Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Lukasik a ty co się czepiasz

Mironek ja juz tak mam :wink4:

że na tylnej klapie niema znaczka 1.8TQ

to sie zawsze sciaga :notworthy:

a czepiam sie bo na bokach jest Sline a przod a juz wiem przod nie jest Sline to nie ma znaczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron Gratulacje zakupy pieknej furki..... wreszcie dopadłeś to co chciałes jeśli chodzi o wyposazenie bo chyba silniczek miał być inny....no ale ten tez jest kozak!!!

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron!! nawet w tej serii jest wystarczająco piekna, aby przyciągnąć wzrok na dłużej, hmm chyba tu nic wiecej nie potrzeba mówić wszystko cudne. 190ps ładny poczatek na mody. graterson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron napisz jak tam wrażenia z jazdy ? Tu masz 190 KM no ale waga + i Q troszke muli rolowany tam miałeś 150 , jaka różnica w odejściu ? Trakcja to oczywiste że niebo a ziemia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ja to chce zobaczyc na zywo - widze Cie w czwartek na zlocie :thumbup: bo jak nie to :bicz3:

niema takiej możliwości narazie to nawet nie mam czasu posmakować jazdy bo zabiegany jestem i cały czas latam zielonym ( zresztą w pierwszej kolejności formalności z B6 muszę załatwić ) prędzej się nigdzie nie ruszam

[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 12:31 _________________________________________________

Miron napisz jak tam wrażenia z jazdy ? Tu masz 190 KM no ale waga + i Q troszke muli rolowany tam miałeś 150 , jaka różnica w odejściu ? Trakcja to oczywiste że niebo a ziemia :)

Oniacz pierwsze wrazenia są następujące tam było 1.8T+program na 170 i różnica w osiągach wg mnie jest duża ( tzn. mam wrażenie jakby zielony miał z 50 kucy więcej )w B6 wciskam pedał do końca i czekam na jakieś wciśnięcie w fotel a on coprawda przyśpiesza ale jest to takie jednostajne.Napewno narazie furacz osiągami nie fascynuje.Jeżeli chodzi o zawias to tam był niby extra sportowy ( niski i sztywny ) skolei w B6 niby seria tyle że s-line a jest 2 razy sztywniejszy od mojej B5.Narazie ogólnie jejździ się przecudnie i mniej zwracam w tej chwili na osiągi a raczej podczas jazdy delektuje się wnętrzem i komfortem jazdy ( to tyle z pierwszych wrażeń ) .............acha i jak włączam zapłon to najpierw wyskakuje mi napis OK świeci 2 sekundy gaśnie i zaświeca się CHIPUJ MNIE - wy też tak macie ? kto to usuwa - Rogal ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78

zaświeca się CHIPUJ MNIE - wy też tak macie ? kto to usuwa - Rogal ?

:polew: :polew: :polew: no już niby tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...