyt głęboko z przodu koła siedzą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...